Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Emar Cihazı CE Belgesi

Emar Cihazı CE Belgesi ihtiyacı olan sağlık alanında faaliyet gösteren üreticiler için uzmanlarımız ile en hızlı belgelendirme süreçlerini, en uygun teklifler ile sağlıyoruz. Aşan Danışmanlık olarak medikal cihaz belgelendirme faaliyetlerinde uzman bir kadro ile İstanbul merkezli, tüm Türkiye´ye hizmet verebilmekteyiz. İmal ettiğiniz tüm cihazlar için ihtiyacınız olan belgeleri kısa süre içerisinde almanız için sizlere sunacağımız danışmanlık hizmeti ile sizde rakiplerinizden bir adım önde olun.

EMAR (MR) Cihazı Nedir?


Manyetik Rezonans Görüntüleme (MRG) ismi ile de bilinen MR cihazları insan vücudunun tüm hatlarının ayrıntılı resimlerini oluşturabilmek adına içinde yer alan güçlü mıknatıslar ve radyo dalgaları bulunan ürünlerdir. Bilgisayarlar aracılığıyla kullanılan bu cihazlar bir çok hastalığın teşhisinde, bir çok tedavinin yanıt vermesi ile alakalı durum kontrolünde hemen her hastane, her sağlık kurumu tarafından kullanılır.

MR makineleri bilgisayarlı tomogrofi, cihazlarının ve röntgen filmlerinin aksine sağlığa zararlı iyonlaştırıcı radyasyon içermemektedir. Emar cihazlarının kullanımında çekilen görüntünün miktarına da bağlı olarak ortalama 15 dakika ile 90 dakika kadar kalınabilmektedir. İnsan vücudundaki organların ve dokuların en ayrıntılı şekilde görüntülenmesi ve oluşturulması için manyetik alanlarda radyo dalgaları kullanılan bu cihazlar için ihtiyacınız olan CE Belgesine web sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mr Cihazları İçin Ce Belgesi


Ce belgesinin her cihaz için olanına, her sektör için olanına Aşan Danışmanlık firmasının uzman müşteri temsilcileri ile erişmeniz mümkündür. AB´de ürünlerin yasal bir şekilde piyasaya sürülebilmesi için en önemli zorunluluklardan birisi de CE sertifikasının olmasıdır. Ce hakkında en iyi teklifleri alabilmek adına web sitemizde yer alan telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. AB´de bulunan ilgili komisyon üreticilerin ürün üzerine CE işareti ilişkilendirmesi ve ürünün kendisi ile alakalı olan tüm direktiflere uygun olması, uygunluk değerlendirmelerinin yapılması ve gerekli prosedürlerin yerine getirilmesi ile alakalı sunduğu tüm detaylara hakim olan uzman danışmanlarımız ile Türkiye´de imal edilen tüm ürünler için profesyonel hizmet sunmaktayız. Kaliteli ve güvenilir bir şekilde imal edilen cihazların testlerinin yapılması ve onaylarının alınması için biz hizmetinizdeyiz. İmal ettiğiniz tüm medikal cihazların Avrupa´da sebest dolaşımı için Aşan Danışmanlık´ın uygun fiyatlı tekliflerinden yararlanabilirsiniz.

CEN Avrupa standardizasyon komisyonu
aracılığıyla yayımlanmış olan ve Avrupa Normaları (EN) içerisinde de ayrıca düzenlenmiş olan gerekli ürün beyanları ile alakalı tüm imalatçılar, ithalatçılar, tüketiciler ve distribütörler için uygun tekliflerimiz olacak.

Emar cihazı belgelendirme süreçleri hakkında aklınızdaki soruların yanıtını almak ve CE belgesi ile alakalı en iyi tekliflerden yararlanmak için iletişim sayfamızda bulunan telefon numaramızdan bize ulaşın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Oteller İçin Yeşil Yıldız Belgelendirme
  Aşan Danışmanlık ile Oteller İçin Yeşil Yıldız Belgesi almak artık çok kolay! Hemen teklif numaralarımızı arayarak işletmenize özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
  3.2.2023 12:49:09
 • Koltuk Değnekleri İçin CE Belgesi
  Koltuk Değnekleri İçin CE Belgesi ile alakalı tüm bilgilere kurumsal sitemizden erişebilirsiniz. CE belgelendirme konusunda uzman müşteri temsilcileri ile uzun senelerdir hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
  25.11.2022 11:29:14
 • Tedarik Zinciri Süreçleri
  Tedarik Zinciri Süreçleri ile alakalı bilgi aktardığımız bu içeriğimize hemen gözatabilir ve aklınıza takılan tüm hususlar için tedarik zinciri yönetimi konusunda uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz.
  23.9.2022 13:23:17
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp