Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Havacılık ve Uzay Kalite Yönetim Sistemleri Belgesi

Havacılık ve Uzay Kalite Yönetim Sistemleri Belgesi ile alakalı merak ettiğiniz hususların tamamına web sitemizde yer alan numaramızdan ulaşabilirsiniz. Aşan Danışmanlık tecrübeli kadrosu ile hizmetinizdedir. Havacılık ve uzay endüstrisi için yüksek standartlarda faaliyet gösterilmesi oldukça önemlidir. Bu ihtiyacı karşılamak içinse kalite yönetim belgesinin alınması gerekir. Dünya genelinde uzay ve havacılık sanayi alanında çalışmalarına devam eden firmaların havacılık ve uzay kalite yönetim sistemleri belgesi aracılığıyla kalitesini ispatlaması şarttır. Taleplerinizin yanıt bulması için belgeleme tecrübesi ve kaliteli uygulamalarıyla uzman ekibimiz, süreçlerin tamamında yanınızda yer almaktadır.

Aşan Danışmanlık´ın alanında uzman ve tecrübeli ekibi ile hizmetlerimizi sunuyoruz.

Uluslararası Havacılık ve Uzay Kalite Grubu aracılığıyla geliştirilen kalite yönetim sistemi, sektör çapında en verimli uygulamalara yoğunlaşmıştır. Aynı zamanda ISO 9001 standardı kapsamında test edilerek, onaylanmış ve sisteme dahil edilmiştir. İhtiyaç duyduğunuz bu belgeyi rahatlıkla alabilmek içinse kontrollerin profesyonel biçimde değerlendirildiği belgelendirme firmasıyla çalışmaya özen göstermelisiniz. Bu aşamada uzman kadromuza telefon veya mail üzerinden ulaşarak, en kısa süre içerisinde tamamlanacak hizmetlerimizle hemen tanışabilirsiniz.

Havacılık ve Uzay Kalite Yönetim Sisteminin Hedefleri


Uzay ve havacılık çalışmaları sırasında tüm ayrıntılarla birlikte hatalara dikkat edilmesi, ortaya çıkabilecek ölümcül sonuçların önüne geçilmesini sağlar. Sektör için son derece önemli olan güvenilirlik konusunda sistemin hedefleri büyük önem arz eder. Genel olarak sağlanan standartlarla elde edilmesi amaçlanan hedefler şunlardır:

•    Müşteri memnuniyetini arttırmak
•    Sürekli olarak kaliteli üretim gerçekleştirmek
•    Tedarikçi zincirindeki kusur ve hataları en aza indirmek
•    Firma maliyetlerini azaltmak
•    İşletmelerin kaliteli üretim süreçleri için kullandığı zaman ve işgücünden tasarruf etmek
•    Çeşitli müşteri gereksinimlerini kabul edilebilir ölçüde karşılamak

Belirtilen bu hedeflere uygun olarak üretim gerçekleştirmek için belgenizi firmamız aracılığıyla alarak, kusursuz bir şekilde çalışmaya devam edebilirsiniz.

Konu ile alakalı sizlerde belge sahibi olmak istiyorsanız sitedeki telefon numaralarımızdan Aşan Danışmanlık firmamıza ulaşabilirsiniz.

Havacılık ve Uzay Kalite Yönetim Sistemleri Belgesi


Belirlenen Standartların Temel Özellikleri


Havacılık ve uzay kalite yönetim sistemleri belgesi ile standartların oldukça önemli özelliklerine siz de sahip olabilirsiniz. Son derece kapsamlı olan bu özellikleri ise aşağıda görebilirsiniz:

•    Ürün kalitesinin sürekli iyileştirilmesi
•    Yabancı nesne tespiti ve parça sorumluluğu yetkinliklerinin kazanımı
•    Parça tanımlamasıyla beraber izlenebilirliği
•    Sektöre özgü hizmet sunulması
•    Tedarik zincirinde kusursuz kalite kontrolü
•    Geliştirme ve tasarımın kontrol edilmesi
•    Güvenlik kontrolü

Yukarıdaki özellikleri işletmenize kazandırarak, faaliyetleriniz için riskleri ortadan kaldırabilir ve sürekli bir gelişim ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu noktada yapmanız gereken ise uzman ekibimizle irtibat kurmaktır.
 

Havacılık ve Uzay Kalite Yönetim Sistemleri Belgesi Nasıl Alınır?


Ülkemizde havacılık ve uzay teknolojileri konusunda dünya genelindeki gelişmelere paralel olarak, son derece değerli çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Türkiye’de faaliyet gösteren kuruluşlar, uzay ve havacılık sanayisinde ön plana çıkmak ve üretimlerinin özgünlüğünü göstermek için çalışmalarına devam ediyor. Çalışmaların meyvesini toplamak ve uluslararası arenada kabul görmek içinse belirlenen standartlara tam anlamıyla uyulması gerekir.

Kalite göstergesi olan ve son derece önemli bu belgeyle markanızı geniş kitlelere kolaylıkla duyurabilirsiniz. Belge ihtiyacınızı karşılamak içinse öncelikle bizimle iletişime geçmelisiniz. Profesyonel belgelendirme firması olarak, başvurunuzun hemen ardından hızla çalışmaya başlıyoruz. Yapılacak sözleşmeden sonra ise gerekli denetim aşamasına geçilmektedir. Değerlendirme sürecinde standartların karşılanması adına yapmanız gerekenler, ekibimiz tarafından sizlere iletilir.

Gerekli koşulların karşılanması ve standartlara uyum gösterilmesiyle birlikte belge almaya hak kazanırsınız. Elde edeceğiniz bu belgenin geçerlilik süresi ise üç yıldır. Bunun yanı sıra her yıl düzenli bir şekilde gözetim denetimlerinin gerçekleştirilmesi gerekir. Alanında uzman ekiplerimiz, hazırlık ve denetim aşamalarının tamamında sizlere gerekli desteği sunar. Bu sayede kaliteden ödün vermeden faaliyetlerinizi sürdürmeniz, ciddi oranda kolaylaşır.

Firma olarak, yerli ve yabancı akreditasyon kuruluşları tarafından periyodik şekilde değerlendirilmekteyiz. Bu durum, doğal olarak motivasyon sorunu veya hatalı uygulama gibi tüm olumsuzluklarla profesyonel çerçevede başa çıkmamıza ve kendimizi sürekli geliştirmemize katkıda bulunur. Belgenizi hızlıca almak ve gerekli şartları kısa süre içerisinde karşılamak için bize mutlaka ulaşmalısınız. Ayrıca WhatsApp hattımız üzerinden de bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

En uygun fiyatlardan size hizmet verme amacındayız. Dilerseniz Aşan´ın uzman müşteri temsiclilerine canlı destek hattı veya INSTAGRAM hesabı üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü (YYS)
  Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü (YYS) ile ilgili bu içeriği siz değerli Aşan Danışmanlık ziyaretçileri için hazırladık. Sayfamızdan gerekli tüm bilgilere anında erişebilirsiniz.
  28.2.2022 15:07:44
 • Helal Belgelendirme Başvurusu
  Helal Belgelendirme Başvurusu için Aşan Danışmanlık işletmesi en doğru yer olacaktır. Sitemizde yer alan telefon numaramızı hemen arayarak en uygun teklifleri alabilirsiniz.
  24.7.2023 10:36:36
 • UkrSEPRO Kalite Belgesi
  UkrSEPRO Kalite Belgesi ihtiyaçlarınız için Aşan Danışmanlık firmamızdan bize ulaşım sağlayabilir ve bu önemli sertifika için işinde uzman danışmanlardan bilgi alabilirsiniz.
  8.12.2023 13:52:49
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp