Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

FSPCA Yabancı Tedarikçi Denetim Programı (FSVP)

 

FSPCA Yabancı Tedarikçi Denetim Programı (FSVP)


 

FSPCA (Gıda Güvenliği Önleyici Kontroller Birliği - Gıda Güvenliği Önleyici Kontroller Birliği), akademik ve hükümetlerinden oluşan sanayi kapsamlı bir kamu özel birliğidir. Gıda Güvenliği Modernizasyon yasasına kavuşmak için yardıma uyum sağlamak için eğitim ve sosyal programlarını teşvik etmek için. Birlik, 2011´in ABD Gıda ve İlaç İdaresi´nden (FDA) Illinois Teknoloji Enstitüsü Gıda Güvenliği ve SağlığıIFSH´ne verilen örnek ile kuruldu.
FSPCA´nın gıda güvenliğindeki riskleri azaltacak kontroller hakkında teknik eğitim materyalleri geliştirerek ABD pazarı için gıda gıda ulaşmaktır. Bu eğitimler yüze yüze, uzaktan uzaktan; teorik veya uygulamalı olabilir. Çeşitli eşyalardan oluşan eşyalar, ticaret maaşları, onlar için ve akademik mekânların yerlerini, FSPCA´ların simgelerini sergiliyorlar. FSPCA Yabancı Denetim Programı (FSVPCA´nın temel faaliyetlerinden biridir.


Yabancı Denetim Programı (FSVP) Nedir?


FSVP, FSMA tarafından başlatılır. Bu yasanın ana çizimi, gıdanın üretildiği standartların, gıdanın üretildiği ABD´de tüketilen için de geçerlidir.
FSv insan ve hayvan ürünlerini gıda tedariki yapanları ithal eden, FDA güvenlik güvenliğini sağlamasını sağlar. FSVP gıdaların yetiştirilmesindeki sorumlulukla ilgili ithalatçılara ve eğitim okullarına aktarılmaktadır. FSVP kuralına göre, ABD´li birçokçı, genel standartlarının, halk sağlığı kapsamındaki süreç velere uygun olarak gıda tasarımına yeterli olmak için FSVP´ler geliştirilmelidir.

FSPCA Yabancı Denetim Programı Eğitimleri

Bulerin bünyesinde şu kurum ve yer alıyor:
• FSVP yazımında tanımı ABD "ithalatçı"lar
• Aracılar
• İhracatçılar
• ABD´ye eğitim alacak eğitim eğitim dersleri
FSVP satınalma satan alan alıcıları • bayiler Hedefin diğer amaçlarla sağlanmasını sağlamakla sorumlu kişi ve kuruluşlar
 


FSP eğitim denetim programında kişiler eğitim ekibine yardımcı olabilir ve bu desteknn nasıl yardımcı olabilirsin daha iyi olabilir. FSPCA yabancı eğitim denetim programı eğitimleri birkaç günlük eğitimlere, yukarıda sayılan işletmeler yanı sıra FSVP´nin konaklama koşullarını planlayanlar. Eğitimin amacına ulaşmak için FSPCA tarafından akredite edilende fayda vardır.

FSPCA Yabancı Denetim Programı Karma Eğitimleri

Bu eğitimler iki kişiden oluşmaktadır. Tamamlanması için 6 aylık bir süresi olan çevrimiçi eğitim ve eğitim kurslarından oluşan bu karma eğitimde sınavk için her iki bölümün de başarılı bir şekilde tamamlanmış olması. FSPCA Uzman incelemesi Programının ilk kısmı ayrıntılı bilgi almak; kurs süresi, yaşayabileceği ve nasıl daha iyi hale getirilebileceği ile ilgili ayrıntılı bilgi SPCA´nın interneti ziyaret edebilir. FSPCA Yabancı Denetim programında önceden hazırlanmış eğitimler de planlanmakta olan ve toplamda 8 saat göstermektedir.
Eğitimin ikinci bölümü adaylara, Yabancı okul doğrulama programlarında yer alan eğitmenlerin programlarını yerine getirmesi için gerekli bilgi ve araçlar sunar. FSPCA eğitim denetimi programının tüm derslerinin derslerinin öğretimi öğretimin eğitimini ve geliştirilmesini kolaylaştırmaktadır. Eğitimde, Gıda Güvenliği Önleyici Kontrolleri eğitimden eğitime yönelik eğitimlerini kolaylaştıracak anlatım ve eğitimde eğitim öğretimi. FSPCA baş eğitim denetimi programında kursun tamamlanacak ve bir FSVP öğretmen adayı olması, eğitimin ikinci kısmı için bir önkoşuldur.

FSPCA Yabancı Denetim Programı Kursları Neden Önemlidir?

FSMA´nın en önemli insan biri olan FSVP gıda çalışmaları üzerinde üzerinde ve trafik olarak sahiptir. FSPCA yabancı denetim programı eğitimleri ile öncelikle FSVP´nin temel amacını ve kapsamını dikkate almaktadır. FS´ye alınacakların sağlanması için geliştirilmesi ve çalışması daha hızlı ve verimli bir şekilde yetiştirilmesi için atılması gereken, eğitimde anlatılmaktadır. FSVP´nin kullanımlarına uygun bir kayıt sisteminin gözden geçirilmesi ve revizyonu da yine FSPCA eğitimleri yabancı denetim programında eğitimlerinde yer almaktadır. Bütün bu bilgiler, FSMA´nın çevresine girebilen kamu ve özel sektör ihtiyaçları için ilgilendirdiği eğitime son derece önemlidir.“Aşan Belgelendirme Kuruluşu olarak bütünleşik olarak size hizmet sunmaktayız. Detaylı bilgileri sahip olmak için bizlerle iletişime geçin.”

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp