Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ETL Belgesi / Sertifikası

Edison Test Labortauvar açılımına sahip olan ETL belgelendirme hizmetlerinden yararlanarak bu sertifikaya sahip olmanız sizlere Kuzey Amerika bölgesinde güvenlik standartlarına uygun olduğunuzu gösterecektir. Yani bu bölgede gaz, elektrik ve diğer güvenlik standartlarına uygun bir ürüne sahipseniz ETL belgesine de sahipsinizdir. Bölgenin en fazla tercih edilen, aranan belgeleri arasında olan ETL, ihracat, ithalat firmalarının, perakendecilerin en çok talep ettiği sertifikalar arasında yer alır ve Aşan Danışmanlık´ta bu bölgedeki bağlantıları, uzman danışman kadrosu ile belge için hizmet verir. ETL belgesine sahip olanların diğer bazı standartları da karşıladığı hemen herkes tarafından bilinir.

Yine de aktarmak gerekirse ETL Sertifikanızın olması aşağıda yer alan standartları da karşıladığınızı gösterir;

1) NOM Standardı
2) UL Standardı
3) NFPA Standardı
4) ANSI Standardı
5) CSA Standardı
6) ASTM Standardı

ETL Sertifikasyonu Avrupa, Amerika ve Kanada Onay Belgeleri arasında yer alıyor ve size her alanda olduğu gibi bu standart alanında da uzman kadromuz ile hizmet sağlıyoruz. Ürettiğiniz ürünlerin bu pazarlara çok daha hızlı, rahat ve sorunsuz bir şekilde giriş yapabilmesi için standardın gerekliliklerini karşılamalısınız. Bizden alacağınız hizmet ile sizi denetimlere hazırlıyor, eksiklerinizi Aşan Danışmanlık olarak gidermek için gerekli adımları atıyoruz. Üretim aşamasından kurulum aşamasına kadar tüm güvenlik standartlarına hakim olan danışmanlarımız destekçiniz olacaktır.

ETL Belgesi Nedir?


Dilimizdeki anlamı Edison Test Laboratuvarıdır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ETL Kuzey Amerika´nın güvenlik standartlarını içerir ve bu belgeye sahip olunması ilgili standartları karşılayan ürünlerinizin olması anlamına gelir. Gaz, elektrik ve diğer güvenlik standartlarının yer aldığı bu standart detayına hakim olan Aşan Danışmanlık uzmanları sizi bazı testlerden, muayenelerden haberdar edecek ve belgeyi alabilmeniz için doğru danışmanlık hizmetini sunacaktır. Ürününüzün ETL logosuna sahip olması demek ABD´de güvenli bir şekilde kullanılması demektir. Dünya üzerinde geçerli bir üstünlüğe sahip olmak için ETL sertifikası  sizi 1 adım öteye taşır. Rahat ürün satışının olması ve bu bölgede ürünüzün rahat bir şekilde dağıtımının yapılabilmesi için güvenlik standartlarına uygunluğunu Aşan Danışmanlık hizmetleri ile karşılayabilirsiniz. Konu ile alakalı detaylı bilgi almak istediğinizde incelediğiniz web sitemizde yer alan numaralarımızı arayarak danışmanlık alabilirsiniz. Tecrübeli belgelendirme kadromuz ile sizi ETL denetimlerine hazırlıyor ve standarda uygunluğunuz için destek sunuyoruz.

ETL Belgesi Nedir, Nasıl Alınır?

 

 

Electrical Testing Laboratories (Elektrik Test Laboratuvarları)


Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada bölgesindeki ürün girişleri için hazırlanmış olan bu standartta güvenlik hat safhadadır. Belli başlı detaylara dikkat edilen ve bir çok uluslararası pazarda da kabul gören bu sertifika sayesinde ürününüzün güvenlikle alakalı olan detaylardan geçtiği, standardı karşıladığı, test edildiği gösterilmiş olur. Örneğin Türkiye´de üretilen bir aydınlatma ürünü için alınan ETL belgesi, ürünün gerekli olan tüm standartlara uygun bir şekilde imal edildiği, kullanıldığı süre boyunca güvenlik açısından bir tehlikeye sebebiyet vermeyeceği anlamı taşınmakta olacaktır. Bugün Amerika pazarında, Kanada pazarında kategorisine giren yüzbinlerce ürünün üzerinde ETL işareti yer alır.
 

ETL İşareti Alabilmek İçin Neler Gerekir?


Öncelikle Aşan Danışmanlık firmasına web sitesinde yer alan telefon numaralarından, canlı destek hattı veya whatsapp numarası üzerinden ulaşmanız bu sertifikaya sahip olmanız için ilk adım olacaktır. Bunun haricinde, ürününüzün tasarımı, prototip sunumu, ürünle alakalı yapılan performans testleri, ürün için yeterlilik kontrolü, ürettiğiniz tesisin değerlendirmesi ve benzeri bir çok detaya dikkat edilmektedir. ETL belgesini alabilmeniz için tüm detayları öğrenebileceğiniz uzman danışmanlarımıza ulaşabilir ve dilediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz.

Diğer gerekli olan detaylar ise ürünün resminin olması, açıklamasının olması, tasarım detayları, teklif anlaşmaları, resmi açıdan takip detaylarının olması gerekir. ETL belgesine sahip olan ürünlerin OSHA tarafından da tanındığını biliyor muydunuz?

Avrupa, Amerika ve Kanada onay belgeleri için Aşan Danışmanlık firmamızın profesyonel uzmanlarından destek alabilirsiniz. Elektronik ve elektrikli cihazların test hizmetleri için anlaşmalı laboratuvarlarımızdan hizmet alabilirsiniz.
 

ETL Belgesi Teklifi


ETL belgelendirme hizmetimizden yararlanabilmek için öncelikle iletişim sayfamızdaki numaramızı arayın ve sizden bilgi almamızı sağlayın. Firmanızı, ihtiyaçlarınızı öncelikle anlamamız gerekir. Sizlerden danışmanlarımızın alacağı bilgiler doğrultusunda sertifkasyon süreci ile alakalı teklifimizi size sunacak ve kabul edildiği taktirde bir danışmanımızı size atayacağız. Yapılacak olan başvurunun ardından kısa sürede ETL denetimine dahil olursunuz, Aşan Danışmanlık hizmetleri sayesinde de kısa sürede belgeye sahip olursunuz. Denetimlerden başarılı sonuçlar almak için işi uzmanına bırakın..

Daha fazla bilgi ve detay için lütfen sitemizde yer alan numaramızı arayarak bilgi alın.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

CE Belgesi

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp