Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Gost-R Uygunluk Belgesi

Gost-R Uygunluk Belgesi talepleriniz için Aşan Danışmanlık firmamıza site üzerinde yer alan numaradan hemen ulaşabilir ve anında işletmemizden teklif alabilirsiniz. Uzun yıllar alanında en kaliteli çalışmalarına ara vermeden devam eden Gost- R uygunluk belgesi hizmetleri için her zaman firmamızdan güven içinde yardım alabilirsiniz.

Rusya pazarına girmek için son derece önemli olan Gost- R belgesi için her zaman firmamız ile iletişime geçerek en güvenilir hizmetleri almanız mümkün olmaktadır. Pazar araştırmasında firmanızın elinin daha güçlü olması için gerekli olan bu belgeyi firmamızdan talep etmeniz üzere temin edebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerin tek adresi olan firmamızdan her konuda yarım almak için iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınız olan bu tarz belgeler için hiç zaman kaybetmeden firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye´nin güvenilir belgelendirme firması Aşan Danışmanlık ile farkedilin. Sizde en uygun teklifleri alabilmek adına whatsapp hattımızdan ya da INSTAGRAM hesabımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Gost- R Uygunluk Belgesi Nedir?


Gost- R uygunluk belgesi, Rusya federasyonu iç piyasasında ve gümrüklerinde olması zorunlu olan bir kalite belgesi olmaktadır Rusya da ihracatı yapılan ve iç piyasada satışı yapılan ürünler adına devlet görevlileri raflarda satılmakta olan ürünler için bile bu belgeyi zorunlu görmektedir. CE ve TSE gibi ürün belgesi olan Gost- R belgesi fabrika üretim sistemini de inceleme işlemleri yapmaktadır.
Gost- R işareti Rusya Federasyonu sertifikalandırma hizmetleri başladığı zamanlarda kullanıma girdi ve devlet standartlarına uygun olduğu anlamını taşımaktadır. Bu belge resmi bir belge olmakta ve ürünlerin teknik düzenlemelerin ya da standartların belirlemiş olduğu kalite ile güvenilir olduğunu tasdik etmektedir.

Rusya Federasyonu sınırları kapsamında Toptan ve Perakende satışları yapılan ürünlerin çokluğu adına Gost- R Uygunluk Belgesi talep edilmektedir. Her türlü üretim ve hizmet sektörlerinde firmaların Rusya da satışlarının yapılmasında önemli olan bu belge için her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz. İşinde uzman olan profesyonel ekibimiz her konuda sizlere güven içinde yardımcı olmaktadır.
 

Gost- R Uygunluk Belgesi Önemi


Dış pazarlarda firmaların ürünlerini satabilmesi için gerekli olan bir takım belgelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu belgeler arasında yer alan Gost- R belgesi Rusya Federasyonu standartlarına uygun olan ve içeri bakımından ISO, TSE ile CE gibi belgelere eş değer bir belge olmaktadır.

Gost-R Uygunluk Belgesi

Belge gümrüklerde kullanılan gümrük belgelerinin arasında istenmesinin yanı sıra iç piyasada ve mağazalarda yapılan denetimlerde istenmektedir. Rusya da yapılan ticaretin ve mal satışının yasal olarak güvenli yolu üretilen mallara sertifika almaktadır. Gost- R belgesi ürünlerin Rusya Devleti tarafından akredite edilmiş laboratuvarlarda testler yapılarak ve test protokolüne uygun olarak devlet tarafından görevlendirilen belgelendirme kuruluşu olan firmamızdan güven içinde alabilirsiniz.
 

Gost- R Uygunluk Belgesi Fiyatları


Her geçen gün alanında başarılı hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz. Belge bir defalık, 1 yıllık, 3 yıllık ve 5 yıllık süreler için alınması mümkün olmaktadır. Gost- R uygunluk belgesi fiyatları firmamızda çok daha uygun olmaktadır. Fiyatlar belgenin sürelerine göre daha farklı olmaktadır.

Uygun fiyatlandırma politikası ile müşterilerinin her zaman yanında olan Aşan Danışmanlık firmasına incelediğiniz web sitesi üzerinden hemen erişebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Bandaj CE Belgesi
  Bandaj CE Belgesi almak isteyen tüm ziyaretçilerimize en iyi teklifleri sunuyoruz. Ülkemizde imal edilen ürünlerin piyasaya arz edilebilmesi için ihtiyacı olan tüm belgeler Aşan Danışmanlık´ta..
  4.11.2022 13:00:02
 • Exproof Ekipman Uygunluğu
  Zamanında Teslim Exproof Ürün ve Exproof Ekipman Uygunluğu ile alakalı tüm detaylara Aşan Danışmanlık kurumsal sitesinden ulaşmanız mümkün, müşteri temsilcilerimiz daima sizlerin hizmetinde..
  6.11.2023 15:04:31
 • Helal Gıda Belgesinin Faydaları
  Helal Gıda Belgesinin Faydaları hakkında verilere erişmek, bilgi sahibi olmak için Aşan Danışmanlık web sitesinde bu içerik sizler için hazırlandı, hemen inceleyebilirsiniz.
  4.9.2023 11:52:03
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp