Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

İş Sağlığı ve Güvenliği Ölçümleri

Türkiye´nin en iyi laboratuvarları ile çalışan Aşan Danışmanlık sizlere İş Sağlığı ve Güvenliği Ölçümleri konularında profesyonel hizmeti en uygun fiyatlara sunuyor. Firmaların içinde yapılacak olan maruziyet ve ortam ölçümlerinde, mesleki hastalıklarda, iş kazalarının önlenmesi hususlarında büyük bir öneme sahiptir.  Firmaların iş sağlığı ve güvenliği ile alakalı ölçümlerinde hem fiziki hemde kimyasal açıdan oluşabilecek risklerin meydana getirilmesi sağlanmaktadır.

Firmanın personelinin gürültüye maruz kalması durumu yada kullanılan bir kimyasalın solunması durumlarının tespit edilmesi gerekir, bu durumlar ve benzeri hususların önüne geçebilmek adına mesleki hastalıkların önüne geçebilmek için ölçümlerin yapılması ilk adım olacaktır. Yetersiz havalandırma, yetersiz aydınlatma, ses durumu, kimyasal durumları vb.. bir çok sorun iş kazalarının önüne geçecektir. Aşan Danışmanlık olarak yapılan iş sağlığı ölçümleri, iş güvenliği ile ilgili ölçümlerin ciddiye alınması gerektiğini biliyor ve bu işin ne kadar hassas olduğunun farkında hareket ediyoruz. İş hijyen ölümleri ve diğer hususlarda uzman kadromuz ile hizmetlerimizi sunmaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Bazı İş Sağlığı ve Güvenliği Ölçümleri

* Aydınlatma ölçüm hizmetleri
* Gürültü ortam ölçüm hizmetleri
* Maruziyet ölçümü hizmetleri
* El ve kol titreşimi maruziyet ölçüm hizmetleri
* Vücudun tamamı ile alakalı olan maruziyet ölçümleri
* Termal konfor ölçümleri hizmeti
* VOC Ortam ölçümü
* Solunabilir tozların ortamı ve maruziyet ölçümleri
* Formaldehit ortam ve maruziyet ölçüm hizmeti
* Amonyak ortam ve maruziyet ölçüm hizmetleri
* Ağır metallerin ortamının ve maruziyet ölçümü hizmetleri
* Alkalin toz ortam ve maruziyet ölçümleri hizmetileri
* Yağ buharlarının ortamları ve maruziyet ölçümü hizmetleri
* Krom+6 ortamı ve maruziyet ölçümleri
* Toprak analizleri ve ölçümleri
* Elektriksel güvenlik sistem ölçümü hizmetleri
* Atık çamur analiz ve ölçüm hizmetleri
* Atık analizleri ve daha fazlası..

Aklınıza takılan tüm hususlar için alanında uzman danışmanlarımızdan her daim destek alabilirsiniz. Aşan Danışmanlık olarak sizlere hem iş sağlığı ve güvenliği danışmanlığı hizmeti verebilmekte hemde test, ölçüm ve diğer alanlarda da sektörel açıklıkları giderebilmek adına ülkenin önde gelen laboratuvarları ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Türkiye´nin hangi şehrinde olursanız olun, imalatlarınız, ürün ve hizmetleriniz için ölçüm desteği almak istediğinizde bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve ölçüm hizmetleri için teklif talepleri alabilmek adına incelediğiniz sitemizin iletişim sayfasındaki numaralardan ya da canlı destek hattından bize ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Polis ve Asker Koruma Kıyafetleri Test Standartları
  Polis ve Asker Koruma Kıyafetleri Test Standartları - Savunma Sanayi Ürün Testleri ile alakalı ihtiyacınız olan bilginin tümüne bu içerik aracılığıyla erişebilir ve hemen firmamızdan uzman desteği alabilirsiniz.
  7.11.2022 12:46:38
 • İklim Acil Durum Bildirimi Nedir?
  İklim acil durumu (climate emergency), iklim değişikliğinin getirdiği sonuçlarla vakit kaybetmeden mücadele edilmesi gerektiğini ifade eden bir durumdur. Özellikle son yıllarda tüm dünyanın içinde bulunduğu iklim krizinin önemine dikkat ç
  16.2.2022 16:59:51
 • ISO 28000 Belgesi için Gerekli Evraklar Nelerdir?
  Aşan Danışmanlık bilgilendirmeye, firmalara hızlı belgelendirme sunmaya devam ediyor. ISO 28000 Belgesi için Gerekli Evraklar Nelerdir? sorusunun yanıtı için hemen bu içeriğe göz atın.
  2.1.2023 13:40:45
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp