Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Helal Gıda Sertifikası Fiyat Teklifi

Türkiye´nin gözde belgelendirme firması Aşan Danışmanlık´tan Helal Gıda Sertifikası Fiyat Teklifi alabilmek artık çok kolay, dilerseniz web sitesinden, dilerseniz canlı destek ahttından ve dilerseniz de instagram hesabından hemen bilgi alın. İslami kurallara uygun bir üretim yaptığınızı kanıtlamak istiyorsanız işletmenizde mutlaka helal gıda sertifikası bulundurmanız gerekmektedir. Daha güvenilir bir kuruluş haline gelmek istiyorsanız son derece önemlidir. Müşteri portföyünüzü daha da geniş hale getirebilir ve takdir toplayabilirsiniz. İslam dinine göre yasak olmayan ürünlerin kullanıldığını gösteren bir belge olduğundan dolayı doğal olarak müşterilerinizin de içine sinerek tüketim yapmasını sağlayabilirsiniz.

Belgeyi almak isteyenlerin mutlaka helal kesim, hijyen, depolama gibi pek çok faktörlere uygun şekilde hareket etmesi gerekmektedir. Bu şartlara uygun olanlar helal gıda sertifikasını veren yetkili kuruluşa müracaat edebilir. Gıda sertifikasından yararlanmanıza yardımcı olan güvenilir kuruluş sayesinde artık tüketici ve üretici arasındaki güvenirlik sağlanmış olur.

Helal Gıda Sertifikasını Kimler Alabilir?


Helal gıda sertifikasından kimler yararlanabilir sorusu da önem arz etmektedir. Bu belge, helal kesim üretim şartlarına uygunluk gösteren firmalara verilmektedir.. Böylelikle bu şartları kapsayan firmalar yararlanmak için hemen başvurularını gerçekleştirebilir. Helal gıda sertifikasını almak istiyorsanız yapmanız gereken hemen başvurularınızı gerçekleştirmenizdir. Bu sayede en ufak sıkıntılı bir durum oluşmadan sertifikanızı sorunsuz şekilde kullanma imkanına sahip olursunuz. Böylelikle müşterileriniz ile güven bağının çok daha iyi noktaya taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Almak istediğiniz ürün için Aşan Danışmanlık numaralarına web sitemizde yer alan iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Gönüllü olarak alınan bir evrak olsa da nitekim tüketici gözünde çok daha fazla güven duyulan bir firma olmanız açısından önemli olacaktır. Üretici ve tüketici arasındaki güven bağının en iyi şekilde oluşmasını sağlayan sertifika için hızlı şekilde iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle istenen kurallara uygun olduğunuz tespit edilmesi halinde işletmeniz de belgeyi kullanmanız söz konusu olacaktır.
 

Helal Gıda Sertifikasını Niçin Almalıyım?


Helal gıda sertifikasını almak istiyorum resmi olarak başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Helal ürün belgelendirme konusunda profesyonel düzeyde bir hizmet lanse eden adrese başvurarak bu belgeyi alma hakkına sahip olursunuz.Böylelikle şirketinizin daha güven duyulmasını sağlamış olursunuz. Şirketinize ayrı bir imaj sunabilmeniz için yapmanız gereken bu belgeyi almanız olacaktır. Standardın öngördüğü şekilde bir üretim yapmış olduğunuzu ispatlamış olacaksınız. Türkiye´de her kesime hitap ediyoruyz, belge sahibi olmanız müşterilerinizin daha çok güven duyarak tercih etmesine neden olacaktır. Bu sebeple sizlerde böyle bir güven ortamın oluşmasını istiyorsanız o halde hemen başvurmalısınız.

Aşan Danışmanlık firmasına sitede yer alan numara üzerinden ulaşım sağlayabilir ve en uygun fiyatları alabilirsiniz.

Helal Gıda Sertifikası Fiyat Teklifi


Helal Gıda Sertifikasına Başvuru


Helal ürettim uygunluğun denetlenmesini sağlayan yetkili kuruluş sayesinde, işletmenizi daha da üst noktalara çıkarma şansına sahip olabilirsiniz. Ulusal ve aynı zamanda da uluslararası alanda kabul görmüş olan bir uygunluğa sahip olmanız dahilinde belgeyi alma hakkına sahip olacaksınız. Aşan Danışmanlık ile kısa süre içerisinde belgeye sahip olmanız mümkündür.

Uygunluğu tespit edilen kuruluşların talep etmiş oldukları belgeler anında çıkarılarak kullanıma hazır hale getirilir. İslam dini esaslarınca üretim yaptığınızın ispatı olacak belgeler en kısa süre içerisinde de tarafınıza iletilmektedir. Bu sayede herhangi bir sorun yaşanmadan hak etmiş olduğunuz helal gıda sertifikası sayesinde, güven aşılamış olacaksınız.  Helal gıda sertifikaları için Türkiye´nin her yerinden Aşan Danışmanlık´ın uzman müşteri temsilcilerini arayabilir, destek alabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • SA 8000 Belgesi
  SA 8000 Belgesi ile alakalı bir çok kapsamlı içeriğe Aşan Danışmanlık sitesinden erişmeniz mümkün, hemen sitemizde yer alan numaramızı arayabilir ve teklif alabilirsiniz.
  7.7.2023 13:17:16
 • Rusya EAC Sertifikası
  Rusya EAC Sertifikası ile alakalı merak ettiğiniz bilgilerin tamamına Aşan Danışmanlık kurumsal sitesinden erişebilir ve merak ettiğiniz tüm detaylar için her zaman bize yazabilirsiniz.
  18.8.2023 14:59:33
 • Yapılar ve İnşaatlar İçin Atık Azaltma
  Ülkemizde artan nüfus ve yenilenen yapılaşma sebepleriyle alakalı çevresel problemlerinde birlikte geldiğini görmekteyiz. Yapılar ve İnşaatlar İçin Atık Azaltma ile ilgili içeriğimizi okuyun..
  18.2.2022 13:07:28
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?