Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

Helal Belgelendirme Başvurusu

Helal Belgelendirme Başvurusu için Aşan Danışmanlık işletmesi en doğru yer olacaktır. Sitemizde yer alan telefon numaramızı hemen arayarak en uygun teklifleri alabilirsiniz. Mevcut standartlara göre, İslami kriterlere uygun olan ürün için bir sertifika belirlenmiştir. Helal belgesi üreticinin ve tüketicinin ortak bir zeminde buluşmasını sağlar.

Helal belgelendirme başvurusu için belgelendirme kuruluşunu tercih edebilirsiniz. Bilindiği gibi yurt içinde ve yurt dışında gıda alıp satmak oldukça zordur. Müslüman müşteri, tükettiği gıdanın helal olup olmadığını merak ediyor. Ürünleri satın alırken sertifikalı olanları tercih etmektedir. Yurt dışına gıda ürünleri satan üreticilerin artık karşısına helal belgesi olması şartı getirilmeye başlanmıştır. Bu belge artık güvenilir Helal Gıda olmakla beraber üreticilere de destek verir.

Firma belge alanında tüm sektörlere eğitim, danışmanlık, test ve belgelendirme hizmetleri sunabiliyor. Belgelendirme konusunda kısa süre içinde alanında öncü olmayı başarmıştır. Firma başarısını kaliteli hizmet anlayışına ve görev alan nitelikli personel kadrosuna borçludur.

Kurumsallaşmanın gerekliliklerini yerine getirerek markalaşmayı amaç edinmiştir. Profesyonel düzeyde hizmet vermenin yanında kalite bilincine de sahiptir. Atandığı yönetmelikler, akredite olduğu standartlar ve ilgili ekler ile uygunluk değerlendirme faaliyetlerini yürütmektedir. Firma uygunluk değerlendirme faaliyetlerinin bağımsızlığını etkileyecek herhangi bir faaliyetle uğraşmamaktadır.

Sektörün öncüsü Aşan Danışmanlık ile yola çıkanlar avantajlı oluyor. Kısa süre içerisinde ihtiyacınız olan belgelendirme sistemlerinde en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Daha fazla bilgi edinmek ve işletmeniz için teklif almak isterseniz, canlı destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Helal Belgelendirme Firması


Kendini devamlı geliştiren firma var olan üst düzey bilgi ve teknik donanımını paydaşlarının lehine kullanmaya devam ediyor. Toplum sağlığı, eğitim, güvenlik, denetim, ürün kalitesi gibi alanlarda söz sahibi olmak isteyen işletmeler belgelendirme firmasıyla iletişime geçiyor. Firma hemen her sektörden temsilcilerle kurduğu uzun soluklu bağ kurmayı başarmıştır.

Organizasyonların faaliyetlerini kontrollü bir şekilde yönetmek ve süreçleri yerine getirmek için doğru firmalarla çalışmanız gerekir. Firma bu alanda günümüzde binlerce firmayla kurduğu bağ sayesinde sektöre yön vermeyi başarıyor. Belgelendirme, Danışmanlık ve Eğitim başlıkları altında gerekli desteği hemen alabilirsiniz. Firma ürün, sistem, helal ve CE belgelendirmeleri ile muayene, gözetim ve eğitim hizmetleri alanlarında geniş bir akreditasyon yetkisine sahiptir.
 

Helal Belgelendirme Hizmeti


Müşteri odaklı çalışmayı kendisine ilke edinen uzman denetçi ve teknik uzman kadrosuyla yola çıkan firma bu konuda tecrübesi ulusal ve uluslar arası tanınırlığı yüksek kadrosuyla beklentilere yanıt veriyor. Yurtiçi ve yurtdışı çözüm ortaklarıyla birlikte oldukça geniş bir ürün desteğinden yararlanabilirsiniz.

Yurt dışı çözüm ortakları üzerinden CE, ürün, sistem ve helal belgelendirme faaliyetleri gerçekleştiren kuruluş uluslararası akreditasyon almanıza yardımcı oluyor. Kuruluşlarımızın belgelendirme ve muayene konularındaki ihtiyaçlarını öz verili bir şekilde hareket ediyor.

Helal Belgelendirme Başvurusu

Uygun fiyatlandırma tekliflerine hemen ulaşabilmek için Aşan Danışmanlık firmasına, incelediğiniz sitenin iletiişim sayfasında yer alan numaradan hemen ulaşın.

Helal Belgelendirme İletişim

Helal belgesi konusunda da faaliyet gösteren firma Avrupa Birliği Komisyonu tarafından ataması yapılmıştır. Belgelendirme firması kuruluşların eğitim ihtiyaçlarını da göz ardı etmeden bu konuda alanlarında uzman ve tercih edilen eğitmen kadrosuyla hareket ediyor. Firma baş denetçi eğitimlerinde uluslararası kabul görmüştür. Sektörün beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya talip olmuştur.
Helal Akreditasyon Kurumundan almış olduğu resmi yetki ile Helal Sertifikası alma süreçlerinizde sizlerin yanında olan firma çalışmalarına devam ediyor. Helal Belgelendirme alanında akreditasyon ve yetki sahibi olan kuruluş geniş bir kapsamda Helal sertifikası düzenleme hizmeti sunuyor. Helal belgelendirme başvurusu için detayları burada bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve detay için sitemizde yer alan numaramızı arayabilir ve en uygun fiyatlardan Aşan Danışmanlık´tan teklif alabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Helal Belgesi Nasıl Alınır?
  Türkiye´de ihtiyacınız olan Helal Sertifikası ve diğer belgeler için Aşan Danışmanlık her zaman hizmetinizdedir. Helal Belgesi Nasıl Alınır? sorusunun kapsamlı yanıtı için sitemizi ziyaret edin.
  10.11.2023 11:27:17
 • Sürdürülebilirlik Raporlama Nedir?
  Aşan Danışmanlık olarak uzun senelerdir SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK alanında kendini kanıtlamış, sürekli geliştirmiş uzman danışmanlarımız ile Türkiye´nin her yerinde bu hizmeti size verebilmekteyiz.
  29.4.2024 11:49:21
 • Üçlü Sorumluluk Belgesi
  Üçlü Sorumluluk® (Responsible Care®) ile alakalı merak ettiğiniz hususların tamamı için Aşan Danışmanlık´tan bilgi alabilirsiniz, Türkiye´nin en iyi eğitmen, danışman kadrosuna sahip olan firmamıza hemen ulaşın.
  24.4.2023 13:57:34
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp