Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

CE Belgesi Zorunlu Ürünler

Günümüz ticaret piyasalarının giderek küresel bir hale dönüştüğünü görmekteyiz. Bu piyasalarda yer alan veya almaya çalışan irili ufaklı sayısız şirketlerin mücadelesine şahit olmaktayız. Bazıları büyüyüp yerini sağlamlaştırırken bazıları da kepenk kapatarak tarihin tozlu sayfalarında yerlerini alabilmektedir. Elbette kimse tozlu sayfalarda yer almak için yola çıkmaz. Fakat günümüz rekabet koşullarında sektöre tutunmak, çağımızın gereksinimlerini karşılamak ve ürünlerini müşterilerine satarak pazar payını büyütmek gibi hayati öneme sahip durumlar çok iyi yönetilmediğinde başarısızlıklar da kaçınılmaz olmaktadır.

Aşan Danışmanlık olarak bu alanda sayısız firmaya danışmanlık ve hizmet verdik. Kısa süre içerisinde  belgenize sahip olabilmeniz için bize ulaşabilirsiniz.

Siz de kuruluşunuzun sektörel rekabette söz sahibi olması, marka bilinirliğinin ve pazar payının artırılması gibi amaçlar için çağımızın gereksinimlerini yakından takip ederek şirketinize uyarlamalısınız. Bu noktada ürünleriniz için başta CE belgesi olmak üzere sektörünüze göre değişmekle birlikte birçok belge ve sertifikaya sahip olarak elinizi güçlendirebilirsiniz. Gerek ülkemizde gerekse Avrupa ve dünya genelinde ürünlerinizin pazarda serbestçe dolaşabilmesi, daha fazla müşteriye ulaşması gibi temel hedefler için uluslararası kabul görmüş ilgili standartları ve zorunlulukları yerine getirmelisiniz. Bu konuda bağımsız yetkilendirme ve danışmanlık hizmetleri veren firmamıza gelerek tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Konuyla ilgili olarak CE belgesi zorunlu ürünler olmak üzere tüm merak edilenleri bizimle görüşerek öğrenebilirsiniz. Uzmanlarımız tüm detayları ile sizlere yardımcı olarak bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

CE İşareti Taşıması Zorunlu Ürünler

Avrupa Birliği pazarında ve ülkemizde bazı ürünlerin serbest bir şekilde ticaretinin yapılabilmesi için CE belgesinin olması gerekmektedir. Bu belge sağlık, güvenlik ve çevre hassasiyeti gibi konularda birtakım standartlar getirerek ürünlerde bulunması zorunluluğunu ifade etmektedir. Üzerinde CE işareti olan ürünler bu standartları sağlıyor demektir ve serbest bir şekilde alım satım işlerinin yapılması mümkün olmaktadır. Aynı zamanda bu işaret Avrupa piyasalarında ilgili ürünün rekabet gücünü artıran önemli bir ayrıntı olarak kabul görmektedir. Bu işaret ürünlerin Avrupa Birliği sınırlarında teknik düzenlemelere ve standartlara uygun olarak üretildiğini belgeleyen önemli bir işarettir. Söz konusu ürünlerin güvenilir, insan sağlığına ve çevreye dost ürünler olduğunun göstergesidir. Bu işaretin yer aldığı ürünlerin tüketiciler tarafından güvenli bir şekilde tüketilebilmesine teşvik etmektedir bir nevi.

CE Belgesi Zorunlu Ürünler

Bu bakımdan bir taraftan Avrupa piyasalarında ticaretinin yapılmasına imkan tanırken bir yandan da tüketicilere güvenilir olduğuna dair garanti verilmektedir. Siz de şirketiniz için bu belgeye sahip olmak ve serbest bir şekilde ticari faaliyetlerinizi sürdürebilmek adına bizden danışmanlık hizmetleri alabilirsiniz. Sektörün en tecrübeli ve profesyonel danışmanlık firması olarak bu konuda sizlere rehberlik edeceğimizden emin olabilirsiniz. Eğer ürünleriniz CE belgesi zorunlu ürünler kapsamında ise hiç vakit kaybetmeden bu belgeyi almanız gerekmektedir. Detayları görüşmek ve vakit kaybetmeden süreci başlatmak için bizi aramanız yeterlidir.

Uluslararası akreditasyona sahip danışmanlık firmamız aracılığıyla CE belgesi alabilmek adına bizimle iletişime geçmeniz kafi gelecektir. İster uzmanlarımızla canlı görüşme yaparak ister teknik ekibimizden whatsapp üzerinden destek alarak konuya dair tüm merak edilenleri sorabilirsiniz. Detaylı bilgilere ulaşmak ve süreci vakit kaybetmeden başlatmak adına daima sizlere yardımcı olmaya hazır olduğumuzu belirtmek isteriz. CE belgesi zorunlu ürünler listesinde yer alan tüm ürünleriniz için bizimle çalışarak hedefinize hızlıca ulaşabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Türkiye’nin hemen her şehrinde bir Aşan Danışmanlık referans firması bulunmaktadır. Bir çok işletmeye CE sertifikası ile alakalı danışmanlık, hizmet ve eğitim alanında hizmet verdik. Sayısız refranslarımıza sitemizden erişebilir ve anında teklif için irtibat numaralarımızı, canlı destek hattımızı kullanabilirsiniz. Arayın ve size en iyi teklifi anında sunalım.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

CE Belgesi

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp