Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

CE Sertifikası

Günümüzde tüketicilerin alacağı ürünlerin başta sağlık ve güvenlik gibi ana konular olmak üzere birçok konuda güvenilir olması giderek önem kazanmaktadır. Hızla artan dünya nüfusu ve küreselleşen ticaret anlayışında bir yandan ortaya çıkan ihtiyaçları karşılamak bir yandan da ticari anlamda pazar payını artırmak ön plana çıkmaktadır. Bu durum giderek kızışan bir rekabeti ve aynı zamanda güven oranı düşük ürün çeşitlerini ortaya çıkarmıştır.

Hal böyle olunca insanların güvenle satın alabileceği ve aynı zamanda çevreye karşı da oldukça duyarlı ürünlerin piyasalarda yer alması ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda yapılan çalışmaların bir meyvesi olarak CE işareti ortaya çıkmıştır. Bu işaret Avrupa Birliği ülkelerinde üretilen veya dışarıdan ithal edilen ürünler için güvenlik, sağlık ve çevresel koruma konularında birtakım yeterliliklerin karşılandığını ifade etmektedir. Söz konusu ürünün serbest bir şekilde Avrupa piyasalarında dolaşımını yasal olarak mümkün kılar ve tüketicilere de bu ürünün güvenilir olduğunu ispat etmektedir. Bir ürünün CE işaretini alabilmesi için öncelikle yetkili kuruluşlara başvuruda bulunarak yola çıkması gerekmektedir. Oldukça teknik ve zahmetli bir konu olan CE işareti alma süreci başarılı bir şekilde tamamlandığında CE belgesi düzenlenerek işaret için süreç tamamlanmış olur.

Aşan Danışmanlık ile CE belgelendirme süreçlerinde doğru adımları atın. Alanında uzman danışmanlarımız ile sizi sürece hazırlıyor ve doğru adımları atmanızı sağlıyoruz.

CE Belgesi Başvurusu Yapın Avrupa Birliği Sertifikası Alın


Profesyonel bir yaklaşımla hareket ede firmamız aracılığıyla hem ilgili süreci rahatlıkla nihayete erdirmek hem de sürdürülebilir bir üretim sistemi kurmak mümkün olmaktadır. Bu konuda çağrı merkezimiz daima siz değerli danışanlarımızın hizmetinde olup gerekirse canlı görüşmeler sağlayarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Ya da whatsapp üzerinden yazarak CE işareti ve süreçleri ile ilgili detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

CE belgesi, Avrupa Birliği mevzuatında belirtilen hususlara göre belirlenen ürün çeşitleri için zorunlu bir işarettir. Üzerinde bu işareti taşımaya hak kazanan ürünlerin Avrupa Birliğince hazırlanan düzenlemeler ve direktifler doğrultusunda üretilerek güvenilir bir şekilde tercih edilebilir olduğunu söyleyebiliriz. Her ürün çeşidi için farklı özellikler ve gereksinimler söz konusu olacağı için ürünlere özel standartlar ve kriterler getirilmiştir.

Üreticiler ve ithalatçılar tarafından uyulması gereken bu kuralların yerine getirilmesi neticesinde CE işareti almaya hak kazanılmaktadır. Aksi halde yasal çerçevede üzerinde CE işareti bulunması zorunlu olduğu halde bu özelliklere sahip olmayan ürünlerin Avrupa piyasalarında dolaşması mümkün değildir. Hatta gümrüklerden geçmesi imkansızdır diyebiliriz.
 

Hızlı CE Sertifikası | CE Sertifikası Almanın Yolu


Bir işletme için CE belgesi olması ürününün Avrupa piyasalarında serbest olarak alınıp satılabileceğini sağladığı gibi üretici açısından pazar payının, rekabet gücünün ve marka bilinirliğinin artması anlamına gelmektedir. Üzerinde CE sembolü olan ürünler tüketiciye güven vererek tercih edilmesini sağlar. Ayrıca gümrüklerden kolayca geçerek rahatlıkla satışa sunulabilmektedir. Başta oyuncaklar, tıbbi cihazlar, elektrikli ve elektronik ev aletleri gibi birçok farklı ürün çeşitleri için CE simgesine sahip olmak tüm bu bahsi geçen hususlar açısından oldukça büyük önem arz etmektedir. Yasalara uygun bir şekilde sürdürülen çalışmalar neticesinde uluslararası itibar ve marka tanınırlığını da beraberinde gelecektir.

İlgili mevzuatlara uygun olarak siz de ürününüzü üretmek ve CE belgesi ile bu durumu taçlandırmak için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daima hizmet veren whatsapp hattımızla veya canlı iletişim hattımızla dilediğiniz soruları sorarak detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Hızlı bir süreç ve doğru danışmanlar ile yola çıkmak için biz buradayız. Hemen web sitemizde yer alan numaralarımızdan Aşan Danışmanlık ile irtibata geçebilir, bilgi alabilirsiniz. Ayrıca INSTAGRAM sayfamızı da takip etmeyi unutmayın..!

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

CE Belgesi

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp