Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

CE Belgesi Nereden Alınır?

Avrupa Birliği pazarında ürünlerini satmak isteyen firmaların karşısına CE belgesi çıkmaktadır. Birçok farklı kalemde zorunlu olan bu belge sağlık, güvenlik ve çevreye uygunluk konularında birtakım kriterlerin sağlanması olarak ifade edilmektedir. Eğer bir ürün CE belgesi olması gereken ürünler listesinde ise ve Avrupa pazarında satışının yapılması gerekiyorsa bu belgenin olması zorunlu tutulmaktadır. Üzerinde CE işareti yer alan ürünler Avrupa piyasalarında satışa sunulurken tüketiciler açısından da güvenilir olduğunun önemli bir göstergesi olmaktadır. Üzerinde bu işaret bulunan ürünler CE standartlarını sağlayarak güvenli bir şekilde piyasalarda yer alabilmektedir. Bu noktada birçok firma ürünleri için CE uygunluk belgesi almak niyetiyle yola çıkmaktadır.

Aşan Danışmanlık olarak uzun senelerdir bu alanda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Türkiye’nin her yerinde sizden gelen talepleri edinmekte ve sizlere hizmet sağlamaktayız.

Yetkili CE Belgelendirme


Hal böyle iken akla gelen ilk sorulardan birisi de CE belgesi nereden alınır sorusu olmaktadır. Bu belge uluslararası yetkili danışmanlık firmaları aracılığıyla alınabilmektedir. Söz konusu ürün için birtakım testler ve incelemeler söz konusu olmaktadır. Ardından hazırlanan teknik rapora göre ürünün CE standartlarını sağlayıp sağlamadığına karar verilmektedir. Böylece tüm süreci başarılı bir şekilde tamamladığında CE belgesi düzenlenmesi için herhangi bir engel kalmamaktadır. İşte tüm bu süreci bizimle birlikte yürütebileceğinizi biliyor muydunuz? Firmamız belgelendirme konusunda uzun yıllardan bu yana aralıksız hizmet vermektedir. İlgili standartlara hakim, alanında engin bilgi birikimi ve tecrübesi bulunan uzmanlarımız ile danışanlarımıza yardımcı olmaktayız. Günümüz koşulları ve teknolojik gelişmeler ışığında gerekli ekipmanlar ve teknik yöntemlerle birlikte en doğru ve sağlıklı bir şekilde süreci yönetmekteyiz.

Profesyonel bir yaklaşımla hareket ederek en kısa zamanda gerekli koşulları sağlayarak CE sertifikasına kavuşmanızı kolaylaştırmaktayız. Bu konuda yeni iseniz veya aklınızda birtakım sorular dolaşıyor ise hemen bizi arayarak destek alabilirsiniz. İster uzmanlarımızla canlı olarak görüşerek ister whatsapp destek hattımızı kullanarak yazışarak detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

Türkiye’nin öncü danışmanları burada! Sizde CE Belgelendirme hizmetleri için Aşan Danışmanlık firmasına ulaşabilir ve anında teklif talep edebilirsiniz.

Hizmete başladığımız ilk günden bu yana bizimle iletişime geçenlerin aklındaki CE belgesi nereden alınır sorusu artık yerini dolu dolu bilgilere bırakmaktadır. Sektörün en tecrübeli ve bilgili isimlerinden oluşan uzman kadromuz bu konuda piyasalara ve güncel gelişmelere oldukça hakim durumdadır. Böylece işinizi şansa bırakmadan profesyonel olarak sürdürmekteyiz. Sonuç itibariyle de süreci başarıyla tamamlayarak CE belgesi almanızı sağlamaktayız. Bilindiği üzere bu belgeyi almak için gereken standartlar oldukça teknik ve de derin konulardan oluşmaktadır. Bu nedenle alanına hakim, tecrübe sahibi ve profesyonel isimlerle çalışmak oldukça önemlidir. Söz konusu ticari faaliyetlerinizin riske edilmemesi adına bizimle gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

CE Belgesi Nereden Alınır?

Whatsapp destek hattımız veya canlı görüşme kanalımıza CE belgesi nereden alınır sorusuyla geldiğinizde artık bu sorunun yerini ne zaman başlayabiliriz sorusu alacaktır. Avrupa pazarında ürünlerinizi satarak ticaretinizi yapabilmeniz için gereken süreci başvuru yapar yapmaz hemen başlatabiliriz. Süreç içerisinde birtakım incelemeler, analizler, testler, raporlamalar, iyileştirmeler gibi durumlar söz konusu olacaktır.
 

CE Belgesi - Ürün Belgelendirme Test Hizmetleri


Tüm bunların hepsi bilimsel ve teknik kısımlar oldukları için uzmanlarımız rehberliğinde sürdürülecektir. Sizlere bir telefon kadar yakın olan danışman kadromuz, hedefinize ulaşmak için sizlere yardımcı olacaktır. Süreç sonunda ürünlerinizin Avrupa pazarında serbestçe dolaşabilecek hale geleceğinden emin olabilirsiniz. Tüm hedeflerinize sağlıklı ve güvenilir bir biçimde ulaşabilmek adına bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

En hızlı teklifler ve sonuç odaklı hizmet için Aşan Danışmanlık burada! Merak ettikleriniz için lütfen müşteri temsilcilerimize canlı destek hattından ulaşın. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

CE Belgesi

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp