Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

Çevre ve İş Sağlığı Yönetim Eğitimi

Çevre ve iş sağlığı yönetim eğitimi sayesinde hem toplumun hem de işletmelerin birçok önemli ihtiyacı karşılanmaktadır. Doğaya karşı etik ve güvenlik sorumluluklarının yerine getirilmesiyle birlikte verilen hizmet kalitesinin üst düzey olmasına bu eğitim katkıda bulunur. Aynı zamanda firmaların sosyal görevlerini yerine getirmesi noktasında da çok önemlidir. Gerekli eğitimin uygun koşullarda sağlanması ise elde edeceğiniz kazanımları direkt olarak etkiler.

Biz Aşan Danışmanlık olarak uzman eğitmenlerimiz ile ihtiyacınız olan eğitimi size sunma amacındayız, detayları sitemizden edinmenizin ardından sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Uluslararası standartlar gereği, farklı sektörde çalışmalarını sürdüren şirketlerin çevre ve iş sağlığı için önemli uygulamaları devam ettiriyor olması şarttır. Kaliteli bir eğitim alınarak, yetkinliğin belgeyle kayıt altına alınması, yasal mevzuatlar bakımından da sorun yaşanmasının önüne geçer. Eğitim gereksiniminizi en doğru biçimde karşılamak adına görevlerini aksatmadan sürdüren uzman danışman kadromuz, kapsamlı bir eğitim sayesinde amaçlarınıza ulaşmanız için destek sunmaktadır. Canlı destek hattımız aracılığıyla hemen detayları öğrenebilir ve eğitim almaya başlayabilirsiniz.

Çevre ve İş Sağlığı Yönetim Eğitiminin Avantajları


Eğitim için oldukça donanımlı durumda olan merkezimizi tercih ederseniz, pek çok faydayı zorlanmadan elde edebilirsiniz. Uzman ekibimiz aracılığıyla yararlanmanızı hedeflediğimiz bazı avantajlar aşağıdaki gibidir:

•    İş yerlerinde güvenliğin kusursuz bir şekilde sağlanmasıyla olası iş kazalarını minimum seviyeye indirmeniz mümkündür.
•    Çalışanlar için son derece güvenli bir çalışma ortamı hazırlarsınız.
•    Çevre dostu uygulamalara yönelmenizle birlikte enerji maliyetleriniz ciddi oranda düşüşe geçer.
•    Atık yönetimi optimizasyonu, doğaya zarar verilmesini engeller.
•    İş sağlığı ve çevreye karşı duyarlı işletmeler, sektörlerinde ciddi bir rekabet avantajı yakalar.
•    Sürdürülebilir verimli uygulamalar sayesinde markanızı zirveye taşıyabilirsiniz.
•    Sürekli iyileştirme politikalarınız aracılığıyla çalışmalarınızdan beklediğiniz verimi almanız kolaylaşır.
•    Gelecek nesiller ve doğal kaynakların korunması noktasında son derece etkili bir adım atmış olursunuz.

Çevre ve İş Sağlığı Yönetim Sistemi Eğitimi ISO 14001 OHSAS 18001

Yukarıdaki avantajları, çok sayıda arttırmak mümkündür. Aynı zamanda tüm ayrıcalıklara bir arada ulaşabilmeniz için profesyonel desteğin önemini tekrar vurgulamalıyız. WhatsApp numaramız üzerinden oldukça pratik şekilde bilgi alabilme fırsatı ise yapmanız gerekenleri daha net görmenizi sağlar.

Konu ile alakalı bilgi talebi için Aşan Danışmanlık’a iletişim sayfasındaki e-mail adresi aracılığı ile taleplerinizi ulaştırabilirsiniz.
 

Kaliteli Eğitimler İçin Doğru Adrestesiniz


Alanlarında edindikleri tecrübeler ve imza attıkları başarılı çalışmalarla adlarından söz ettiren ekibimiz, destek talebinizin ardından hızla çalışmaya başlar. Öncelikle kurum olarak kapsamlı bir ön değerlendirmeye ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz. Bu doğrultuda gerekli analiz sürecinin önemi bir hayli büyüktür. Analiz sayesinde işletmenizin mevcut uygulamaları görülür ve eksiklikler rahatlıkla tespit edilir.

Çevre ve iş sağlığı yönetim eğitimi içeriği tam olarak maksimum düzeye ulaşmanıza yönelik hazırlanmaktadır. Hali hazırda uyguladığınız aşamaların, yeni mevzuatlara uygun olacak biçimde pekiştirilmesi hedefiyle tekrar üzerinden geçilmesi önemlidir. Aynı zamanda yeni konular hakkında tüm verilere ulaşmanız amaçlanır. Böylelikle herhangi bir eksiğiniz kalmadan kalite yönetim sistemlerini kusursuz biçimde uygulamaya başlamış olursunuz.

Çevre yönetimi ve iş sağlığı ile ilgili temel kavram ve ilkeleri, etraflıca öğrenmenize destek oluyoruz. Bunun yanı sıra hem Türkiye’deki hem de uluslararası standartları eksiksiz bir şekilde bilgilerinize sunuyoruz. Bu sayede çevresel risk faktörlerine uygun halde planlamanızı yapmanıza ciddi bir katkı sağlanmaktadır. Eğitim sonunda düzenlenen sertifikanız ise çalışmalarınızın kalitesini ortaya koyabilmeniz açısından çok değerlidir. Ayrıca yetkili kurumların akredite ettiği kurumumuza sadece bir telefonla ulaşmanız oldukça kolaydır. Ekiplerimizle irtibata geçerek, kalitesiyle öne çıkan eğitimlerimizi rahatlıkla keşfedebilirsiniz.

Eğitimlerimiz sırasında çekilen görüntüler, videolar ve diğer detaylar için sizleri Aşan Danışmanlık’ın kurumsal INSTAGRAM sayfasını beğenmeye davet ediyoruz.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp