Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

EcoVadis Belgelendirme

EcoVadis Belgelendirme hizmetleri kapsamında Aşan Danışmanlık sizlere en hızlı adımları attırmakta ve daha sürdürülebilir bir dünya için uzman danışmanları ile hizmet vermektedir.

EcoVadis belgelendirme sistemine verilen önem her geçen gün artıyor. Globalleşen dünyada çevresel etmenler herkesi etkiliyor. Üretimde sürdürülebilirlik kavramı önemli konulardan bir tanesidir. Bu kavramın sağlanması amacıyla firmaların belirli kurallara göre hareket etmesi gerekir. EcoVadis çevresel etmenleri baz alınarak hazırlandı. Küresel ısınmanın etkilerini düşürmek ve çevresel faktörleri göz önünde bulundurmak ortaya çıkarılan EcoVadis 2007 senesinde kuruldu. EcoVadis, firmaların sosyal uygulamaları ve çevresel faktörlerine olumlu katkılarda bulunur.

Aşan Belgelendirme danışmanları ve eğitmenleriyle beraber EcoVadis hakkında tüm detayları öğrenmenizi sağlıyoruz. Küresel ölçekte sürdürülebilir iş yapma fırsatını yakalamak isterseniz bizleri arayabilirsiniz.

Ecovadis Belgesi Faaliyet Alanları


Çevresel etkileri azaltmak için firmaların sorumlu şekilde davranması gerekir.
EcoVadis belgesinde birçok faaliyet alanı yer almaktadır. Öncelikli konular ise işçilerin hakları ve ekolojik davranışlardır. Firmaların faaliyet alanına göre bazı derecelendirmeleri bulunur. Bu değerlendirmeler sonrasında firmalar belirli puanlar almaktadır.

Dünya çapında binlerce işletme EcoVadis belgesi üzerinden çevreye duyarlı hale geliyor. Bununla beraber şeffaflık ve yeniliğe de teşvik ediyor. Firmaların birçoğunda EcoVadis belgesi bulunur. Dünya´nın önde gelen kuruluşları bu belgeyi kısa sürede alabiliyor. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz anda bu belge konusunda sizlere gereken desteği verebiliyor. EcoVadis belgesine sahip olan firmalar kurumsal sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getiriyor.

EcoVadis Neden Önemlidir?

Firmaların yasal mevzuatlara uyum sağlaması için global pazarda EcoVadis ile çalışması talep edilir. Bu belge ile rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Rekabetin yüksek olduğu her sektörde EcoVadis Belgesi büyük bir önem taşımaktadır. Belge ile beraber sektördeki iyileştirmeleri takip edebilir ve performansları ölçebilirsiniz. Firmamız EcoVadis sistemi konusunda profesyonel bir şekilde destek veriyor. Başvuru süreçleri ve başvuru konusunda merak ettiklerinizin tamamını sitemizde bulabilirsiniz. Belgelendirme firması olarak her aşamada sizi bilgilendiriyoruz.

Ecovadis Belgesi´nin Faydaları Nelerdir?

•    EcoVadis sayesinde firmaların sürdürülebilirlik ve performans detayları belirlenebiliyor.
•    Belge sayesinde firmaların endüstriyel alanda karşılaşacakları tüm riskler belirleniyor.
•    EcoVadis ile sürdürülebilirlik değerlendirme raporlarına sahip olabilirsiniz.
•    EcoVadis belgesi ile firmalar düzeltici eylem planı özelliğini kullanabiliyor
•    Sürdürülebilirlik değerlendirmelerini belge üzerinden alabilirsiniz.
•    Risk yönetimini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

EcoVadis Belgelendirmesi Süreçleri Nelerdir?

 
EcoVadis belgelendirme süreçleri şu şekildedir;

Online Kayıt Süreci
Firmalar belge için ilk olarak online kayıt yapmalıdır. Kayıt işlemleri profesyonel danışmanlık firmaları tarafından gerçekleştirilir. Bilgiler anket için son derece önemlidir. Bu konuda sizlere destek verebiliriz.

Anket Süreci
EcoVadis sistemi üzerinden sürdürülebilirlik ile alakalı sizlere iletilen sorulara cevap vermeniz gerekir. Cevaplama konusunda yanınızda olabilir. Uzmanlarımız ile sizlere yönlendirilen tüm sorulara doğru cevabı verebilirsiniz.

Uzman Analizi Süreci
Bilgileriniz EcoVadis uzmanları tarafından değerlendirilir ve analiz edilir. Tüm bu süreç için yapılacak olan değerlendirmeler size artı puan kazandıracaktır.

Değerlendirme ve Sonuç Süreci
EcoVadis belgesini alana kadar tüm aşamalarda bilgilendirilirsiniz. Sizlere gönderilen sonuçları ortaklarınızla paylaşabilir ve global dünyada adınızdan söz ettirebilirsiniz. Alanında uzman kadrosu ve yüzlerce referansı ile EcoVadis belgelendirme hizmetini bizlerden alabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık Türkiye´nin en iyi danışman kadrosu ile sizlere ihtiyacınız olan belge konusunda destek olabilmektedir. Daha fazla bilgi ve detay için iletişim sayfamızdaki numaralarımızdan bize ulaşın.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 18513:2003 Turizm Hizmetleri Yönetim Sistemi
  ISO 18513:2003 Turizm Hizmetleri Yönetim Sistemi ile ilgili bir çok bilgiye, detaya Aşan Danışmanlık firmasının sizler için hazırlanmış olan bu içeriğinden erişebilirsiniz.
  22.4.2022 11:06:28
 • Yara Bandı Ce Belgesi
  Aşan Danışmanlık´ta ihtiyacınız olan her sağlık ekipmanlı, sağlık ürünü için hizmet var. Yara Bandı Ce Belgesi ihtiyaçlarınız için uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.
  26.12.2022 13:37:29
 • EAC Belgelendirme
  EAC Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri kapsamında Aşan Danışmanlık olarak Rusya ve Avrasya Birliğinde yer alan tüm ülkeler için size en hızlı ve güvenli belgelendirme hizmetini sunar.
  1.5.2023 11:09:38
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp