Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

CE Belgesi Açılımı

Avrupa Ekonomik Alanı (EEA) kapsamında ürünlerin serbest bir şekilde dolaşarak ticaretinin yapılabilmesi için Avrupa Birliği ülkeleri tarafından başta güvenlik ve sağlık olmak üzere çevrenin ve tüketicilerin korunmasına yönelik birtakım standartlar söz konusudur. 1985 yılından itibaren geçerli olmayan başlayan bu standartlara günümüzde CE işareti denilmektedir. Bu işaretin alınabilmesi için uluslararası yetkilendirilmiş bağımsız kuruluşlardan danışmanlık hizmeti alınması gerekmektedir. Böylece ürünlerin CE standartlarını sağladığına dair belgelendirilmesi yapılarak serbest dolaşımı mümkün olmaktadır. Peki, nedir CE belgesi açılımı? Başta bu sorunun cevabı olmak üzere konuya dair tüm merak edilenleri öğrenmek ve söz konusu belgeyi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CE Belgesi Nedir ? Nasıl Alınır ?


Danışmanlık ve belgelendirme hizmetleri veren firmamız uzun yıllardan beridir bu konuda faaliyetlerini sürdürmektedir. Uluslararası yetkilendirilmiş akreditasyon firması olarak profesyonel bir yaklaşımla siz değerli kuruluş sahiplerine ve yöneticilerine CE belgelendirmesi sürecinde yardımcı olmaktayız. Uzmanlarımız ile canlı olarak birebir görüşmek ve detaylı bilgi almak için bizi aramanız yeterlidir. Ya da dilediğiniz zaman whatsapp destek hattımız kanalıyla teknik ekibimizle görüşerek aklınıza takılan tüm sorulara bilgilendirici cevaplar alabilirsiniz.

CE belgesi açılımı nedir sorusuna cevap vererek konuyu detaylandırmaya devam edelim. CE işareti Fransızca kökenli “Conformité Européenné” kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. “Avrupa Uyumluluk” anlamına gelen bu kelimeler CE şeklinde kısaltma olarak kullanılmaktadır. İlgili standartları sağlayan tüm ürünlerin üzerinde CE sembolü olarak yer alması zorunluluğu bulunmaktadır. İşaretin büyüklüğü ve uygulama şekli gibi detaylar üreticisi tarafından belirlenebilmektedir. Fakat bu noktada yine teknik kurallara uymak ve ona göre bir uygulama yapma zorunluluğu bulunmaktadır. Eğer ürünün büyüklüğü ve formu bu işaretin yapılması için uygun değilse ürünün ambalajında, garanti belgesinde veya kullanım kılavuzu gibi yerlerde bulunması yeterli olmaktadır. Ülkemiz için de geçerli olan bu belge olmadan ürünlerin Avrupa pazarında serbest bir şekilde alım ve satımı söz konusu olmamaktadır.

Aşan Danışmanlık işletmesinde görevli olan danışmanlardan bilgi almak, destek almak ve işletmeniz için teklif almak isterseniz whatsapp hattından, canlı destek hattından bilgi edinebilirsiniz.

CE Belgesi Açılımı

Bahsi geçtiği üzere CE belgesi, Avrupa Birliği olarak bildiğimiz AB piyasalarında elektronik ekipmanlar, oyuncaklar, tıbbi cihazlar, inşaat malzemeleri, ışıklandırma ekipmanları gibi oldukça geniş yelpazedeki ürün gruplarını kapsamaktadır. Bu belgenin bulunması zorunlu kılınan ürünler çevreyi, insan sağlığını ve güvenliğini doğrudan etkileyen kategorilerdeki ürünlerden belirlenerek listelenmiştir. Bu nedenle hangi ürün için bulunması zorunlu olduğuna dair net bilgi almak ve ilk olarak CE belgesi açılımı tam olarak nedir öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

CE Belgelendirme Firması


Dilerseniz ön bilgilendirme için whatsapp destek hattımızı tercih edebilirsiniz. Fakat her ürünün ilgili standartları ve diğer detayları farklı olabileceği için bu konuda en doğru bilgilere bizimle yüz yüze görüşerek ulaşmanız çok daha sağlıklı olacaktır. Eğer ürünleriniz için CE belgesi almak zorunlu ise bu konuda bizimle çalışarak başarılı bir şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız rehberliğinde CE işareti alabilmeniz için gereken tüm adımlar profesyonel bir şekilde yerine getirilecektir. Bu konuda meslek bilgi birikimi ve engin tecrübelerimiz ile sizlere yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Gittikçe küresel bir hale gelen ticarette sektörel rakiplerle rekabet edebilmek, marka tanınırlığını ve değerini artırmak, daha fazla müşteriye en az maliyetle ulaşmak gibi hayati öneme sahip birçok önemli iş ve işlemler bulunmaktadır. Kuruluşunuz için hayati önem arz eden bu konularda olmazsa olmazlardan birisi olan CE belgesi için hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hususlar ve süreçler ile alakalı bilgilere anında erişebilmek için Aşan Danışmanlık firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

CE Belgesi

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp