Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

FSSC 22000 Belgesi

Gıda ve hayvan yiyeceği güvenliği, kalitesi standartlarını belirlemekte olan FSSC 22000 belgesi bu işle uğraşmakta olan ve de faaliyet gösteren her firma, işletme tarafından alınmalıdır. Gıda zincirindeki tüm organizasyonlar için geçerli olan bu durum belgelendirme sistemi ile daha güvenirli ve kaliteli bir hale gelmektedir. Belgelendirme sisteminin olması ile uluslararası bir boyut kazandırılır.

Bu belge ile gıda güvenliğinin üretimin geliştirilmesi ve en iyi şekilde iyileştirilmesi sağlanır. dayanıksız olan hayvan ürünlerinin işlenmesi, dayanıksız olan bitkisel ürünlerin işlenmesi, dayanıksız hayvansal ve bitkisel ürünlerin işlenmesi, ortam koşullarında dayanıklı olan ürünlerin işlenmesi gibi belgelendirme kategoriler vardır.

Aşan Danışmanlık olarak ihtiyaç duyduğunuz bu belge için size en hızlı süreçleri sunuyor ve kısa süre içerisinde belgenize sahip olabilmeniz için gerekli adımları atıyoruz.

Aynı zamanda bozulabilir gıda ve yem için nakliye, depolama hizmetlerinin sağlanması, ortam sıcaklığındaki stabil gıda, yem ve de paketleme malzemeleri de aynı şekilde kategoridedir. Gıda ambalaj ve ambalaj malzemelerinin üretimi de yapılır. Gıda ile faaliyet göstermekte olan şirketlerin ve işyerlerinin nasıl olması gerektiğiyle ilişkin olarak standartlar belirlenir.

Şantiye hizmetleri, personel, tedarik edilen malzemeler, gıda savunması, gıda konusunda yapılmakta olan sahtekarlığın önlenmesi, alerjen yönetimi, gıda etiketleme ilgili olan tüm detaylar burada yer alır. Bu durumda insanların gıda kadar önem arz etmekte olan bir faaliyette en iyi şekilde çalışıp kalitesini ve güvenilirliğini ispatlaması adına bu belgeye ihtiyaç duyulmaktadır.

Firmamız ile iletişime geçilmesi ve de başvuruda bulunulması halinde kişilerin doğru ve eksiksiz olarak bu belgeyi alması söz konusudur. Tüm işlemlerin ve aşamaların yapılması sayesinde kişilerin belgeyi alması oldukça profesyonel ve uzman şekilde sağlanır. Kısa süreli bir durum olması sebebiyle de kişileri uğraştırmakta olan bir durum değildir.

FSSC 22000 Belgesi Avantajları Nelerdir?


Kişilerin gıda konusunda yapmakta oldukları işi en iyi şekilde kanıtlaması ve kaliteli olduğunu göstermesi için firmamızdan bu belgeyi alması son derece pratiktir. Bu belgenin alınması ile pek çok alanda en iyi şekilde imkanlar ve de avantajlar sağlanır. Bu avantajlar ile kişilerin şirket anlamında ve her türlü açıdan faydasını görmesi de söz konusudur.

Uygulama Avantajları

Gıda güvenliği risklerinin en etkili şekilde yönetilmesi ve buna karşı önlem alınması adına pek çok faydası bulunur. Sistematik manada metodoloji sağlar. Tüm gıda tedarik zincirinde kullanılması söz konusudur. plan gereksinimlerinin nasıl olduğu ve de bu planlamalar yapılırken nelerin dikkate alınması gerektiği gibi hususlarda da aynı şekilde bilgi içerir.

Operasyonel Avantajlar

Birden çok olacak şekilde uluslararası alanlarda dahili kıyaslama ve de yönetimi sağlar. Kişilerin uygulama yaparken bilmesi gereken ve de son derece önem gerektirmekte olan her türlü alana ilişkin standartları bilip bun a göre davranmasına da yardımcı olan bir belgedir.

FSSC 22000 Belgesi

Kurumsal Avantajlar

Gıda güvenliğine olan bağlılığın gösterilmesi ile kişilerin daha fazla müşteri memnuniyeti almasına, müşteri kapasitesinin artırılmasına yardımcı olunur. Müşterilere karşı her zaman için kaliteli ve güvenilir olan hizmetin verilmekte olduğunu gösterir. İyileştirilmiş olan çalışan bağlılığı, gıda risklerine ilişkin olan farkındalığın artması gibi durumları da en iyi şekilde yönetir.

Firmamız tarafından verilmekte olan bu hizmet kalitesi gereği insanların istedikleri zaman en pratik şekilde bu belgeyi alması sağlanır. Aynı zamanda başvurunun ve talebin yapılmasının ardından kişiler için hemen belgelendirme süreci başlar. Tüm incelemeler ve kontroller firmamızın profesyonel olan ekibi tarafından yerine getirilir. FSSC 22000 belgesi alarak kişiler istedikleri şekilde pek çok avantajdan yararlanıp bunun faydasını görebilir. Sürekli gelişme ve iyileşme için kişiler firmamızdan bu belgeyi alabilir.

Konu ile alakalı daha fazla bilgi sahibi olmak istediğiniz an sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayabilir, canlı destek hattımızdan Aşan Danışmanlık müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca güncel kampanyalarımızdan her zaman haberdar olabilmeniz adına INSTAGRAM hesabımızı takip etmenizi öneriyoruz.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp