Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

CMİM Fas Uygunluk Belgesi

Aşan Danışmanlık web sitesinden ihtiyacınız olan CMİM Fas Uygunluk Belgesi hakkında bilgiye hemen erişebilir ve aklınıza takılan soruların tamamı için uzman desteği alabilirsiniz. Fas’ın yetkili kurumlarının meydana getirdiği 2020 yılından beri aktif olan Fas’a ithal edilmesi durumu olan ürünlere yönelik hazırlanmış bir belge olan CMIM Fas uygunluk belgesi, teknik belgeler, test raporları ve Fransızca ve Arapça olan üretici uygunluk belgelerini içine dahil etmektedir.

Üretim ve hizmetler hakkında standartlara uygunluk, uluslararası platformda yasal gereksinimler, tedarikçi kurum beklentileri gibi durumlar için birçok belge mevcuttur. Bu belgeyi alarak firma olarak, hizmet şartlarının gereği olan birçok süreç ve adımı geçmiş, standartlara uygun bir firma haline gelmeniz sağlanmış olacaktır. Firmamızdan bu hizmeti almak için bize ulaşmanız ve bu konu hakkındaki detayları öğrenip bir teklif almanız mümkün olmaktadır.

CMIM belgesinin kapsamında; Temel Eğitimler, İç Tetkik ve Raporlama, Müşteri Memnuniyeti, Dokümantasyon ve Risk Analizi gibi konular bulunmaktadır.

CMIM Fas Uygunluk Belgesi Nasıl Alınır?


Firmamıza CMIM Fas uygunluk belgesi için talep oluşturduğunuzda, gerekli bilgiler size verilecek, gerekli ön incelemeler yapılacak ve size bir teklif sunulacaktır. Teklifi kabulünüzü takiben de çalışmalar hızlı bir şekilde başlayacaktır.

Firmanızı ziyarete gelip, sizinle firmanızın mevcut süreçleri ve durumu hakkında hem bilgiler alacak hem de gerekli incelemeleri yapıyor olacağız. Bunu takiben de firmanızın gereksinimleri ve yapılması gerekenler ortaya çıkarılacak ve bu süreçlerin standart hale gelmesi için aktif olarak bir rehberlik ve takip gerçekleşecektir.

Süreçler sonunda gerekli standart normlarda bir firma haline gelindiği kararına varılırsa,  firmamız tarafından verilen sertifika denetmenliği süreci tamamlanmış olur. Sonuç olarak, seçtiğiniz akredite firmasının verdiği sertifikanın hem elektronik kopyası hem de basılı kopyasına sahip olursunuz.

Aşan Danışmanlık firması bu alanda sizlere en hızlı süreçleri sunuyor ve en uygun fiyatlardan hizmet almanızı sağlıyor. Sitede yer alan telefon numaraları veya whatsapp hattından firmaya ulaşabilirsiniz.

CMIM Fas Uygunluk Belgesinin Yararları Nelerdir?

Firmamız hizmetlerinden biri olan CMIM Fas Uygunluk Belgesi danışmanlığının firmaya sağlayacağı birçok fayda bulunmaktadır. Bu faydalar aşağıdaki gibidir;

* Uluslararası piyasalarda yer almayı sağlaması
* Sorumluluk ve görev konusunda bir bilinç oluşmasını sağlaması
* Maliyetlerde düşüş sağlanması
* Yasal olan yükümlülükleri yerine getirmesi
* Yönetim anlamda oluşan hataların giderilmesi
* Rakip firmalara karşı avantaj sağlaması
* Kurumsallaşmaya destek vermesi
* Hata ve olası riskleri gidermesi
 

CMIM Fas Uygunluk Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?


Seçeceğiniz yönetim modeline bağlı olarak, başvuru sonrası uygunluk belgesine sahip oluncaya kadar ki süre değişir. Fiziki veya online olarak sistem kurulumu seçeneklere bağlı olarak CMIM Fas Uygunluk Belgesi ortalama 3 iş günü ile 3 aylık bir süre arasında değişiklik gösteren süreçlere sahiptir.

Belgelendirme aşamalarının sonlanması temelde 3 ila 5 iş gününde bitmektedir. Ancak belgelendirme aşamasındaki süre, belgesi sahip olmak için tercih ettiğiniz metotlar ve danışmanlarımızın çıkardığı firmanızın süreçlerini tamamlama durumuna göre değişim göstermektedir. CMIM Fas Uygunluk Belgesi sertifikası için tüm başvuruların tamamlanması, evrakların hazır edilmesi gibi süreçler tamam ise; ortalam 3 iş günü içinde, akredite kurum şartlarına bakıldığında ise 15 ila 20 günlük bir süre yeterli olmaktadır.

Türkiye´nin önde gelen firrması Aşan ile yola çıkın, kısa süre içerisinde belgelendirme süreçlerinden geçin ve işletmenizi başarılı bir şekilde temsil edin.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Küresel İklim Değişikliği
  Aşan Danışmanlık ile Küresel İklim Değişikliği konusunu ele alıyor ve bu alanda kurumsal destek almak isteyen işletmelerin yanında uzman danışmanlarımız ile oluyoruz.
  15.8.2022 13:29:43
 • Helal Belgesi Nedir?
  Aşan Danışmanlık ile belge sahibi olmak çok kolay! Uzman danışmanlarımız ile size bu alanda uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Helal Belgesi Nedir? sorusunun yanıtı sitemizde sizlerle.
  19.1.2024 16:18:15
 • ISO 16949 Nasıl Alınır?
  Türkiye´nin herhangi bir şehrinden ISO belgesi almak istediğinizde Aşan Danışmanlık sizin yanınızda. ISO 16949 Nasıl Alınır? sorusunun yanıtı ve diğer tüm detaylar için bizi arayabilirsiniz.
  1.4.2024 12:00:14
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp