Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

FP 15500 Sertifikasının Faydaları Nelerdir?

Ülkemizdeki en önemli sektörlerden bir tanesi mobilya sektörüdür. Bu anlamda sektör için oldukça önemli olan FP 15500 sertifikasının faydaları nelerdir şeklinde pek çok soru sorulmaktadır. Bu belge sadece üretimin kalitesini gözler önüne seren bir belge olmadığından ve bağımsız kuruluşlar tarafından yapıldığından büyük bir öneme sahiptir.

Biz Aşan Danışmanlık olarak bu alanda bir çok kurumun belgelendirme süreçlerine destek olduk. En hızlı şekilde belgelendirme hizmetlerini sunan ve sağlayan danışmanlarımızdan destek almak istediğiniz an sitemizdeki numarayı arayabilirsiniz.

Günümüzde mobilya dediğimizde sadece ülke sınırları içerisinde değil tüm dünyada iş yapan firmalara sahip olduğumuz düşünülürse bu global sertifikayı almanın pek çok avantajı olacağı önemli bir gerçektir. Türkiye’de bu alanda tecrübeli danışmanlık firması olarak mobilya üretimi ve ticareti yapan firmalara gerekli prosedürler dahilinde FP 15500 belgelendirmesi yapmaktayız.

FP 15500 Sertifikasının Ne Gibi Getirileri Vardır?


Diğer tüm standartlarda olduğu gibi bu belgedeki standartlar da bir işletme hakkında pek çok şeyi söylemektedir. Öncelikle global anlamda bir güvenirliği tescil etmektedir. Bu güven hammaddeden üretime üretimden alıcıya varıncaya kadar her aşamada tescillenmiş olmaktadır. “Furniture Production” yani “mobilya üretimi” anlamına gelen FP harfleri üretim sistemlerinin diğer sistemlerle olan uyumunu da ifade etmektedir. Bu belgelendirme ile birlikte firmanın global pazardaki yeri daha sağlamlaşmaktadır. Sadece dışarıya karşı değil kendi içerisindeki işleyişteki performans ve verimlerin de artmasına katkı sağlamaktadır. Sertifikanın avantajlarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

•    İşletmedeki giderlerin daha kontrollü olmasına olanak sağlar.
•    Üretimde ortaya çıkabilecek eksiklik, defo, fazlalık gibi sorunları ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır.
•    Ürünlerin hammaddesinden tasarımına, gelişimine kadar tüm süreçlerin daha etkin yürütülmesine olanak sağlayacaktır.
•    Gereksiz, bozuk ya da hatalı ürünlerin işletmeye girmesinin önüne geçilebilecektir.
•    Tüm bunlarla beraber müşteri memnuniyetini iyileştirmeye yardımcı olacaktır.
•    İçerideki iyileştirmeler neticesinde personel moral ve veriminin artmasına, personelin aidiyet duygusunu kazanmasına olanak sağlayacaktır.
•    Ürün dış pazara çıkması kolaylaşacak, dış pazarda prestij sahibi olmaya katkı sağlayacaktır.
•    Üretilen ürünlerin takibinin kolaylaşmasına yardımcı olacaktır.
•    Sektör içerisinde rekabet gücünün artmasına yardımcı olacaktır.

FP 15500 Mobilya Kalite Belgesi

Sektörün dinamiklerine hakim olan Aşan Danışmanlık personeli size süreç hakkında en doğru bilgiyi aktaracaktır. Sitemizde yer alan numaramızı arayabilir veya canlı destek hattımızdan müşteri hizmetlerimiz ile görüşme sağlaaybilirsiniz.
 

FP 15500 Mobilya Kalite Belgesi Nasıl Alınır?


Eğer FP 15500 sertifikasının faydaları nelerdir sorusuna netlik kazandırabildiysek bu belgenin alım sürecine de değinmek gerekecektir. Bu denli işlevsel ve firmaya, sektöre katkı sağlayan bir belgeyi almak için yetkilendirilmiş bir firmanın denetimleri gerecektir. Danışmanlık firması olarak mobilya sektöründeki firmaların gerekli denetimlerini uzmanlarımız vasıtası ile yapmaktayız.

Danışmanlık firmamıza başvuru yapıldıktan itibaren uzmanlarımız süreci başlatacak ve standartların sağlanması adına gerekli çalışmalar yapılacaktır. Bu süreçte tüm aşamalar firma ile paylaşılacak ve en verimli şekilde belgelendirme süreci tamamlanacaktır. Hem iç pazarda hem dış pazarda büyük bir artı kazandıracak olan FP 15500 belgesi fiyatı nedir diye sorulacak olursa fiyatlandırma ve teklif için danışmanlık firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Hem aklınızdaki soruları cevaplandırmak hem süreci aşamalarını daha iyi öğrenmek hem de belge fiyatlandırması hakkında bilgi almak için haftanın her günü firmamıza irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Çok daha fazlası için lütfen INSTAGRAM hesabımızda bizi takip edin. Düzenli bilgi akışının yer aldığı sosyal medya hesaplarımızda kalite belgeleri ile ilgili ara ara kampanyalarımız da sadece sosyal medyaya özel takipçilerimiz ile paylaşılmaktadır. Aşan Danışmanlık Türkiye´nin önde gelen belgelendirme hizmetleri sunan firmasıdır.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?