Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

CE Belgesi Sorgulama

Bir firmanın ürettiği ürünün Avrupa Birliği piyasalarında ticaretinin serbestçe yapılabilmesi için bazı koşulları yerine getiriyor olması zorunluluğu bulunmaktadır. Söz konusu zorunluluklardan birisi olan CE standartları, ilgili ürünün sağlık, güvenlik ve çevreye uyumluluk konularında gerekli standartları sağladığının bir göstergesi olmaktadır. Bu belgeye sahip olan ürünlerin Avrupa pazarında serbest bir şekilde dolaşarak alım satım işlemlerinin yapılması mümkün olmaktadır. Böylece sektöründe rekabet gücünün artırarak daha fazla müşteriye ulaşması, marka bilinirliğini ve güvenilirliğini artırması gibi avantajlar söz konusu olmaktadır.

CE Belgesi Doğruluğunu Kontrol Etmek


Üzerinde CE işareti olan ürünler tüketiciye güvenilir, sağlıklı ve kaliteli olduğunu göstererek satın alınmasını kolaylaştırır. Ayrıca gümrüklerde işlerin hızlanmasını ve ürünün kolayca pazara açılabilmesini kolaylaştırmaktadır. CE işaretinin alınmasının zorunlu olduğu ürünler CE standartları ile ilgili listelerde yayınlanarak ilan edilmektedir. Eğer siz de ürününüzün CE işareti alma zorunluluğu olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız bu listeye bakabilirsiniz. Fakat bu liste tek başına yeterli olmayacaktır. Oldukça teknik ve detaylı bir inceleme gerektireceği için mutlaka profesyonel bir yaklaşımla hareket etmek önerilmektedir. Bu konuda yılların tecrübeli danışmanlık firması olarak siz değerli işletme sahiplerine ve yöneticilerine aralıksız destek vermekteyiz.

Firmamız aracılığıyla aynı zamanda alacağınız ürünler için CE belgesi sorgulama işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Hem alacağınız ürünler hem de üreteceğiniz ürünler için CE standartları ve uygunluğu gibi konularda bizimle çalışabilirsiniz. Bu konuda çağrı merkezimizle canlı görüşme sağlayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp danışan hattımız vasıtasıyla da tüm merak edilenlere doyurucu bilgiler elde edebilirsiniz.
 

Ce Belgesi Sorgulama


Bir kuruluş ürünleri için Avrupa Birliği pazarında ticaret izni almak gayesiyle yola çıktığında karşısına CE sertifikası çıkmaktadır. Avrupa uyumluluk anlamına gelen bu sertifika olmadan ürünlerin pazarda satışının yapılması yasal olarak mümkün olmayacaktır. Bu nedenle ilgili ürünlerin AB standartlarına ve yönergelerine uygun olup olmadığının ispatı gerekmektedir. Bu ispatı ise uluslararası resmi yetkili danışmanlık firmamız aracılığıyla gerçekleştirmek mümkündür. Sektörün öncü kuruluşlarından birisi olarak uzun yıllardan bu yana faaliyetlerimizi kesintisiz olarak sürdürmekteyiz. Sayısız referanslarımızla birçok ürün için CE sertifikası alma yolunda rehberliğimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda CE işaretine sahip olduğu iddia edilen bir ürün için CE belgesi sorgulama yaparak doğruluğunu da teyit etmekteyiz.

CE Belgesi Sorgulama

Böylece sadece satacağınız ürünler için CE belgesi almak niyetiyle değil, satın alacağınız belgelerin CE sertifikalarının geçerli olup olmadıklarını teyit etmek için de bizimle çalışabilirsiniz. Uzmanlarımız eşliğinde bu konuda en net ve sağlıklı bilgilere bir telefon kadar yakın olduğunuzu belirtmek isteriz. Bizimle iletişime geçerek CE işaretinin doğruluğunu ve geçerliliğini kontrol ettirerek resmi olarak belgesini talep edebilirsiniz.

Aşan Danışmanlık olarak sektörde sayısız firmaya bu alanda hizmet verdik, halen daha danışmanlık ve eğitim hizmetleri sağladığımız firmalar bulunmaktadır.

CE işareti almak oldukça teknik ve detaylı bir süreçtir. Aynı zamanda hem ulusal hem de uluslararası manada birçok ağır yaptırımlar ve yasal zorunluluklar gerektirmektedir. Bu işaretin alınması ile birlikte tüm sorumluluklar ilgili kuruluşların omuzlarında olacaktır. Bu nedenle mutlaka yetkili ve tecrübeli bir danışmanlık firması ile çalışmak önemlidir. Aynı zamanda sadece üretilen ürünlerle değil, ticaretinin yapılması için satın alınacak olan ürünlerde de CE belgesi sorgulama yapılarak geçerliliğinin teyit edilmesi büyük önem arz etmektedir. Hal böyle iken işinizi şansa bırakmamak ve ciddi sorumluluklar altında yasal olmadan kalmamak adına bizimle gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. İlgili süreci hızlıca başlatmak ve güvenle sürdürebilmek adına bizi aramanız yeterlidir.

Çok daha fazlası ve CE belgelendirme hizmetleri ile alakalı uygun teklifleri alabilmek için Aşan Danışmanlık firmamıza sitede yer alan numaralardan ulaşabilirsiniz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

CE Belgesi

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp