0212 438 04 76
0545 556 60 45
Teklif Al

Hakkımızda

Aşan Danışmanlık – Hakkımızda
2003 senesinden bu yana KOBİ’lere gerek danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaya devam eden Aşan Danışmanlık, kısa süre içinde alanında öncü olmayı başarmıştır. Aşan Danışmanlık başarısını kaliteli hizmet anlayışına ve danışmanlık, eğitim, belgelendirme, iş sağlığı, iş güvenliği ya da denetleme gibi konularda görev alan nitelikli personel kadrosuna borçludur. Kurumsallaşmanın gerekliliklerini yerine getirmeyi ve markalaşmayı amaç edinen paydaşlara, profesyonel düzeyde hizmet vermenin yanında kalite bilincine de yepyeni bir boyut kazandırmayı başarmaktadır.
Kendini devamlı geliştiren bir organizasyon olan Aşan Danışmanlık, var olan üst düzey bilgi ve teknik donanımını paydaşlarının lehine kullanmakta ve pazar payında etkili ve güvenli bir şekilde rol almalarını sağlamaktadır. Toplum sağlığı, eğitim, güvenlik, denetim, ürün kalitesi gibi alanlarda söz sahibi olmak isteyen işletmeler, Aşan Danışmanlık’ın 20 yıla yaklaşan deneyimi sayesinde yerel ve uluslararası standartlara uyum sağlayabiliyor.  Aşan Danışmanlık’ın hemen her sektörden temsilcilerle kurduğu uzun soluklu bağ, firmaların ekonomik ve kurumsal gelişimlerini de desteklemektedir.
Organizasyonların faaliyetlerini kontrollü bir şekilde yönetmek, süreçleri takip etmek, gerekli analizleri ve yönlendirmeleri yapan Aşan Danışmanlık, günümüzde binlerce firmayla kurduğu bağ sayesinde sektöre yön vermeye devam ediyor. Belgelendirme, Danışmanlık ve Eğitim başlıkları altında tüm hizmetlerden profesyonel bir çerçevede yararlanmak için Aşan Danışmanlık’ın uzman ekibiyle şimdi iletişime geçin.