Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

Dijital Dönüşüm Yol Haritası Danışmanlığı

Aşan Danışmanlık sizlere bir çok alanda destek olmaktadır. Dijital Dönüşüm Yol Haritası Danışmanlığı için aradığınız firmalar arasında en tecrübeli ekip ile sizlerin hizmetinde olan firmamızı arayabilirsiniz.

Aşan Danışmanlığa gelin dijitalleşme hikayenizi beraber yazalım. Kullanabileceğiniz tüm teknolojiler ve ihtiyacınız olan tüm uluslararası arenada kabul gören belgeler için doğru adrestesiniz. İşlerinizin düzenli ve sistematik ilerlemesi için uyum içerisinde yer alacak teknolojiler ve standartları sizlere kazandırmak üzere danışmanlarımız ile bir araya gelebilirsiniz.

İşletmenizde inovasyon kapasitenizi arttıracak ve yaratıcılık kazandıracak olan çözümlerin dijitalleşmesi için uzman danışmanlar ile yardımcı oluyoruz. Hizmet ve ürünlerinizde doğru noktaya ulaşabilmek için tüm yönlerin belirlenmesi ve ihtiyacınız olan belgelendirme hizmetleirnin sağlanabilmesi için biz buradayız.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM NEDİR?İşletmelerin dijital teknolojilerden yararlanması ve bunlar aracılığıyla topluma ve sektöre entegre edilecek durumlar ile değerlerin kazandırılmasında olanak sağlayan dijital dönüşüm, gelecektir. Her işletme için gereklidir. Sadece teknolojik imkanlardan yararlanmak değil aynı zamanda yeniliklere de adapte olmak için işletmenize entegre edilecek olan yönetim sistemleri danışmanlığı sayesinde firmanın iş modellerindeki yeniliklere açık olması, kültürün geliştirilebilir olması önemlidir. Aşan Danışmanlık ile dijital dönüşüm dönemlerindeki stratejilerin iyi bir şekilde belirlenebiliyor olması ve diğer tüm alanlarda destek alabilecek olmanız sizin için büyük bir kazançtır. Firmamızdan alacağınız danışmanlık hizmeti sayesinde işletmenize rehberlik edilmekte ve bu yolculukta doğru kararlar verebilmeniz sağlanmaktadır.

Türkiye´nin en iyi danışmanları ile hizmet veren Aşan Danışmanlık sizlerden gelecek olan telefon ile kısa süre içerisinde nerede olusanız olun, süreçlerin yönetimine, belgelendirme hizmetlerine ve diğer taleplerinize yanıt verecektir.

Dijital Dönüşüm Yol Haritası HazırlamakHer işlemetenin kendi özelliklerine, kendi üretimlerine ve hizmetleirne has bir dijital yol haritası bulunur. Aynı sektörde olan işletmelerin rakiplerine bakarak yola çıkması ve kopyalaması zararına olacaktır. Her kültürün, her markanın kendine has bir yol haritası olmaktadır. Sizlerin yönetim felsefesini benimseyen ve kısa süre içerisinde adapte olan ekiplerimiz ile dijital yol haritanızın hazırlanmasını sağlıyor ve hem maliyet açısından hemde üretim sistemleri açısından sizleri bir adım öteye taşıyacak eylem planlarını hazırlıyoruz.

Dijital dönüşümün her işletme için köklü değişimler yaratacağını biliyoruz. Bu kaçınılmazdır. Dijital dönüşüm yol haritanızın belirlenmesi için sürecin en iyi biçimde yönetilmesini istiyorsanız Aşan Danışmanlık firmasını arayabilir ve dönüşüm süreçlerinde doğru adımları atarak kısa süre içerisinde kendi işletmeniz için uyarlanmış olan bu özel sisteme dahil olabilirsiniz.

Yol haritanızın hazırlanması ile alakalı bizden almak istediğiniz hizmetimiz kapsamında sizlere sunulacak olan konu başlıklarından bazıları şu şekildedir;

 • Teknolojik alt yapılarınızın incelenmesi ve iyileştirme planlarının yapılması
 • Bilgi yönetim sistemlerinin firmaya entegre edilmesi, raporlamalar ve ihtiyaç duyulan belgelendirmeler
 • Hedeflerin belirlenmesi ve işletme içi performans değerleme kriterlerinin belirlenmesi
 • Tüm süreçlere hakim olan ekipler ile dijital fırsatların belirlenmesi
 • Dijital pazarlama süreçleri ile ilgili eğitimler
 • İşletmenin dijital anlamdaki yetkinliklerinin arttırılması için çalışmalar
 • Yatırımlar için ihtiyaç planlarının yaratılması ve geri dönüşüm analizlerinin hazırlanması

 

DİJİTAL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIĞIAşan Danışmanlık ile bu hizmeti almak çok kolay. Dijital dönüşüm sayesinde firmanız, markanız daha verilmli hale gelecektir. Çağın tüm teknolojilerine hakim olan ekiplerimiz sayesinde daha fazla kitleye ulaşmanız ve iş hacimlerinizi arttırmanız mümkündür. Dijital dönüşüm sayesinde tüm verilerinizin elektronik ortamlarda saklanması ve istenildiğinde bilgiye hızlı erişimin olması mümkün olacaktır. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ihtiyaçlarınızda da firmamız hızlı şekilde süreci tamamlamaktadır.

Bu hizmet sayesinde sizlere rehberlik edecek olan danışmanlarımız sayesinde yolculuğa daha hazır olacak ve hızlı bir şekilde dijital dönüşüme katılacaksınız. Hangi aşamada olduğunuzu görmemiz için danışmanlarımız ile bir görüşme yapabilir ve anında destek için bilgi alabilirsinzi. Aşan Danışmanlık firmasından alınacak bu hizmet ile süreçlerin daha hızlı olması, yeni nesil tüm teknolojilere hakim olma, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin kalitelerindeki artış ile pazarlama alanlarındaki genişletme sayesinde daha sürdürülebilir bir alt yapıya sahip olmak için doğru adrestesiniz.

Teknolojiye hakim olan, geleceğe hakim olur. Çalışanlarınızın tüm verilere, istenildiği durumlarda kısa süre içerisinde erişebilmesi ve daha sonraki işlerine daha hızlı adapte olması için önemlidir. Dijital dönüşüm danışmanlığında tecrübeli ekiplerimiz ile geçmiş hatalarınızın yeniden olmaması için gerekli adımlar atılacak ve gerekli performans kayıtları sizlere sunulacaktır. Teknolojiye adapte olan işletmeleirn yeni iş değerlerindeki kilitlerin açılabilmesi adına adımların hızlı atılması ve hızlı bir şekilde bunlara adapte olunması önemlidir.

İŞLETMEYE SAĞLADIĞI BAZI YARARLAR

Bir çok işletmeye verilen danışmanlık hizmeti ile gözle görülür bir rekabet gücü artışına şahit olduk. Dijital dönüşüm ile işletmelerin ülke ekonomisine katkısı, gelişmesi ve niteliklerindeki artışlar olacaktır. Düm dünya ülkelerinin ayak uydurduğu teknolojilere sizlerinde katılması ile önemli bir sürece adım atmış olursunuz. Yeniyi kullanan, yeniye hakim olan firmaların rakiplerinden 1 adım önde olduğunu biliyoır ve her zaman görüyoruz.

Firmaların hizmetlerinde, üretimlerinde bu teknolojiye hakim olması ile dijitalleşmeye tam anlamı ile adapte olması sayesinde iş modellerinde, iş süreçlerinde bazı yararlar elde edilecektir. Sürece hakim bir ekip ile dijital dönüşüm hizmeti almak isterseniz hiç zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık sizlere en iyi hizmetleri, en iyi danışmanlar ile sunuyor. Daha fazla bilgi ve sorularınız için canlı destek hattımızdan destek alabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • SA 8000 Sertifikası
  SA 8000 Sertifikası ile alakalı bilgilere erişmek ve en uygun fiyatlardan danışmanlık alarak ilgili sertifika sahibi olmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.
  10.3.2023 15:45:45
 • ISO 22881 Fiyatları
  Aşan Danışmanlık müşteri temsilcilerine hemen ulaşarak ISO 22881 Fiyatları hakkında teklif edinebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile tüm Türkiye´de size hizmet veriyoruz.
  16.2.2024 11:13:10
 • Helal Gıda Belgesinin Faydaları
  Helal Gıda Belgesinin Faydaları hakkında verilere erişmek, bilgi sahibi olmak için Aşan Danışmanlık web sitesinde bu içerik sizler için hazırlandı, hemen inceleyebilirsiniz.
  4.9.2023 11:52:03
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp