Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

Denetçi Eğitimleri

Farklı sektörlerde çalışmalarını sürdüren kurumların yasa ve yönetmelikler çerçevesinde hareket etmesiyle beraber uluslararası kalite standartlarına sahip olup olmadığını değerlendiren kişilere denetçi adı verilir. Kurumların doğru şekilde analiz edilmesi ve kalite detaylarının göz ardı edilmeden incelenmesi içinse denetçi eğitimleri büyük öneme sahiptir. Sertifikasyon programları doğrultusunda gerekli eğitimleri almanızla beraber istediğiniz donanıma rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Hizmet vereceğiniz alan özelinde alacağınız belge, kalite yönetim sistemlerine olan hâkimiyetinizi gösterir. Tam anlamıyla gerekli seviyeye gelebilmeniz için öncelikle destek alacağınız kurumun hizmetlerini titizlikle incelemeniz gerekir. Alanında uzmanlığa ve yetkinliğe sahip olan danışmanlarımız aracılığıyla hayal ettiğiniz statüye hızlı bir şekilde kavuşabilirsiniz. Hizmet detaylarımızı ve elde edeceğiniz ayrıcalıkları ise WhatsApp hattımıza mesaj göndererek, hemen öğrenebilirsiniz.

Sektörün öncülerinden olarak faaliyetlerini  sürdüren Aşan Danışmanlık ile hemen yola çıkabilirsiniz.

Denetçi Görev ve Sorumlulukları


Denetçiler, şirketlerin kalite standartlarını hangi ölçüde benimsediklerini ayrıntılı bir şekilde denetler. Faaliyet alanına göre özel olarak yoğunlaşılması gereken noktalar için atılan adımlar ve alınan tedbirler, etraflıca analiz edilir. Değerlendirmenin ardından kapsamlı bir rapor hazırlamaları da gerekir. Şeffaf ve güven içerisinde denetim gerçekleştirilmesi ise firmanın gerekli kaliteye ulaşması adına son derece önemlidir.

Uluslararası normlara göre planlanan kalite standartlarının uygulanabilir olması ve devamlılığının sağlanması için denetçilere büyük görev düşer. Çalışmaların güvenilirliği ve doğruluğunun tespiti, sürekli bir gelişim adına oldukça kritiktir. Aynı zamanda denetim sürecinde risklerin belirlenmesi, şirketlerin gerekli önlemleri almasına katkıda bulunur. Denetçilerin yapacakları öneriler, hizmet kalitesini de doğrudan arttıracağı için firmalara yüksek oranlarda avantaj kazandırır.

Denetçi olmak adına öncelikle gerekli belgelendirme süreçleri için firmamıza başvurmanız gerekir. Faaliyet alanınıza uygun olacak biçimde düzenlenecek denetçi eğitimleri sayesinde yetkinliğinizi rahatlıkla arttırabilirsiniz. Gerekli akrediteye sahip ve ilgili kurumlar tarafından yetkilendirilen merkezimiz, ihtiyacınız olan tüm detaylara ulaşmanızı destekler. Bu noktada yapmanız gereken ise canlı destek hattımız aracılığıyla uzman ekibimize ulaşmaktır.


Denetçi Eğitimleri ile Elde Edeceğiniz Avantajlar


Düzenlediğimiz denetçi eğitim programları sayesinde beklentilerinizin çok üzerinde bir süreç yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Uzmanlık konusunda elde edeceğiniz yetkinlikler aracılığıyla kusursuz şekilde denetimler gerçekleştirebileceksiniz. Danışmanlarımızın eşsiz desteğinin bu süreçteki en büyük avantajınız olacağını bilmelisiniz. Aynı zamanda eğitim içeriklerinin kalitesi ile firmamızı tercih ederek, çok doğru bir karar aldığınızı da yakından göreceksiniz.

Baş Denetçi Eğitimleri ve İç Denetçi Eğitimleri

Uzman ekibimiz tarafından hazırlanan ve sürdürülen eğitimler sayesinde ayrıntılarını öğrenebileceğiniz pek çok farklı konu bulunmaktadır. Genel olarak bu konulardan bazıları ise şu şekildedir:

•    Akreditasyon süreçleri
•    Belirlenen standartların tüm detayları
•    Kalite yönetim sistemlerinin kritik ilkeleri
•    ISO gereklilikleri
•    Kalite yönetim sistemlerinin dokümantasyonu
•    Denetim prensipleri ve türleri
•    Denetçilerin sorumlulukları
•    Tetkik planlaması
•    Uygunsuzluk boyutlarının analizi
•    Uygulamalı denetim örnekleri
•    Kalite yönetim sistemleri risk analizi
•    Raporlama

Belirttiğimiz bu konular dışında tercih edeceğiniz alana göre özel programlar oluşturmayı da ihmal etmiyoruz. Böylece en verimli şekilde eğitimlerimizi tamamlayarak, rahatlıkla uygulama aşamasına geçmenize destek sunuyoruz.

Aşan Danışmanlık eğitimler ve denetimler alanında tecrübe sahibidir.

Gerekli eğitim aşamalarının beklentilerinize yönelik olması adına gerekli tüm önlemleri almakta ve düzenlemeleri tamamlamaktayız. Gereksinimlerinize hitap edecek şekilde düzenlediğimiz verimli ve etkili eğitimler sayesinde bilgilerinizi pekiştirmenizi hedefliyoruz. Benzersiz hizmetlerimizi keşfetmeniz ve donanımınızı zirveye çıkarmanız için sizleri de telefon numaralarımız aracılığıyla bizlerle iletişim kurmaya davet ediyoruz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun her türlü soru, sorun ve talep için Aşan Danışmanlık müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz. Detaylar ile alakalı sorularınızı whatsapp hattımızdan, Aşan Danımanlık sitemizde yer alan canlı destek hattından veya kurumsal mail adreslerimizden edinebilirsiniz.

Bunlara ek olarak INSTAGRAM hesabımızda güncel bilgi ve detayları düzenli olarak paylaşmaktayız.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp