Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

Gost-R Sertifika Ofisi

Gost – R Sertifika Ofisi araştırmalarınızda rastladığınız Aşan Danışmanlık firmamız bu alanda ihtiyacınız olan tüm danışmanlık ve belgelendirme hizmetlerini sizlere uzun senelerdir sağlamaktadır. GOST-R Sertifikası, GOST-R Sertifikası Merkezi tarafından verilen ve Rusya´da üretilen veya Rusya´ya ithal edilen ürünlerin güvenlik, kalite ve uygunluk açısından belirli standartları karşıladığını doğrulayan bir belgedir. Merkez genel olarak bu sertifikaların verilmesi ve doğrulanması konusunda hizmet sunan bir kuruluş olarak hizmet vermektedir. Bu anlamda bizler de merkez ile iletişim içerisinde bulunarak üretim ve ihracat alanında işlemler sağlayan müşterilerimize yardımcı olmakta ve süreci bu şekilde yönetmekteyiz.

GOST-R Sertifikasını sunan merkez, ürünlerin belirli teknik standartlara ve güvenlik gerekliliklerine uygun olduğunu doğrulamak için test, denetim ve belgelendirme süreçlerini yürütmektedir. Bu süreçler, ürünlerin uygunluk değerlendirmesi, kalite kontrolü ve belgelendirme prosedürlerini içermektedir. Bu anlamda firmamıza başvurduğunuz takdirde süreçler hızlı bir şekilde işleyerek gerekli belgeleri almanız da sağlanacaktır.

Aşan Danışmanlık bu alanda sayısız referansa sahip işletmedir. Rusya için ihtiyacınız olan tüm belgeler adına bize ulaşın.

Gost – R Belgesi Nedir?


Rusya iç pazarına girerek ürünlerinin pazarlamasını ihracat bazında gerçekleştirmek isteyenlerin alması gereken belge olarak Gost – R Belgesi, ilgili merkez tarafından sunulmaktadır. Bu anlamda bizler de firma olarak merkez ile iletişim içerisinde bulunmakta ve sizlerin belgeyi temin etme süreçlerinde danışmanlık ve sonrasında da belge edinme işlemlerini sağlamaktayız.
 

Gost Sertifikası Ne İşe Yarar?


Genel olarak bakıldığında merkez ile iş birliği içerisinde yürüttüğümüz ve bu alanda sizlere hizmet sunan Gost – R sertifikasının kuruma katacağı artı, Rusya bazında ihraç edilecek olan ürünlerin gümrükleme sonrasında serbest geçişini sağlamak olarak tanımlanabilir. Bu kapsamda bu şekilde bir artı şirketin veya işletmenin de hem etik çerçevelerde üretim yapmasını kolaylaştırırken hem de Pazar alanında pay arttırımını da sağlayacaktır.
 

Gost – R Belgesi Nasıl Alınır?


Belgeyi almak için öncelikli olarak bu konularda hem belgenin sağlanması için danışmanlık hizmeti sunan hem de bu alanda belgelendirmeyi sağlayan firmamız ile iletişime geçmeniz önem arz etmektedir. Bizler ile iletişim kurduğunuzda firmamız, GOST-R sertifikası almak isteyen şirketlere danışmanlık hizmetleri sunabilmekte ve sertifika başvuru sürecini yönetebilmektedir. Bunun yanında ürünlerin test ve belgelendirme süreçlerini organize edebilirliği ve gerekli test laboratuvarlarıyla iş birliği yapabilirliği ile de hizmetler sunmaktadır.

Gost-R Sertifika Ofisi

GOST-R Sertifikası, Rusya´da ürünlerin pazarlanması ve satılması için genellikle zorunlu bir gerekliliktir. Bu nedenle, Rusya´ya ihracat yapmayı düşünen veya Rusya´da faaliyet gösteren birçok firma GOST-R sertifikasına sahip olmayı hedefler. Sizler de bu alanda bir üretim gerçekleştiriyorsanız ekiplerimiz ile iletişime geçmeniz hem üretim sağlama hem de Pazar payını arttırma açısından önemli bir alan olarak karşınıza çıkacaktır.

Belirtmek gerekir ki GOST-R sertifikasyonu ve süreçleri zamanla değişebilir. Bu nedenle, ilgili işletmelerinizin mevcut yönergeleri, gereksinimleri ve süreçleri hakkında doğru ve güncel bilgilere sahip olmak için doğrudan GOST-R Sertifikası Merkezi´ne başvuru yapacak ve sizlerin adına net bilgiler sunacak olan firmamız ile iletişime geçmeniz doğru bilgiye ulaşmanız adına sizlere yardımcı olacaktır.

Konu ile alakalı çok daha detaylı bir bilgiye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız bize sitemizdeki nuamramızın haricinde canlı destek hattı, whatsapp numarası üzerinden ulaşabilir ve Aşan Danışmanlık´ın işinin ehli uzmanlarından destek alabilirsiniz.  

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Karbon Ayak İzi Doğrulama Nasıl Yapılır?
  Aşan Danışmanlık sürdürülebilirlik alanında sayısız başarıya imza attı. Karbon Ayak İzi Doğrulama Nasıl Yapılır? sorusunun kapsamlı yanıtı için sitemizdeki numaramızı hemen arayın.
  3.6.2024 12:23:39
 • CE Belgelendirme Hizmeti Verdiğimiz AT/AB Yönetmelikleri
  CE Belgelendirme Hizmeti Verdiğimiz AT/AB Yönetmelikleri hakkında kapsamlı bilgilerin yer aldığı bu içeriği hemen inceleyebilir ve aklınıza takılanlar için sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.
  10.6.2024 13:31:39
 • Düşük Karbonlu Kalkınma
  En temel faydalanıcısı T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olan, Human Dynamics, REC ve AESA konsorsiyomu tarafından sürdürülen "Düşük Karbonlu Kalkınma İçin Çözümsel Tabanlı Strateji ve Eylem Gerçekleştirilmesi Teknik Yardım Proje
  29.4.2022 12:48:39
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp