Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

Her Ürün İçin CE Başvurusu Gerekli Mi?

Bir ürünün Avrupa pazarında serbest bir şekilde dolaşarak ticaretinin yapılabilmesi için CE belgesine sahip olması gerekmektedir. Dünya üzerinde önemli bir prestije sahip olan bu belge olmadan Avrupa piyasalarında ürünün yer alması yasal olarak mümkün olmamaktadır. Bu bilgilerden sonra akıllara her ürün için CE başvurusu gerekli mi sorusu gelmektedir doğal olarak. Bu sorunun doğrudan muhatabı olarak uzun yıllardan bu yana siz değerli danışanlarımıza yardımcı olmaktayız. Belgelendirme ve danışmanlık firması olarak başta CE sertifikası olmak üzere uluslararası geçerliliğe sahip birçok belgenin verilebilmesi için yetkili kuruluş olarak hizmet vermekteyiz. Bugüne kadar sayısız referansımızla sektöre yön veren öncü kuruluşlardan birisi olduğumuzu söyleyebiliriz. Uzman kadromuz engin bilgi birikimi ve sektörel deneyimleri ile siz değerli işletme sahiplerine rehberlik etmektedir. Bu konuda bizimle iletişime geçerek canlı görüşme sağlayabilirsiniz. Ya da whatsapp üzerinden bize yazarak tüm soru ve merak edilenlere detaylı cevaplar alabilirsiniz.

Online Hızlı Başvuru | CE Belgelendirme Başvurusu


CE işareti olarak
ürünlerin üzerinde yer alan simge Avrupa Birliği kapsamında yer alan pazarlarda serbestçe dolaşabilen ürünler için bir güvenilirlik işareti olmaktadır. Tüketiciler için üzerinde bu işaretin yer aldığı ürünler sağlık, güvenlik ve çevreye duyarlılık konularında Avrupa Birliği direktifleri ve düzenlemeleri kapsamında üretildiğinin bir güvencesi niteliğindedir. Ürünlerin ticaretinin serbestçe yapılabilmesi için hem üreticiler hem de tüketiciler açısından birtakım sorumluluklar yüklemektedir. Bu sorumlulukları yerine getirdiklerinin bir kanıtı olarak da tüketicilere güvence sunmaktadır.

Aşan Danışmanlık size her konuda destek sağlamaktadır, uzman görüşü almak ve süreçler hakkında bilgi sahibi olabilmek adına sitemizdeki numaralarımızdan, canlı destek hattımızdan veya irtibat kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Oldukça geniş yelpazede bir ürün grubunu kapsamaktadır. Oyuncaklar, elektrikli aletler, elektronik cihazlar, tıbbi cihazlar, kişisel koruyucu ekipmanlar, inşaat malzemeleri gibi oldukça geniş bir kapması bulunmaktadır. Her ürün için CE başvurusu gerekli mi diye sorulduğunda bu pencereden bakarak “ gerekli değil” diyebiliriz.  Genel anlamda kapsamına baktığımızda tüketicilerin güvenliğini doğrudan ilgilendiren ve beraberinde de birtakım riskler barındıran ürünlerin söz konusu olduğunu görmekteyiz. Fakat bu ürünlerin her birinin farklı özellikleri ve taşıdıkları riskleri olduğundan her biri için ayrı ayrı kriterler ve düzenlemelerden bahsedebiliriz.

Her Ürün İçin CE Başvurusu Gerekli Mi?


CE Belgesi Nedir ? CE Belgesi Nasıl Alınır ?


Kabaca anlaşılacağı üzere bu durum oldukça teknik bilgiler ve detaylı çalışmalar gerektirmektedir. Bir işletme yetkilisi veya sahibi tarafından bu konuların derinlemesine bilinmesi ve uygulanmasının pek mümkün olmadığı az çok anlaşılmaktadır. Bu nedenle firmamızdan profesyonel bir danışmanlık hizmeti alarak süreci en doğru şekilde yürütebilirsiniz. Uzmanlarımız CE standartları ve gereksinimleri konusunda alanına hakim, tecrübeli ve oldukça başarılı isimlerden oluşmaktadır.

Böylece ilgili süreci en doğru ve sağlıklı bir şekilde yürütebilirsiniz. Genel bilgilendirme için whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz. Hatta dilerseniz iletişim numaralarımız üzerinden arayarak danışmanlarımız ile birebir canlı görüşme sağlayabilirsiniz.
Genel olarak bizimle iletişime geçen danışanlarımızın aklındaki ilk ve en önemli soru her ürün için CE başvurusu gerekli mi sorusu olmaktadır. Gayet doğal olan bu sorunun cevaplarını verdikten sonra söz konusu ürün ile ilgili detaylı ve teknik bilgileri iletmekteyiz. Böylece danışanımızın CE işareti almak istediği ürünün bu kapsamda olup olmadığına birlikte karar vermekteyiz. Eğer CE işareti zorunlu olan ürünler kapsamında yer alıyorsa hızlıca başvurusunu alarak süreci başlatmaktayız. Süreç boyunca gereken tüm işlemler uzmanlarımız eşliğinde yürütülerek emin adımlarla sonuca ulaşılmaktadır.

Daha fazla bilgi, detay için Aşan Danışmanlık INSTAGRAM hesabını takip etmeniz önerilmektedir. Sitemizdeki bağlantı kanallarının haricinde bu hesap üzerinden DM ile müşteri temsilcilerimizden anında bilgi alabilirsiniz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

CE Belgesi

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp