Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

CE Belgesi Almak Ne Kadar Sürer?

Avrupa Birliği piyasalarında ürünlerin ticari bir malzeme olarak serbest bir şekilde dolaşımının sağlanması amacıyla birtakım standartlar getirilerek yasalarla zorunlu tutulmuştur. Söz konusu standartlardan birisi olan CE sağlık, güvenlik ve çevreye uyumluluk konularını kapsayan önemli bir standarttır. Bu belgeye sahip olması zorunlu tutulan ürünler listesi yayınlanarak gerekli hallerde güncellenebilmektedir. İlgili listeyi yakından takip etmek ve tüm detaylarıyla bilmek pek çok kimse için oldukça zor ve neredeyse pek mümkün olmamaktadır. Oldukça teknik ve detaylı bilgilerden oluşabilen CE standartları ve CE işareti olması gereken ürünler listesi konusunda firmamızdan danışmanlık desteği alabilirsiniz. Başta CE belgesi olmak üzere birçok standartların sağlanması ve belgelendirilmesi amacıyla bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Whatsapp danışmanlık hattımız aracılığıyla CE belgesi ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ya da uzmanlarımızla birebir canlı görüşme gerçekleştirerek başta CE belgesi almak ne kadar sürer sorusu olmak üzere tüm merak edilenleri sorarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm merak edilenler ve çok daha fazlası için bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Gerekli olan ilk adımı iletişim kurarak attıktan sonrasını artık güvenle bize bırakabilirsiniz. Tüm bilgilendirmeleri ve belgelendirme süreçlerini uzmanlarımız eşliğinde sağlıklı bir şekilde yürüteceğinizden emin olabilirsiniz.
 

CE Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?

 

Bilindiği üzere bir üründe CE işareti bulunuyorsa bu ürünün sağlık, çevre ve güvenlik konularında gerekli standartları sağlıyor demektir. Bu da Avrupa pazarında bu ürünün serbest bir şekilde alınıp satılabileceği anlamına gelmektedir. Gerekli koşulları ve standartları sağlamanın yanı sıra çevre dostu olduğunun garantisidir bir nevi. Temel amacı tüm bunların sağlanarak tüketicilerin güvenle kullanabilmelerini sağlamaktır.

Aşan Danışmanlık olarak sektörde bir çok firma ile ortak çalışma içerisinde bulunduk ve bir çok firmaya bu alanda desteklerimizi sağladık.

CE işareti yer almayan ürünlere nazaran bir güvenlik oluşturarak bu ürünlerin yerine CE işaretli ürünlerin kullanılmasına teşvik etmektir aynı zamanda. Kısacası bu işaretli ürün Avrupa pazarında satışta olabilirken tüketiciler açısından da güven duygusu oluşturmaktadır. Ayrıca bu işaretli ürünler için kalite ve güvenilirliğin yanı sıra uluslararası piyasalarda sektörel rekabet gücünün artması da beraberinde gelmektedir. Başta elektronik ekipmanlar, oyuncaklar, tıbbi cihazlar, inşaat malzemeleri ve ışıklandırma ekipmanları olmak üzere birçok irili ufaklı ürünler için bu işarete sahip olma zorunluluğu bulunmaktadır. Söz konusu ürünlerin bu belgeye sahip olmasıyla birlikte insan sağlığı, güvenliği ve çevreye karşı uygunluğu garanti edilmektedir. Tüm bu hususlar ilgili ürünler için CE belgesi almayı yasal zorunluluk haline getirmektedir. Ürün çeşitliliğinin ve gerçekleştirilecek olan testlerin farklılıkları göz önünde bulundurulduğunda CE belgesi almak ne kadar sürer sorusuna net bir cevap vermek de pek sağlıklı olmamaktadır.

CE Belgesi Almak Ne Kadar Sürer?

Fakat genel anlamda çok büyük aksilikler ve farklılıklar olmadığı durumlarda söz konusu belgelendirme süreci 6 hafta ila 10 hafta arasında sürebilmektedir. İlgili süreci en sağlıklı ve hızlı bir şekilde tamamlayarak CE sertifikası almak için bizimle çalışmanız yeterlidir. Sektörün en tecrübeli ve mesleki bilgisi engin olan teknik ekibimizle tüm süreç sağlıklı bir şekilde ilerleyerek başarıyla neticelenecektir.
 

CE Belgelendirme Danışmanlığı

 

Bizimle iletişime geçtiğinizde aklınızdaki ilk sorulardan birisi CE belgesi almak ne kadar sürer olacaktır. Yukarıda da belirttiğimiz üzere her ürün grubu ve testleri için farklılıklar söz konusu olduğundan net bir bilgi verememekle birlikte yaklaşık bir süre belirtebiliriz. Böylece siz de kendi tarafınızı buna göre ayarlayarak işe koyulabilirsiniz.

Konu ile alakalı daha fazla bilgi & detay için sitemizde yer alan numaramızı arayabilir ve en iyi bilgileri anında alabilirsiniz Aşan Danışmanlık size 1 telefon kadar yakındır.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

CE Belgesi

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp