Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

El Temizleme Jeli Ce Belgelendirme

İhtiyacınız olan tüm belgelendirme hizmetlerinde Aşan Danışmanlık Yanınızda, El Temizleme Jeli Ce Belgesi ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Hemen firmamızdan teklif alabilirsiniz.

Koronavirüsün hayatlarımıza girmesinin ardından temizleme ürünleri, el yüz temizleme malzemelerinin üretim miktarı, kolonyaların üretim miktarları ve özellikle maskelerin kullanım miktarları arttı. Ülkemiz bu konuda gerek maske üretimi, gerek kolonya üretimi ile Dünya´nın bir çok noktasına ürünlerin ulaştırılması ve virüsün yayılmasının yavaşlaması konusunda adımlar atmıştır. Bunların yanı sıra bir çok marka kendine ait el temizleme jelleri, el temizleme dezenfektanları üretmiş ve CE Belgesi ile bu ürünleri ilişkilendirerek Avrupa Ülkelerinde serbest dolaşımı ve satılmasını sağlamıştır. Bu noktada biz Aşan Danışmanlık olarak ürettiğiniz el temizleme jelleri ve dezenfektan ürünlerini uygun hale getirmekte ve bu ürünler için CE BELGESİ almanız adına tüm adımları danışmanlarımız ile atmaktayız.

EL TEMİZLEME JELİ İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELERBu ürün grubu için gerekli olan tüm belgeleri firmamız sizin için temin edebilmektedir. Uzun senelerdir belgelendirne sektöründe yer alan Aşan Danışmanlık el dezenfektan ürünleri ce belgelendirme hizmetinin yanı sıra el dezenfektan JEL GRUBU içinde ce belgesi taleplerine destek olabilmektedir.

Anti bakteriyel, anti fugal ve genel temizleme özellikleri bulunan dezenfektan ürünleri içerisinde %80 miktarında alkol yer almaktadır. El dezenfektanları ve el temizleme jelleri bu alanda virüs için etkili olur ve temiz ellere sahip olmanızı salarlar. Bu ürünler mantarlara karşı koruma sağlayan kimyasal maddeler içerir ve bakteriler içinde anti bakteriyel ürünler piyasada yer almaktadır. Temizlik maddelerinin test işlemlerinin sorunsuz ve eksiksiz olması gerekir. CE Belgesi alabilmek için temizlik maddelerinin tüm standartlara uygun olması gerekir.

Bir el dezenfektanı veya el temizleme jel ürünü mikropları, bakterileri ve virüsleri etkili bir şekilde temizlemelidir. İçerdiği alkolün türüne göre genellikle %60 ile %80 oranında bu ürünlerin içinde alkol maddesi yer alır. Alkol maddesi önemlidir. El dezenfektanlarının bir çok çeşidi vardır. Bu çeşitlerin hangilerinin hangi şartları tamamlaması gerektiği ve hangi belgelere sahip olması gerektiği ile alakalı bilgiler için incelediğiniz web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık olarak el temizleme jeli için ce belgesi danışmanlık hizmetleri için en uygun teklifleri suınuyor ve kısa süre içerisinde CE Belgesine sahip olan ürünlerinizi piyasaya sunabilmenizi sağlıyoruz.

CE BELGESİ FİYATLARI


Ce işaretini taşıyan bir ürünün insanlara, hayvanlara, çevresine zarar vermeyeceği kanıtlanmıştır. Bir çok güvenlik koşulundan başarılı geçen ürünlerin CE Belgesi taşımasına izin veirlir. Ülkemizde en uygun CE Belgesi fiyatlarını Aşan Danışmanlık sunmaktadır.

Sizlerde uygun fiyatlarla

CE Belgesi

sahibi olmak isterseniz incelediğiniz web sitemizde yer alan canlı destek hattımızdan müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeler yapabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Uygunsuz Atık Yönetimi
  Aşan Danışmanlık´ta Uygunsuz Atık Yönetimi ile alakalı bir çok detaya erişebilir ve uzmanlarımızdan işletmeniz için bu alanda profesyonel destek hizmetleri alabilirsiniz.
  12.8.2022 09:38:23
 • Ukrayna Ukr SEPRO Belgesi
  Ukrayna Ukr SEPRO Belgesi talepleriniz Aşan Danışmanlık olarak almakta ve en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. Türkiye´nin öncü danışmanları ile hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz.
  1.12.2023 12:46:40
 • Küresel İklim Değişikliği
  Aşan Danışmanlık ile Küresel İklim Değişikliği konusunu ele alıyor ve bu alanda kurumsal destek almak isteyen işletmelerin yanında uzman danışmanlarımız ile oluyoruz.
  15.8.2022 13:29:43
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp