Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

EAC Belgelendirme

EAC Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri kapsamında Aşan Danışmanlık olarak Rusya ve Avrasya Birliğinde yer alan tüm ülkeler için size en hızlı ve güvenli belgelendirme hizmetini sunar. EAC belgelendirme sistemi Rusya Federasyonu’ndaki ürünlerle ilgili prosedürleri inceleyen sistemlerden bir tanesidir. Rusya pazarlarına ürün ihracatı gerçekleştiren firmaların mutlaka bu prosedürlere göre hareket etmesi gerekir.

EAC belgelendirme
işlemlerinde uzmanlardan destek almanız gerekir. Belgelendirme konusunda gereken desteği verebiliriz. Sektördeki tecrübeli teknik ekiplerimizle tüm akreditasyonlara sahibiz.  Tecrübeli kadromuz ile kalite ve güvenliğiniz konusunda uluslararası çözümler sunabiliriz. Müşteri taleplerine göre oluşturulan özel test ve muayene hizmetlerimiz raporlu şekilde sizlere sunulur.

Belge Hangi Ülkelerde Geçerlidir?


EAC Sertifikası ile;

•    Rusya,
•    Beyaz Rusya,
•    Ermenistan,
•    Kırgızistan,
•    Kazakistan’a ürün gönderirken sizlere kolaylık sunar.

Sertifika ile bu ülkelerde kolayca satış yapabilirsiniz. Sertifikalı parti bazlı ya da seri üretim için düzenlenebiliyor. Parti bazlı sertifikalandırma işlemi 1, 3 ve 5 yıllık süreler için düzenlenebilir. Bu pazarlara aynı anda girebilmek isterseniz mutlaka bu belgeden yararlanmanız gerekir.

Gümrük Birliği Uygunluk Sertifikası ürün kalitesinin onaylandığını gösterir. Resmi bir belgedir. EAC sertifikası ile tanımlı ülkelerde ihracat ürünlerinizi gönderebilirsiniz. Gümrük Birliği sertifikası, parti bazlı ya da seri üretim için düzenlenebilir. Sertifikanın bir yıldan uzun olması durumunda yılın belirli dönemlerde denetimlere tabi tutulursunuz. EAC sertifikası beş yıla kadar alınabilir. Gümrük Birliği uygunluk sertifikası ile birçok pazarda yer alabilirsiniz. Uluslararası test, muayene ve belgelendirme kuruluşu olarak bu süreçte sizlere gereken desteği verebiliriz. Uzman ekiplerimizle beraber ülkemize değer katabilecek uluslararası belgeleri elinizin altına getiriyoruz.

Aşan Danışmanlık firmasını hemen arayarak en uygun teklifleri alın. İncelediğiniz web sitesinden veya kurumsal INSTAGRAM hesabımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

EAC Belgelendirme

EAC Belgesi Çeşitleri Nelerdir?

EAC sertifikası insanlara üç farklı türde çözüm sunuyor. Bu yüzden belge alacak olan kurum ve işletmelerin bu sertifikalardan birine sahip olması gerekir.

Şema 1C
Belirli ürünlere verilen EAC sertifikasıdır. Parti başına gerçekleştirilen sertifikalandırma süreçlerinde kullanılır. Belge bir yıllık verilir.

Şema 3C
Aynı anda üretilen ürünler için hazırlanan sertifika türüdür. Bu belge 1, 3 ve 5 yıllık olarak alınabilir.

Şema 4C
Seri üretimi için alınan belgedir.

EAC Deklarasyonu Hakkında

Gümrük Birliği Uygunluk Deklarasyonu yasal olarak EAC ile aynı seviyededir. Deklarasyonda adı geçen alıcı şirketler EAC dahilinde ürünlerden sorumlu olur. EAC teknik yönetmeliklerine göre firma ürünün sorumluluğunu alacağını kabul eder. EAC beyanı en fazla beş yıllık alınabilir.

SGR Belgesi

SGR, bebek ürünleri üzerine hazırlanan sertifikalardan bir tanesidir. Belgelenecek ürünlerin akredite laboratuvarlarında test edilmesi gerekir. Belge Hijyen, Epidemiyoloji ve Halk Sağlığı Merkezleri tarafından verilir. Ürünün içeriği değişmediği sürece belge geçerliliğini korur. Bu konuda detayları sitemizden alabilirsiniz. EAC belgelendirme konusunda sizlere destek verebiliriz.
 

EAC Belgesinin Geçerlilik Süresi Nedir?


Gümrük Birliği sertifikası, parti ya da seri üretim için özel olarak düzenlenir. Parti bazlı sertifika 1, 3 ve 5 yıllık süreler için düzenlenir.

EAC Belgesi Nasıl Alınır?

EAC belgesi fiyatları
ürünün türüne ve göre sertifika süresine göre belirlenir. Fiyat onaylandıktan sonra denetim kurumu tarafından fabrika ziyareti yapılır ve numune alınır. Ürünlerin sınıf ve kullanım alanlarına göre ara kontroller gerçekleştirilir. Belgelendirme firması olarak ECA sertifikası konusunda sizlere gereken desteği verebiliriz. EAC belgelendirme için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye´nin önde gelen belgelendirme kuruluşu AŞAN DANIŞMANLIK´tan hizmet alın. Aklınıza takılan tüm hususlar için lütfen web sitemizde yer alan whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 16949 Belgesi
  Otomotiv sektörü için kalite yönetim sistemi olarak bilinen ISO 16949 Belgesi ile alakalı bir çok detaya Aşan Danışmanlık kurumsal web sitesinden anında erişebilirsiniz.
  24.7.2022 23:21:08
 • Rusya Gost R Belgesi
  Rusya Gost R belgesi ithalat ve ihracat için istenen belge türlerinden biri olarak karşınıza çıkar. Rusya ve Avrasya Birliği üye ülkelerinden herhangi şekilde ithalatı ve ihracatı gerçekleştirilirken Gost belgesine dahil edilmiş olan tüm
  13.11.2023 12:53:08
 • X-Ray Cihazı CE Belgesi
  X-Ray Cihazı CE Belgesi alımı için danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilir ve Avrupa´nın her yerinde geçerli CE sertifikasına anında sahip olabilirsiniz.
  31.10.2022 13:30:23
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?