Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Helal Belgesi

Türkiye´de ihtiyacınız olan Helal Belgesi için doğru adres Aşan Danışmanlık. Hizmetlerimizi bu alanda tecrübe sahibi danışmanlarımız ile sağlıyor ve kısa sürede denetimlerden geçmeniz için gerekli adımları atıyoruz. Helal belgesi alanında eğitim, danışmanlık, test ve belgelendirme hizmetleri sunan firma tüm sektörlere hizmet vermeye devam ediyor. Belgelendirme kuruluşu kısa sürede sektörün öncüsü olmayı başarmıştır.

Helal belgelendirme alanında kuruluş kaliteli hizmet anlayışına ve nitelikli personel kadrosuyla hareket ediyor. Kurumsallaşma gerekliliklerini yerine getiren ve markalaşmayı hedefleyen firma paydaşlarına profesyonel düzeyde hizmet sunuyor. Belgelendirme firması ürün, sistem, helal ve CE belgelendirmeleri alanında geniş bir akreditasyona sahiptir.

Müşterilere geniş bir yelpazede belgelendirme desteği veren firma uluslararası standartlara uyum sağlamalarını ve sektörde güvenilir bir konumda yer alıyor. Belgelendirme firması işletmelere süreçlerini yönetme, analiz etme ve geliştirme konularında danışmanlık hizmetleri verebiliyor. Deneyimli ekip ve teknik donanımıyla, işletmelerin faaliyetlerini kontrol altında tutmalarına yardımcı oluyor.

Aşan Danışmanlık olarak bu alanda sayısız referansımız bulunmaktadır.

Helal Belgelendirme Hizmeti

Belgelendirme firması müşterilerine profesyonel bir çerçevede hizmet sunmaya devam ediyor. Bu alanda uluslararası standartlara uyum sağlamalarını hedefliyor. Uzman ekibiyle iletişime geçerek, belgelendirme, danışmanlık ve eğitim hizmetlerini kolayca sunabiliyor. Firma tamamen müşteri memnuniyetini odak noktası olarak benimseyen ve uzman denetçi ve teknik uzman kadrosuyla hareket ediyor. Bu alanda tarafsızlık, bağımsızlık ve müşteri veri gizliliği politikasını benimseyerek büyümesini sürdürüyor. Belgelendirme firması geniş bir ürün ve sistem belgelendirme kapsamına sahip olan bir kuruluştur. Yurt içi ve yurt dışı çözüm ortaklarıyla sizlerin yanındadır.

Helal Belgelendirme


Firma uluslararası akreditasyon ve notifikasyonlara sahip kuruluşlarla iş birlikleri yaparak Türk sanayisine hizmet vermeye devam ediyor. Belgelendirme ve muayene ihtiyaçlarını özverili, çözüm odaklı sunan şirket büyümeye devam ediyor. CE işareti konusunda da faaliyet gösteren firma Avrupa Birliği Komisyonu tarafından atanmıştır. Firma bu alanda tecrübeli kuruluşlardan biridir.

Müşterilerine en yüksek kalitede hizmet sunmak ve ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını gerçekleştiren firma kurumsal gelişim alanında da büyümeye devam ediyor. Belgelendirme alanında hizmet veren firma, sektörün beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için hareket ediyor. Helal Sertifikası alma sürecinde resmi olarak yetkilendirilmiştir. Helal Uygunluk Değerlendirme Kuruluşlarını akredite etme yetkisi Ticaret Bakanlığı´na bağlı olan firmalara verilmiştir. Helal belgelendirme alanında akreditasyon ve yetki sahibi olan kuruluş geniş kapsamda faaliyetlerini yürütüyor.

Bir çok başarılı firmanın arkasında yer alan, danışmanları ile faaliyetlerini en iyi şekilde sunan marka Aşan ile sizde yola çıkabilirsiniz.
 

ISO Helal Belgelendirme


Belgelendirme firması ulusal ve uluslararası alanda akreditasyon tecrübesiyle, işletmeler, tüketiciler, resmi makamlar ve sivil toplum temsilcilerinin yanında oluyor. Helal Gıda Sertifikası ihtiyaçlarınız için hemen belgelendirme firmasını tercih edebilirsiniz. Aşan Belgelendirme, Helal Akreditasyon Kurumu tarafından yetkilendirilmiş kuruluşlar arasındadır. Helal sertifikası, gıda üretimi alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Helal belgelendirme, ürünlerin, gıdaların, hizmetlerin veya yönetim sistemlerinin helal standartlara uygun koşullarda üretilmesini sağlar. Helal Gıda Sertifikası gıdaların uygunluğun denetlendiği ve doğrulandığı bir belgelendirmedir.

Helal Belgelendirme Danışmanlık

Firma dünya genelinde helal gıda üretimi için büyük ve küçük işletmelere helal sertifikası alma konusunda yardımcı oluyor. Helal sertifikası başvurusu yapacak olan kuruluşlar detayları firmadan öğrenebiliyor.
 


Helal Belgelendirme Danışmanlık


Ürün gruplarına göre helal belgesi geçerlilik süresi ve uygunluk belgelendirme durumları değişiklik gösterebilir. Başvuruda bulunan firmadan hangi gıda türünü üreteceğinin belirtilmesi istenir. Bununla beraber, üretimde kullanılacak hammaddelerin nereden temin edildiği de bilinmelidir. Belgelendirme firması her türlü işletmeye gereken desteği verebiliyor. Helal belgesi almak isteyen işletmelere kapsamlı destek vere firma uzman kadrosuyla sizleri bekliyor.

Uygun fiyatlandırma politikasından yararlanmak ve ayrıca güncel kampanyalardan haberdar olmak için sizleri de Aşan Danışmanlık sosyal medya platformlarında yer alan hesaplarını beğenmeye,takip etmeye davet ediyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 39001 Belgesi
  ISO 39001 Yol Trafik Güvenliği Yönetimi kapsamı dahiline giren bu belgelendirme sürecinde Yol ve trafik kazaları ile alakalı ciddi yaralanma oranlarının ve risklerinin azaltılmasını amaçlamaktadır.
  18.7.2022 14:55:18
 • SASO İhracat Belgesi
  Türkiye´de faaliyetteki firmanız için SASO İhracat Belgesi ihtiyacınız mı var? Aşan Danışmanlık işletmesine ait telefon numaralarına ulaşarak hemen teklif talep edebilirsiniz.
  8.5.2023 14:16:35
 • Havacılık ve Uzay Kalite Yönetim Sistemleri Belgesi
  Havacılık ve Uzay Kalite Yönetim Sistemleri Belgesi ile alakalı merak ettiğiniz hususların tamamına web sitemizde yer alan numaramızdan ulaşabilirsiniz. Aşan Danışmanlık tecrübeli kadrosu ile hizmetinizdedir.
  15.1.2024 12:19:36
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp