Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

Cekal Belgesi

Lamine, Isı, Tamperli, Sertleştirilmiş ve Düz Camlar için temin edebileceğiniz bu belge sayesinde ürünlerinizin satışında, pazarlamasında iyi bir kalite standardında sahip olmasını sağlayabilir ve daha kolay satışını sağlayabilirsiniz. Cekal Belgelendirmesi sayesinde kalite standartlarının ürünlerinizde belli bir seviyede olduğunu göstermiş olursunuz.

Üretimini yaptığınız cam ürünlerinin performans testlerine tabi tutulması, başvuru dönemindeki testlerinin, değerlendirmelerinin yapılması için bizden hemen destek alın. Türkiye´de yaygın olan sektörlerden birisi de cam sektörüdür. Aşan Danışmanlık ile Cam Sektörünün ihtiyacı olan CEKAL BELGESİ için kurumsal hizmetler sizlere sunulmaktadır.

CEKAL Belgelendirme Kapsamında


- Lamine Camlar
- Isı Camlar
- Sertleştirilmiş Camlar
- Tamperli Camlar
- Düz Camlar

Yer alır. Detaylar için hemen Aşan Danışmanlık´a ulaşın.Fransa Cekal standardına göre cam ürünlerinin uygun olmuş olduklarının beyan edilmesini sağlayan bu belge için doğru adrestesiniz. Kısa süre içerisinde denetimlerden başarılı sonuçlar almanız için Aşan Danışmanlık sizlerin hizemtindedir. Cekal sertifikasını alaiblmek için ürünlerde argon gaz değerleri, yapıştırılmış dış yüzey değerleri, üretim dönemine ait bilgiler, sertifika zorunlu işaretleme kodu ve laminat değeri incelenir.
 

Cekal Performans Testleri


Edinmek istediğiniz Cekal Belgesi için ürünlerinizin bazı testlere tabi tıtılması ve bu testlerin sonucundaki değerlendirmelerden iyi sonuçlar alması beklenir. Cekal ile alakalı yapılmış olan performans testlerinden bazılarını size aktarmak gerekirse;

* Sarkaç deneylerinin yapılması
* Çarpma deneylerinin yapılması
* Kullanım ile alakalı olarak güvenlik performans sınıflarının belirlenmesi
* Eşme ile alakalı olarak dayanımının hesaplanması
* Ürünün parçalanması ile alakalı değerlendirmeler
* Mekanik olarak ürün değerlendirmesi kapsamında dayanım testlerinin yapılması
* Alan / Kütle eşdeğerinin hesaplanması
* Parçalanma ile alakalı diğer deneylerin yapılması
* Şartlandırmalar ve ürün ile alakalı boyutsal ölçümlendirmelerin yapılması
CEKAL Belgelendirme


Türkiye´deki cam üreticilerin ihracat veyahut iç piyasaya ürünlerini sunabilmesi adına önemli denebilecek kadar yüksek oranlarda katkı sağlayan CEKAL Belgesi için sizlerin hizmetindeyiz. Süreçlerinizn en başından, en sonuna kadar Aşan Danışmanlık´ın uzman müşteri temsilcileri yanınızda olacaktır.
 

Cekal Belgesi Nasıl Alınır?


Aşan Danışmanlık size sunduğu uzmanlıkları, deneyimleri kapsamında Cekal Sertifikalandırma ile alakalı da en uygun fiyatları sunacaktır. Müşteri odaklı çalışan firmamıza incelediğiniz web stiesinden hemen ulaşabilir ve anında bilgi alabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi işlem görmüş olan camlar, lamine camlar, iki cam sistemli ısı camlar için CEKAL sertifikasına ihtiyaç duyanların hizmetindeyiz. Cam ürünlerinin performanslarının değerlendirilmesi ile başarılı testlerin sonuçlanmasıyla beraber en uygun belgeleri sunuyoruz.

Aşan Danışmanlık olarak almak için araştırma yaptığınız bu belgede en uygun fiyatları teklif olarak size sunacağımızdan emin olabilirsiniz. İşletmeniz için gerekli olan standartları ve süreçleri biliyor ve doğru politikalar izleyerek yol alıyoruz. Cekal Belgesini alabilmeniz için incelediğiniz web sitemizdeki telefon numaramız üzerinden veya kurumsal INSTAGRAM hesabımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Başvurunuzu yapıyor ve testlerin de tamamlanmasının ardından denetimlerden iyi sonuçlar almanız için gerekli adımları atıyoruz. Aşan Danışmanlık olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Son olarak bu belge ile alakalı merak ettiğiniz her türlü soru için bize yazabilirsiniz.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp