Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

Hidrofor Pompası CE Belgesi

Hidrofor Pompası CE Belgesi, hidrofor pompalarının Avrupa Birliği pazarında satılan veya kullanılan ürünleri uygunluk belgesidir. Bu belge, hidrofor pompasının ilgili AB direktiflerine uygun olduğunu gösterir.
Hidrofor pompaları, su basınçlandırma sistemlerinde kullanılır. Bu pompaların tasarımı, üretimi ve kullanımı sırasında belirli güvenlik standartlarına uygun olması gerekir. Hidrofor Pompası belgesi, üretici veya ithalatçının direktiflere uyum sağladığını gösterir.  Tüm belgelendirme süreci hakkında detaylı bilgilendirme sunarak size rehberlik ediyoruz. Belgelendirme konusunda deneyimli ve dinamik ekibimiz her zaman en iyisini sunmak için gayret gösteriyor. Belgelendirme desteği için hemen bizleri arayabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık ce sertifikaları konusunda ülke genelinde bir çok işletmeye, bir çok üreticiye hizmet vermiştir. Sizlerde en uygun fiyatlardan Aşan´dan teklif almak isterseniz sitemizde yer alan numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hidrofor Pompası CE Belgesi Alımı

Hidrofor Pompası belgesi almak için, hidrofor pompasının ilgili AB direktiflerine uygun olduğunu kanıtlamanız gerekir. Bu süreçler, teknik dosyanın hazırlanması, performans testlerinin yapılması ve gerekli dokümantasyonun sağlanmasını barındırabilir. Hidrofor Pompası Belgesi, hidrofor pompasının güvenli ve uygun bir şekilde kullanıldığını gösterir. Ayrıca, belge, kullanıcılar için güvenli kullanım talimatlarını içerir. Hidrofor pompasının AB pazarında satılabilmesi ve kullanılabilmesi için belgeyi mutlaka kullanmalısınız. Belgelendirme danışmanlık konusunda sizlere gerekli çözümleri sunabiliriz. TSE ürün ve sistem belgelendirme işlemlerinde sizlerin yanındayız.

Aşan Danışmanlık firmasına hızlı erişim sağlamak için sitedeki whatsapp hattını kulanabilirsiniz.

Hidrofor Pompası CE Belgesi Avantajları

Hidrofor Pompası belgesi birçok avantajı içerisinde barındırır. Bu avantajlar;

•    Belge ürünün Avrupa Birliği pazarında serbest dolaşımını sağlar. AB üyesi ülkelerde, CE Belgesi olmayan hidrofor pompalarının satışı yasaktır.
•    Belge ilgili AB direktiflerine uygun olduğunu ve güvenlik gerekliliklerini karşıladığını kanıtlar.
•    CE Belgesi, hidrofor pompasının güvenilirlik ve kalitesini gösterir.
•    Hidrofor pompası belgesi, diğer benzer ürünlere kıyasla rekabet avantajı sunar.
•    CE Belgesi, müşterilere hidrofor pompasının güvenli olduğunu kanıtlar.

Bu belgeyi alarak pazar erişimi, hukuki uyum, güvenilirlik ve rekabet avantajından yararlanabilirsiniz. Belge konusunda profesyonel destek almak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Firmamız buradan sizlere en uygun, güvenilir ve ekonomik hizmeti vermek için çalışmalarını gerçekleştiriyor. Firmamız kalite bilincinin ülkemizde yerleşmesine katkıda bulunmak için hareket ediyor. Bu alanda ülkemiz ekonomisine bilgi üretmek ve bu bilgiyi katma değer sağlayacak şekilde kendimizi geliştiriyoruz.

Hidrofor pompası CE Belgesi, bir makine olarak pompa ürünleri için temel sağlık ve güvenlik gereklilikleri içeren yönetmelikler doğrultusunda verilmektedir. Bu ürünleri üreten üreticiler veya üretici firmaların yetkili temsilcileri ilgili AB direktifi ve / veya varsa ülkemizde uyumlaştıran yönetmelik gerekliliklerini karşıladığı takdirde hidrofor pompası CE Belgesi alabilmektedir. Bu belgeyi alan firmalar Avrupa pazarına daha hızlı ve kolay bir şekilde erişebilmekte ve ürünlerini Avrupa piyasasına serbestçe arz edebilmektedir. Hidrofor pompası CE Belgesi’nin hangi yönetmelik kapsamında alınması gerektiğini, firmaların belgelendirme süreçlerinde gerçekleştirmesi gereken çalışmalar ve dokümanlara ilişkin daha detaylı bilgiyi Aşan Danışmanlık’tan edinebilirsiniz.


Hidrofor Pompası CE Belgesi Nedir?

 
Hidrofor ya da hidrofor pompası, tek katlı veya çok katlı konut, okul, hastane vb gibi yapılarda şebekeden gelen suyun basıncının yetersiz olduğu durumlarda çalışan bir ekipmandır. Standart su pompası ve ilave kontrol ekipmanlarından oluşan hidroforlar yapılarda suyun istenen zamanda istenen noktaya iletilmesini sağlayan çok önemli makinelerdir. Birçok makine ve makine ekipman ve teçhizatlarında olduğu gibi hidroforların da tabii olduğu belirli yasal düzenlemeler mevcuttur. 2006/42/EC sayılı Makine Direktifi bunlardan biri ve en temel olanıdır. Ayrıca, hidroforun çalıştığı voltaj aralığı, patlayıcı ortamlarda çalışabilme özelliği, elektromanyetik uyumluluğu gibi faktörlere göre farklı yönetmelik gereksinimlerinden söz edebiliriz. Bu yönetmeliklere uyum sağlayarak üretilen hidroforlar için hidrofor pompası CE Belgesi alınabilmektedir.


Hidrofor Pompası CE Belgesi Kapsamı


Hidrofor pompası CE Belgesi, aşağıdaki yönetmelikler kapsamında verilebilmektedir:

•    Avrupa Birliği’nin 2006/42/EC sayılı direktifi. Bu yönetmelik ülkemizde Makina Emniyeti Yönetmeliği (2006/42/AT) ile uyumlaştırılmıştır.
•    2014/30/AB sayılı Elektromanyetik Uyumluluk ile ilgili Avrupa Parlamentosu ve Konsey Direktifi. Bu yönetmelik ülkemizde Elektromanyetik Uyumluluk Yönetmeliği ile uyumlaştırılmıştır.
•    2014/35/AB sayılı Belirli Gerilim Sınırları Dahilinde Kullanılmak Üzere Tasarlanan Elektrikli Ekipman hakkında Avrupa Parlamentosu ve Konsey Direktifi. Bu yönetmelik ülkemizde “Belirli Gerilim Sınırları İçin Tasarlanan Elektrikli Ekipman İle İlgili Yönetmelik” ile uyumlaştırılmıştır.
•    ATEX Yönetmeliği - Üye Devletlerin Muhtemel Patlayıcı Ortamlarda Kullanılan Teçhizat ve Koruyucu Sistemler hakkında 26/2/2014 tarihli ve 2014/34/AB sayılı Avrupa Parlamentosu ve Konsey Direktifi. Bu yönetmelik ülkemizde “Muhtemel Patlayıcı Ortamda Kullanılan Teçhizat ve Koruyucu Sistemler İle İlgili Yönetmelik” ile uyumlaştırılmıştır.

Hidrofor Pompası CE Belgesi

Hidrofor pompası CE Belgesi alacak ürün, çalışma gerilimi, çalıştığı ortam, elektromanyetik vb gibi özelliklerine bağlı olarak hangi yönetmelik çerçevesinde değerlendirilecekse o yönetmelik ve yönetmelik kapsamında uyumlaştırılan standartların kural ve esasları referans alınmalıdır. Hidrofor tasarımına ve özelliklerine bağlı olarak farklı yönetmelik gerekliliklerin doğrulanmasına da ihtiyaç duyulabilmektedir.


Hidrofor Pompası CE Belgesi Nasıl Alınır?

 
Hidrofor pompası CE Belgesi alacak bir firmanın takip etmesi gereken adımları şöyle özetleyebiliriz:

•    Hidrofor pompasının hangi yönetmelik ve standartlara uyum sağlaması gerektiği belirlenmelidir. Ayrıca, belirlenen uygunluk değerlendirme prosedürüne göre bir onaylanmış kuruluşun sürece dahil olması gerekebilir.
•    Ürünle ilgili basınç, sıcaklık, elektromanyetik uyumluluk, gürültü seviyesi, kapasite, gerilim vb gibi özelliklerinin doğrulanması için gerekli test, analiz ve hesaplamaların yapılması
•    Uygunluk beyanını da içeren bir teknik dosya hazırlanması; dosya içerisinde şu bilgiler bulunmalıdır:
o    Ürünün tasarımı ve üretimine ait bilgiler
o    Referans alınan standartlar
o    Yapılan test ve doğrulama çalışmalarının raporları
o    Ürünün kullanma kılavuzu
o    Varsa montaj ve bakım kılavuzu
•    Akredite belgelendirme kuruluşları aracılığıyla ürün için CE Belgesi alınması
•    CE işaretinin ürüne iliştirilmesi


Hidrofor Pompası CE Belgesi Faydaları


Hidrofor pompalarıyla ilgili CE Belgesi’nın faydaları şunlardır:

•    Üreticiler bu belge ile ürünlerini Avrupa pazarına sunabilmektedir.
•    Tüketiciler, temel sağlık ve güvenlik kriterleri doğrulanmış hidrofor pompalarına yönelebilmektedir.
•    Firmalar için müşteri memnuniyeti artarken şikayetler, ürün geri çağırma prosedürleri ve yaptırımlara maruz kalma ihtimali azalır.
•    CE belgeli ürünler iç piyasa koşullarını da sağlayabilmektedir.
•    Firmalar, hidrofor pompası CE Belgesi ile devlet teşviklerinden ve desteklerinden faydalanıp ihalelerde öncelik hakkı elde edebilmektedir.

 

Hidrofor Pompası CE Belgesi Danışmanlık

 
CE Belgesi konusunda çok uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahip olan Aşan Danışmanlık, hidrofor pompaları üreticileri, ithalatçıları veya firmaların yetkili temsilcileri için de çok önemli bir iş ortağıdır. Hidrofor pompası CE Belgesi almak isteyen firmalar, sürecin her aşamasında Aşan Danışmanlık’tan destek alabilmektedir. Aşan Danışmanlık, sertifikasyon sürecini büyük bir titizlikle planlayarak firmalara kaliteli ve profesyonel bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır.  Türkiye’nin önde gelen danışmanlık firması Aşan’dan hemen hizmet almak sizin elinizde.

Hidrofor Pompası belgesi almak için danışmanlık hizmeti veren firmalardan yararlanmanız gerekir. Bu firmalar, üreticilere veya ithalatçılara CE Belgesi sürecinde rehberlik etmektedir. Hidrofor pompası üreticilerine CE Belgesi alım sürecinde uzman danışmanlık desteğimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız ürünlerin ilgili AB direktiflerine uygunluğunu değerlendirir, gerekli testleri ve belgelendirmeleri yönetir.
Hidrofor pompası üreticilerinin ve ithalatçılarının CE Belgesi sürecini kolaylaştırmak için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Müşterilere gerekli teknik bilgiyi sunarak süreci kolay hale getiriyoruz. Firmamız çeşitli sektörlere eğitim, danışmanlık, test ve belgelendirme hizmetleri sunarak öncü bir konuma gelmiştir. Bu alanda kaliteli hizmet anlayışı ile başarımızı kanıtlamayı başardık. Kurumsallaşma ve markalaşma hedeflerini benimseyen firmamız müşterilerine profesyonel düzeyde hizmet sunmaya devam ediyor.

Sürekli gelişim ilkesini benimseyen firmamız mevcut bilgi ve teknik donanımını paydaşlarının lehine kullanarak etkili ve güvenli bir şekilde pazarda rol alıyor. Hidrofor Pompası CE Belgesi için bizi arayabilirsiniz.

Aklınıza takılan hususların tamamı için Aşan Danışmanlık firma sitesinde yer alan canlı destek hattını kullanabilirsiniz, bunlara ek olarak firma yetkililerimizden anında yanıt alabileceğiniz INSTAGRAM hesabımızı da takip etmenizi öneririz.
 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp