Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

(China Compulsory Certification) CCC Belgesi

CCC Belgesi alarak ürünlerinizi Çin’e sorunsuz bir şekilde ihraç etmek mi istiyorsunuz? Öyleyse; bu süreçte en büyük destekçiniz olacak firmamıza başvurabilir, uygulamanız gereken tüm adımları profesyonel yönlendirmelerimiz sayesinde başarıyla yerine getirebilirsiniz.

İhracat için ihtiyacınız olan bir çok belge gibi bu belge için de uzman danışmanlarımız Aşan Belgelendirme tarafından sizlere sunulmaktadır. Dilerseniz konu ile alakalı uzman danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

CCC Belgesi Nedir?

‘Çin Zorunlu Sertifikasyonu’ olarak tanımlanan CCC Belgesi (China Compulsory Certification), firmamızın geniş hizmet muhtevasında kendine yer bulan belgelerden biridir. Ürün kalite standardizasyonunda önemli bir yer tutan bu belgeyi firmamızın uzman ve deneyimli kadrosundan yardım alarak kolayca edinmeniz mümkündür.

Ürünlerinizin Çin Halk Cumhuriyeti pazarına girmesini istiyorsanız, bunu firmamızın CCC Belgesi danışmanlık ve başvuru hizmetleriyle kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bahsi geçen belge sayesinde; firmanıza ait mal ve hizmetlerin, Çin yerel kalite ve güvenlik kriterlerini karşıladığını gösterir, ihracat işlemlerinizi gümrükte hiçbir sorun yaşamadan halledebilirsiniz.

CCC Belgesi Neden Önemli?

CCC Belgelendirme Sistemi’ne tâbî ürünlerinizi pazarlamak, ithal etmek veya farklı ticari amaçlarla kullanmak için bize başvurarak CCC Sertifikası almalısınız.

Böylece firmamızın profesyonel ve başarılı süreç yönetimiyle gereksinim duyduğunuz CCC Belgesi’ne sahip olabilir, ürünlerinizin Çin Halk Cumhuriyeti yasalarına ve Zorunlu Ürün Belgelendirme Yönetmeliği’ne uygunluğunu kanıtlayabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık sizlere 1 telefon kadar yakın. En uygun teklifler için bize sitemizdeki numaramızdan ulaşmanız yeterli olacaktır. Aşan Danışmanlık ile yola çıkan şanslı müşteriler gibi sizde danışmanlarımızdan bilgi & destek alabilirsiniz.

Çin Zorunlu Sertifikasyonu olarak da bilinen bu belge için Aşan Danışmanlık ilk durağınız olabilir. Bir çok ithal üründe yer alan CCC sertifika işareti sayesinde ürünün uygnluğu, testleri ve sertifikasyonları ile beraber AB´de CE belgelendirme ile aynı yapıda yer alır. İlk olarak 2002 senesinde Çin´e ithal edilen ürünlerin tamamı için zorunlu bir hal alan bu sertifika sayesinde ülkeye giden ürünlerin serbest bir dolaşıma sahip olmasına izin verilmektedir. Ürünlerde bulunan CCC´nin sunduğu gereklilklere uyulmadığı durumlarda, ithal edilen malların gümrükte alıkonulmasına sebebiyet verir veya ürünün gönderen firmaya iadesi için adımlar atılacaktır.

Aşan Danışmanlık Türkiye´den Çin´e ithal edilecek ürünler için CCC belgesi edinme alanında sizin hizmetinizde olacaktır.

CCC (China Compulsory Certification) ürünlerin güvenliklerini, ürünler için gerekli olan gereksinimleri karşılamak amacı ile ortaya çıkan zorunlu bir sertifikasyon sistemidir. Çin ülkesinde uygulanması oldukça yaygın olan ve olmazsa olmaz bir sertifika türüdür. Bir çok ürün grubu için satılan ürünün ülkeye girişinin uygunluğunu kontrol eden bu sertifikaya sahip olmayan ürünlerin ÇİN pazarına giriş yapması mümkün değildir.

CCC Belge Danışmanlığı


Türkiye´de CCC Sertifikası danışmanlığı almak istediğinizde ilk durağınız Aşan Danışmanlık firması olmalıdır. Çin pazarında ürünlerinizin serbest bir dolaşıma sahip olarak satılması için bize ulaşabilirsiniz. CCC Belgesi ağırlıklı olarak elektronik eşyalarda, oto ve motor parçalarında, oyuncaklarda, elektrikli eşyalarda, ev aletlerinde, telekomikasyon ile alakalı ekipmanlarda ve diğer bir çok ürün grubunda üreticilerin, ithalatçıların radarında olan, olmazsa olmaz belge grubundadır. Çin´in  yetkilendirmiş olduğu sertifikasyon kurumları ve test firmaları ile verilebilen bu belge için bize ulaşabilirsiniz. Ülkenin genel şartlarına, kalite standartlarına hakim olan danışmanlarımız ile sizin hizmetinizdeyiz.Aşan Danışmanlık size bu alanda uzmanları ile en iyi teklifleri sunar. Ülke genelinde bilindik firmalar arasında yer alan işletmemizde deneyimli, uzman kadrosu ile sizlere hizmet verir.

CCC Belge Danışmanlığı


CCC Sertifikası Nasıl Alınır?


CCC Belgesini alabilmek için en doğru adres Aşan Danışmanlık firmasıdır. Bu iş için belge alabilmek istediğinizde yetkili test ve sertifikasyon kurumlarını tercih edebilirsiniz. Çin Hükümeti tarafından belirlenmiş ve yetkilendirilmniş olan firmaları tercih etmek istediğiniz an sitemizde yer alan numaramızı arayabilirsiniz. Ürünlerinizin test işlemleri için bize ulaşabilirsiniz, ürünleriniz ile alakalı teknik standartlara hakim olan sizler ile bizim müşteri temsilcilerimiz görüşecek ve uyumluluk için gereklilkleri size aktaracaktır. Testler için seçmiş olduğumuz, sürekli çalışma içerisinde olduğumuz laboratuarlarla sizleri buluşturmakta ve sonraki aşama olan başvuru dosyanızı Aşan Danışmanlık olarak hazırlamaktayız.

CCC Sertifikasyon işlemleri için uzmanlarımız dosyanızı hazırlayacak ve teknik bilgilerin, testlerinizden edinilen raporların, üretici firmanın geniş kapsamlı bilgileri ve ayrıda diğer gerekli olan belgelerin yer aldığı dökümanları size sunacaktır. Aşan Danışmanlık müşteri temsilcileri sizin adınıza başvuruda bulunacaktır. Başvuruların doğru, tam ve eksiksiz olması ile birlikte denetimlere hazır hale gelen firmanız, ürünleriniz için kalite kontrol sistemleri, üretim süreçleri ve diğer konularla bağlantılı olan tüm alanlar denetlenecek ve kısa süre içerisinde ihtiyacınız olan CCC belgesini alacaksınız. Ürünlerinizin rahat bir şekilde ÇİN pazarında satılabilmesi için biz siziğn yanınızdayız.
 

Çin İhracat Belgesi


Aşan Danışmanlık firmasına ulaşarak en uygun fiyatlardan ilgili belgeye sahip olabilirsiniz. CCC sertifikası için başvuru dosyalarınızın hazırlanması, denetim ve test işlemlerinin maliyetleri ve  test süreçleri için gereken ücretler tek bir kalemde size sunulacak ve en uygun fiyatlardan hizmet alabileceksiniz.  Tüm bunlara ek olarak, CCC belgesinin sağladığı faydalar;

İşletmenizin ürünlerinin rahat bir şekilde ÇİN pazarına girişi sağlanacaktır. Çin´de yer alabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz en önemli belgedir. Güvenirliliğin sağlanması, marka itibarının kazanılması için de edineceğiniz her uluslararsı belge gibi CCC belgesi de iş ortaklarınıza, müşterilerinize karşı itibar kazanmanızı sağlayacaktır. Bunlara ek olarak CCC ile yasal olarak uyumlu olduğunuzu gösterirsiniz. Rekabet ile alakalı avantajlı konuma gelmenizi sağlarsınız ve uluslararası standartlara, normlara uygunluğunuzu göstermiş olursunuz.

Detaylı bilgi ve uygun fiyatlarımızdan yararlanabilmek için Aşan Danışmanlık firmamıza iletişim sayfamızdaki telefon numarası, canlı destek hattı veya kurumsal INSTAGRAM hesabımızdan ulaşabilirsiniz. 
Bizler profesyonel CCC Belgelendirme firması olarak pek çok ürün grubuna yönelik hizmet sunuyoruz ve onlardan birkaçını şöyle ifade etmek istiyoruz:

1.    Kaynak makineleri,
2.    Elektrikli âletler,
3.    Güç motorları,
4.    Video ve ses cihazları,
5.    Devreler, elektrik kabloları ve telleri,
6.    Telekomünikasyon Terminal Ekipmanları,
7.    Tarım makineleri (Meselâ bitki koruyucu ekipmanlar vb.),
8.    Güvenlik camları,
9.    Tıbbî cihazlar,
10.    Hırsızlık alarm sistemleri ve bu sistemlerde bulunan dedektörler,
11.    Lateks ürünler,
12.    Alçak voltajlı cihazlar,
13.    Bilgi teknolojisi ekipmanları,
14.    Yangın söndürme ekipmanları,
15.    Motorlu araçlar ve bunlara ait güvenlik parçaları,
16.    Aydınlatma aparatları, lastikler vs.

Siz de Çin Uygunluk Belgesi olarak bilinen CCC sertifikasına bizi tercih ederek sahip olabilir; bu sayede firmanızın Çin’e yapacağı ihracatların önünü açarak, büyüme sürecinizi hızlıca ilerletebilirsiniz.

Sertifikasyon ve Akreditasyon İdaresi (CNCA) tarafından yetkilendirilmiş bir firma olarak biz; CCC Belgesi başvurusu için gerekli belgelerin hazırlanmasından başvurunun yapılmasına ve sürecin adım adım izlenmesine kadar, her bir aşamada profesyonelliğimizi konuşturuyoruz.
Ürünlerinizin Çin pazarında yer edinmesini sağlayacak bu belgeyi kolay bir şekilde edinmenize imkân tanıyor; üstelik bunu yaparken, zorlu ve karmaşık süreçlerle uğraşma zorunluluğunu ortadan kaldırıyoruz.

Marka tescil ve patent alanlarında olduğu gibi; çeşitli belge ve sertifika başvuru süreçlerinde de ilk tercih hâline gelmiş olmamızı, üst düzey kalitemize borçluyuz.

Bu doğrultuda; CCC Belgesi nasıl alınır? sorusunun firmamızda nasıl cevap bulduğunu, kısaca şöyle izah edebiliriz:

1.    Evvelâ, sertifikaya konu ilgili ürün hakkında geniş bilgi ediniyoruz.
2.    Sizi CCC Belgesi başvurusu hakkında etraflıca bilgilendiriyor, sürecin sonraki basamaklarında firmanızı nelerin beklediğini önceden anlatıyoruz.
3.    İstenen belgeleri hazırlamanız ve talep edilen şartları yerine getirmeniz hususunda ihtiyacınız olan desteği veriyoruz.
4.    Ürününüzün, Çin tarafından akredite edilmiş laboratuvarlar bünyesinde test edilmesini mümkün kılıyoruz. Böylece ilgili ürünün Çin devlet standartları ile uygunluk sağlayıp sağlamadığını ortaya koyuyoruz.
5.    İmâlâtın analizi için fabrika ziyaretlerinin yapılması ve ürün analizi için gerekli denetimlerin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.
6.    Süreci kesintisiz biçimde takip ediyor, işlemlerin sekteye uğramasına veya herhangi bir olumsuzluğun başvurunuzu geri döndürmesine müsaade etmiyoruz.
7.    Diğer taraftan; CCC Belgelendirme süreci sonrasında da yine destek vermeye devam ediyor, belgenizin yıllık takip denetimleri vasıtasıyla geçerliliğini korumasına imkân tanıyoruz.

Siz de; yetkili belgelendirme ve danışmanlık kuruluşu olan firmamıza müracaat ederek, firmanızdan Çin pazarına kapı aralayacak CCC Belgesi alım sürecini bizimle başarıya ulaştırın!
Çin’deki potansiyel müşterilerinize bir an önce ulaşmak için sabırsızlanıyor ve önünüzdeki en büyük engel olan CCC Belgesi eksikliğini rahatlıkla aşmak istiyorsanız, işinizi şansa bırakmayın ve tecrübeli kadromuza güvenin!

Çok daha fazlası için INSTAGRAM hesabımızı ziyaret edebilir ve Aşan Danışmanlığın uzman eğitmenlerinden anında bilgi alabilirsiniz.
 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp