Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Gümrük CE Belgesi Nedir?

Avrupa Birliği 1985 yılında Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında yayınlanan Yeni Yaklaşım Direktifleri ile bazı standartlar oluşturarak Avrupa pazarında ürünlerin serbestçe dolaşabilmesi için birtakım zorunluluklar getirmiştir. CE belgesi ile ifade edilebilen bu zorunluluklar kapsamında ürünlerin amacına uygun olarak kullanıldığı sürece insan sağlığına, çevreye, bitki ve hayvan varlığına herhangi bir zararı olmadığı garanti edilmektedir. Bu konuda yayınlanan CE belgesi zorunlu olan ürünler listesinde yer alan her ürün için farklı standartlar ve zorunluluklar söz konusu olmaktadır. Oldukça teknik ve detaylı bir konu olan bu durumla ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzun yıllardan bu yana yer aldığımız sektörde CE belgelendirmesi konusunda engin bilgi birikimlerimiz ve tecrübelerimiz söz konusudur.

Aşan Danışmanlık web sitesinde bu sertifika ile alakalı her türlü bilgiye erişmeniz mümkündür.

Ce Belgesi Detaylı Bİlgi


Böylece profesyonel bir yaklaşımla siz değerli danışanlarımıza yardımcı olmaktayız. Whatsapp destek hattımız üzerinden iletişime geçerek gümrük CE belgesi nedir sorusundan başlayarak aklınıza takılan tüm sorulara detaylı cevaplar talep edebilirsiniz. Dilerseniz canlı destek hattımızı arayarak birebir görüşme yaparak uzmanlarımızdan detaylı bilgiler alabilirsiniz. Her iki şekille de bizimle iletişime geçerek CE ile ilgili tüm detayları ve çalışma şeklimizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

CE işareti, başta Avrupa Birliği sınırlarında olmak üzere ülkemizde ve daha pek çok yerde ilgili mevzuat gereğinde bulunması gereken zorunlu bir işarettir. Üzerinde bu işaret bulunan ürünler serbest bir şekilde ticari alım satım işlerinde kullanılabilir demektedir. Tüketiciye bir güven işareti olarak da düşünülebilen CE için, gümrüklerde yapılan denetimlerde aranan en önemli özelliklerden birisidir diyebiliriz. Bu işaretin olmadığı ürünlerin ülkemizde ve Avrupa Birliği sınırlarında piyasalarda yer alması yasal olarak mümkün olmamaktadır. Bir nevi ürün için sağlık, güvenlik ve çevreye uygunluk konularında gerekli koşulları sağladığını belirleyen bir pasaport olarak da düşünebiliriz. Ülkemizde de 1997 yılında başlayan çalışmalar neticesinde gerekli uyarlamalar yapılarak kullanılmaya başlanmıştır. Böylece ülkemizde ve Avrupa Birliği ülkelerinde ürünlerin piyasalara arz edilebilmesi için mevzuata uygun bir şekilde üretilebilmesini sağlamak amaçlanmıştır. Yasalar olarak zorunlu hale getirilen bu işaret için gümrüklerde aranan temel koşullardan birisidir diyebiliriz. Olur da karşınıza gümrük CE belgesi nedir gibi bir soru çıkarsa buradaki kasıt yukarıda da bahsedildiği üzere klasik CE belgesi olmaktadır.

Ce belgelendirme hususlarında uzman kadromuz ile Tüm Türkiye´de sizin hizmetinizdeyiz. Whatsapp numaralarımızdan hemen bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizde üretimi gerçekleştirilen ve CE işareti zorunlu ürünler listesinde yer alan bir ürünün üzerinde CE işareti olmaması halinde dış ticaretinin yapılabilmesi mümkün olmamaktadır. Aynı durum ilgili mevzuat ve yasal çerçevede belirlenerek iç pazarımız için de zorunlu tutulmuştur. Bu nedenle ülkemizde üretilip iç pazarda veya Avrupa pazarlarında serbestçe alım satım için üzerinde CE işaretinin yer alması gerekmektedir. Anlaşılacağı üzere bu durumlar oldukça teknik ve derin konular olup üzerinde profesyonel bir çalışma gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu nedenle ulusal yetkilendirilmiş belgelendirme ve danışmanlık firması olarak gönül rahatlığıyla bizimle çalışabilirsiniz.

Gümrük CE Belgesi Nedir?


Güvenilir Onaylı Ce Işaret | Tüm AB Ülkelerinde Geçerli


İlk olarak gümrük CE belgesi nedir diyerek bizimle iletişime geçip söz konusu çalışmaları hiç vakit kaybetmeden başlatabilirsiniz. Teknik ekibimiz, uzmanlarımız ve denetçilerimiz sizlere gereken rehberliği ve kolaylıkları göstererek ürünlerinizin CE işareti almasına yardımcı olacaktır. Başarılı bir şekilde süreci tamamlayarak ürünlerinizin hem ülkemiz hem de Avrupa pazarlarında serbestçe dolaşım sağlamasına katkı sağlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Türkiye´nin en iyi danışmanları ile çalışan firması Aşan Danışmanlık´a hemen sitede bulunan telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan hususların yanı sıra CE belgesi ile alakalı ihtiyacınız olan tüm adımlara bizden erişebilir, destek alabilirsiniz.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

CE Belgesi

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp