Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Ecovero Belgesi

Aşan Danışmanlık´ta ihtiyacınız olan Ecovero Belgesi ile alakalı bilgilerin tamamı mevcut. Bir çok ISO Sertifikası ve sürdürülebililrlik danışmanlığı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Tekstil sektöründe sürdürülebilir, çevreci ve yeni yapıları aralayan EcoVero kumaş, kontrollü kaynaklardan elde edilen ağaçlardan yapılıyor. İlk kez Avusturya’da Viskon fabrikası olarak tanımlanan Lenzing tarafından üretilen kumaş, çevreye duyarlı tüketiciler tarafından tercih edilir olmuştur. Uluslararası biçimde Ecovero Belgesi bu şekilde üretilen ürünler için kullanılır. İpek gibi yumuşak bir dokusu olması, pürüzsüz bir yapısı, nefes alabilen yapısı ile vücudu olması gereken ısı akışını destekler. Giyilen kıyafetlerin çevreye duyarlı olduğundan emin olmak için AB-eko etiketinin olup olmadığına bakılması gereklidir.

EcoVero Belgesi Nedir?


Yenilenebilir ağaç kaynaklarından elde edilen hamur türü ile elde edilen EcoVero Viscose kumaşlar jenerik viskona göre yüzde elli oranında daha düşük su etkisine sahiptir. Esnek bir kumaş olmasa da içerisine elastik malzemeler eklenerek belirli oranlarda bu özellik sağlanabiliyor. Vücudun olması gereken ısı akışını destekleyen bu kumaş türü ağırlığının dört katı su emebilir. Yazlık kıyafetler için birebir olan bu kumaş türü doğaya bırakıldığında birkaç ay içinde tamamen çözünür.

ISO Sertifikalandırma ve sürdürülebilirlik alanında bilindik firma Aşan Danışmanlık´Tan hemen teklif alabilirsiniz. Whatsapp hattımız ve canlı destek hattımızdan anında bize yazabilirsiniz.

Pazarlama varlıklarının ve ticari markalarının kullanılması ile sürdürebilirliğe olan bağlılığınızı sergileyebilirsiniz. Bu alanda lisanslama ve Ecovero Belgesi ile bir sertifikasyon sürecinde firmamızdan destekler alabilirsiniz. Ürünlerinizde lenzing elyaflarının varlığını bu sertifikalar ile doğrulayabilir, şeffaflık elde edebilirsiniz. Özellikle bilinçli tüketicileri cezbeden bu sertifika çeşitli uygulamalar için sürdürülebilir ve üstü bir uygulamadır. Moda ve aktif giyimden ev tekstili ve kozmetik ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesinde bu sertifika kullanılır.
 

EcoVero Belgesi Nasıl Alınır?


İplik, kumaş ve ürün üreticileri, marka sahipleri ya da perakendeciler ihtiyaçlarına uygun özel çözümler bulabilir. Bu çözümleri şu ana başlıklar altında toplamak mümkündür:

•    Kumaşlarınızda Lenzing elyaflarının varlığını doğrulamak için kumaş sertifikasyonu ve alt sertifikasyon süreci
•    Yüksek kaliteli ve sürdürülebilir ürünler arayan tüketicilere ulaşabilmek için ürün lisanslama
•    Ürünlerinin görünürlüğü ayırt edici etkiler için Swing Tickets
•    Online mağazalarda Lenzing elyafları içeren ürünleri vurgulamak için dijital hangtag
•    Ticaret fuarlarında ve sürdürülebilir yayınlarda mesajlarını güçlendirmek için Marketing License
•    Lenzing’in ticari markaları kullanma alanında özelleştirilmiş uzman tavsiyesi Artwork onayı

Ecovero Belgesi

Bu çözümlerden ihtiyacınıza uygun olan başlıklara ulaşarak Ecovero Belgesi almak için firmamız üzerinden destekler alabilirsiniz.
 

EcoVero Belgesi Kayıt İşlemleri


Tek kullanıcı ve çoklu kullanıcı hesapları olabiliyor. Tekli kullanıcı  hesabından kayıt olmak istediğinizde hızlı bir şekilde kayıt tamamlanır. Lenzing sertifikası talep edebilir, ürün lisansı isteyebilirsiniz. Swing biletleri ve farklı marka materyalleri de sipariş edilebilir. Çoklu kullanıcı hesabı ile kullanıcı rolleri ve izin düzeyleri atayabilirsiniz. Bu hesabın tek kullanıcılı hesaptan farklı da bu kısımdır. Daha çok perakendeciler için bu hesabı önermekteyiz. Seçilen kullanıcı hesabına göre başvuru formaları üzerinden farklı bilgiler istenebiliyor. Tüm süreci doğru bir şekilde takip ederek en kısa süre içerisinde sertifikasyon sürecinin başlatan firmamızdan profesyonel destekler alabilirsiniz.

Aklınıza takılan hususların tamamı için Aşan Danışmanlık firmamızı arayın. Türkiye´nin önde gelen danışmanlarından bilgi ve hizmet alın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Su Ayak İzi Doğrulama
  Su Ayak İzi Doğrulaması ve ISO 14046 ile ilgili detaylı bilgilere kurumsal web sitemizden hemen erişebilir ve aklınıza takılan her türlü husus için web sitemizdeki telefon numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.
  8.4.2022 10:25:46
 • IFRA Belgesi Danışmanlığı
  Koku verici maddelerde uluslararası standartlara uygun olunduğuna dair belgeler IFRA belgesi olarak adlandırılır. Bunlara esans uygunluk belgesi de denilmektedir.
  27.5.2022 10:31:30
 • ISO 15593 Gıda Paketleme Ambalaj Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
  ISO 15593 Gıda Paketleme Ambalaj Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ihtiyaçlarınız için firmamızın web sitesinde yer alan numaraları arayabilir ve size özel tekliflerden yararlanabilirsiniz.
  4.7.2022 15:04:38
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp