Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

CE Eğitimi Nedir?

Birçok kişinin merak etmiş olduğu ce eğitimi nedir sorusuna siz de firmamız aracılığıyla cevap verebilir ve bu konu hakkında eğitim almak istiyorsanız bizlere ulaşarak gerekli danışmanlığı profesyonel bir şekilde alma fırsatı bulabilirsiniz.

Firmamız bu alanda sizlere en iyi şekilde hizmet verirken aynı zamanda kaliteli ve güvenilir bir şekilde çalışmalarını sürdürmek için elinden gelen çabayı göstermekte ve bu bağlamda Avrupa Birliği yönetmeliklerine uygun olarak belirlen CE markalama ürünlerini sunmaktadır. Size de en iyi şekilde hizmet vermektedir. Siz de bizlerin bu konudaki hassasiyetine güvenebilir ve bizlerden gerekli desteği alabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık CE belgelendirme alanında uygun fiyat seçenekleri ile hizmet verir. Daha fazla bilgi ve detay için çekinmeden işletmemize ulaşabilir ve anında bilgi alabilmek adına INSTAGRAM hesabımızdan bize yazabilirsiniz.

Bu Eğitim Neden Gereklidir?

Firma ya da kuruluş olarak siz de c belgelerine gerek duyuyorsanız, bu belgelerin öncelikli amacının ne olduğunu ve neden olması gerektiğini bilmeli ve buna bağlı olarak da bilinçli bir şekilde hareket etmelisiniz. Bu farkındalık ve bilinç sayesinde süreci pratik bir şekilde yönlendirecek ve ihtiyacınız olan belgelerin hangileri olduğuna kolay ve pratik bir şekilde cevap bulabileceksiniz.
Bu konuda hassas davranmak ve buna bağlı olarak süreci yönlendirmek oldukça önemli noktalardan biri olup, aynı zamanda sizleri profesyonel bir şekilde bilgi sağlayacak noktalardan biri olacaktır. Siz de süreci bilinçli bir şekilde yönlendirmek istiyorsanız, öncelikle bu tarz bir eğitim alarak belgelerin hangi alanlarda ve neden gerekli olduğu konusunda bilgiye sahip olabilirsiniz.

Alanında uzman Eğitmenlerimiz ile Türkiye’nin her yerinde Aşan Danışmanlık markası altında hizmet veriyoruz.

CE eğitimi, CE Belgesi’nin ne olduğunun anlatıldığı; katılımcılara belgelendirme süreci ve CE işaretleme prosedürleri hakkında bilgi verildiği bir eğitimdir. Günümüzde elektronik ürünler, tıbbi cihazlar, koruyucu donanımlar, oyuncaklar, basınçlı ekipmanlar, makineler ve daha birçok ürün için CE Belgesi istenmektedir. Bu nedenle firmaların, Avrupa pazarına ürün arz edebilmenin en önemli ön koşullarından biri olan CE işareti ile ilgili eğitimleri alması gerekmektedir. Üretici, ithalatçı, distribütör veya yetkili temsilci statüsünde olan firmalar CE eğitimi ile bu konudaki bilgi ve birikimlerini artırma şansına sahip olmaktadır.


CE İşareti Nedir?

 
Bugün birçok ürün üzerinde görmeye alışık olduğumuz “CE” işareti, Fransızca bir ifade olan “Conformitè Europëenne” (Avrupa’ya Uygunluk) kelimelerinin baş harfleridir. Bu işaret / etiket, Avrupa’da 1985 yılından beri uygulanan “Yeni Yaklaşım” çerçevesine uygunluğu göstermektedir. Yani üretici firmalar ürünleri için geçerli CE Belgesi’ni alarak ürünlerinin temel sağlık ve güvenlik gereksinimlerini karşıladığını beyan etmektedir. CE etiketi, ürünlerin insan, hayvan ve çevre üzerinde sağlık ve güvenlik açısından herhangi bir tehdit oluşturdmadığını göstermektedir. Her ne kadar Avrupa Birliği ve Avrupa Ekonomik Alanı´nda (AEA) satılan ürünlere özel bir şaretleme olsa da bugün tüm dünyada bilinen ve geçerliliği kabul edilen bir uygunluk göstergesidir.

AB yönetimi farklı ürün grupları için uygunluk gereksinimlerinin, CE belgelendirme ve piyasaya arz koşullarının açıklandığı çok sayıda yönetmelik yayınlamaktadır. Bu yönetmeliklerin birçoğu ülkemizde de AB mevzuatlarına uyum kapsamında kabul edilmektedir. Firmalar, kendi ürünleri için geçerli olan yönetmeliğin hükümlerini takip ederek CE Belgesi alabilmektedir. Belgelendirme sürecinin doğru bir şekilde tamamlanmasının ardından ürünlere CE işareti konulabilmektedir.


CE Eğitiminin Amacı


CE eğitimi, katılımcılara CE işaretleme (CE marking) süreci ve gereklilikleriyle ile ilgili bilgilerin aktarıldığı temel bir eğitimdir. Eğitime katılan katılımcıların eğitim sonunda CE işareti nedir, CE etiketi neden önemlidir, CE işareti yönetmelikleri nelerdir, CE Belgesi nasıl alınır, CE işaretinin faydaları nelerdir gibi soruların cevaplarını öğrenmesi amaçlanmaktadır.

CE Eğitimi Kapsamı


CE eğitimi, katılımcı sayısı, katılımcı profili, eğitim formatı (yüz yüze, online, hibrit vs) gibi faktörlere bağlı olarak farklı uzunlukta ve konsepte düzenlenebilmektedir. CE eğitiminin temel konu başlıkları şu şekildedir:

•    CE nedir, ne değildir, neden önemlidir?
•    Hangi ürünler için CE Belgesi alınabilir?
•    CE direktifleri nelerdir?
•    CE etiketini hangi firmalar alabilir?
•    Belgelendirme sürecinde neler yapılmalıdır?
•    Teknik dosya nasıl hazırlanır?
•    Uygunluk değerlendirme prosedürleri nelerdir? Hangi ürün için hangi prosedür takip edilir?
•    Onaylanmış kuruluş nedir, hangi adımlarda sürece dahil olur?
•    AB uygunluk beyanı nedir?
•    Ürün doğrulama testleri ve analizleri nasıl yapılır?
•    Ürün üzerine CE işareti nasıl iliştirilir?
•    CE Belgesi’nin faydaları nelerdir?


CE Eğitimi Nedir?


CE Eğitimine Kimler Katılmalı?

 
CE eğitimine, faaliyet gösterdiği alan fark etmeksizin tüm kamu ve özel sektör kuruluşlarının temsilcileri katılabilmektedir. Bu bağlamda, şirketlerin her kademesinden çalışanlar, üst düzey yöneticiler, kalite güvence sisteminde yer alan personeller, CE konusunda kariyer hedefi bulunan profesyoneller, yeni mezunlar ve üniversite öğrencileri, kalite denetçileri ve denetçi adayları vb CE eğitimine katılabilmektedir. CE eğitimi her alandan ve her düzeyden katılımcılara açıktır.

CE Eğitimi Faydaları

CE eğitimi, CE belgelendirme süreçlerine dair bilgilerin aktarıldığı çok önemli bir eğitimdir. Firmalar, CE konularıyla ilgili çalışmalar yürüten personellerinin eğitim almasını sağlayarak bu alandaki eksikliklerini görme ve giderme fırsatı elde etmektedir. Hangi ürün için hangi yönetmeliğin gerekli olduğunu, hangi testlerin yapılması ve hangi dokümanların hazırlanması gerektiğini bu eğitim sayesinde öğrenebilmektedir. Eğitim sonunda CE etiketleme konusundaki bilgi ve birikimlerini artırarak piyasa rekabet halinde bulunduğu firmalara karşı üstünlük kurabilmektedir.

Aşan Danışmanlık CE Eğitimleri


CE belgelendirme konusunda uzun yıllara dayanan bir tecrübesi bulunan Aşan Danışmanlık firmaların ihtiyaç duyduğu temel ve ileri düzey CE eğitimleri vermektedir. Ürün bazlı veya genel kapsam olarak düzenlenebilen CE eğitimleri, firmaların talebi üzerine genele açık veya tek bir firmaya özel olarak verilebilmektedir. CE eğitimi ile ilgili tüm detayları Aşan Danışmanlık ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Bu Belgeler Neden Gereklidir?

Bu belgelere özellikle birçok açıdan firmaların saygınlığını arttırırken aynı zamanda gerek çevrenin korunması gerek ürün kalitenizin tescillenmesi adına birçok açıdan fayda sağlamaktadır. Bu nedenle de mutlaka kullanılması gereken ve kurum ya da kuruluşunuzun cinsine göre alınması gereken belgelerden bazılarıdır.

Siz de bu konu hakkında detaylı bir şekilde bilgi alarak hangi belgelere ihtiyacınız olduğunu saptayabilir buna bağlı olarak firmamızdan pratik bir şekilde danışmanlık alarak gerekli belgeleri kısa sürede alma imkânı bulabilirsiniz. Bu alanda her zaman sizlere pratik bir şekilde süreci yönlendiriyor, ihtiyacınız olan belgeyi kısa sürede almanız için profesyonel destekler sunmaya özen gösteriyoruz. Siz de firmamızın bu konudaki hassasiyetine güvenebilirsiniz.

Ce Eğitimi Danışmanlığı Almak


Sizler de bu konuda kuruluşunuzu geliştirmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey firmamızdan gerekli desteği almak olacaktır. Bu konuda her zaman hassasiyetimizi profesyonel bir şekilde sizlere gösterirken danışmanlık konusunda da ihtiyacınız olan belgelerin neler olduğunu profesyonel ve bilinçli bir şekilde sizlere sunuyoruz. Bu bağlamda almak istediğiniz belgelerin hangileri olduğu konusunda sizlere yönlendirmeler yapıyoruz.

Siz de kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet almak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçerek süreç hakkında detaylı bilgilendirmelere sahip olmak olacaktır. Böylece sizlere her zaman en iyi şekilde destek veren firmamız, desteklerini de hiçbir şekilde kesmeden devam edecektir.

Öncü eğitmenlerimizden eğitim almak istediğiniz an, Aşan Danışmanlık irtibat numaralarını arayabilirsiniz.
 

Eğitim Danışmanlığı Ücretleri Nelerdir?


Eğitim danışmanlığı
ücretlerinin net bir şekilde öğrenmek için size firmamızla iletişime geçebilir ve bu konu hakkında detaylı bir şekilde bilgiye ulaşabilirsiniz. Her zaman ve her aşamada özenle çalışmalarımızı sürdürüyor ve bu bağlamda sizlere profesyonel bir şekilde destek verirken fahiş fiyatlardan her zaman kaçınıyoruz.

Siz de eğitiminizi sektör ortalamasında fiyatlarla almak istiyorsanız, yapmanız gereken en önemli şey firmamızın hizmetlerine güvenmek ve bu bağlamda çalışmalarımızı takip ederek profesyonel bir şekilde süreci yönlendirmek olacaktır. Aynı zamanda firmamız CE eğitimi nedir sorusuna cevap vererek sizlere bu alanda eğitimler vermeye çalışmalarına da profesyonel bir şekilde sürdürmeye özen göstermektedir. Siz de bu konudaki hizmetlerimizi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
 
Danışmanlık faaliyetlerimiz ve diğer belgelendirme süreçlerimiz hakkında bilgiler, fiyat teklifleri ve merak ettikleriniz için Aşan Danışmanlık firmamızı arayabilirsiniz.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

CE Belgesi

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp