Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

BRC Belgelendirme Kuruluşu

1998 senesinde İngiliz Perakendeciler Birliği yani BRC tarafından kurulmuş olan bu örgüt sonucunda bugün BRC Belgelendirme Kuruluşu arayışlarınızda İstanbul ilinden tüm Türkiye´ye hizmet veren Aşan Danışmanlık firmasından destek alabilirsiniz.

BRC Global Gıda Standardında perakendecilerin teknik denetimleri ile 3. taraf denetim kuruluşları aracılığı ile yürüttüğü bu sistemi tek bir çatı altında toplayarak tek bir denetim ile yürütmesi isteği ile kurulmuştur. İmalatçıların organizasyonları içinde yer alan İngiliz Perakendecilerine özgü gıda güvenliğinin ve kalite kriterlerinin sağlanması isteniliyor. BRC’nin açılımı ise British Retail Consortium Standard ifade edilir.

BRC Belgesi adı altında faaliyet gösteren bu ticari örgüt belgeye sahip olan firmaların sayısının artmasını istemektedir. Yurt dışında bulunan firmaların ürünler ve girdileri satın almakta ve ürünlerle ilgili güvenliği sağlayabilmek amacıyla bağlı olarak BRC´nin teknik standartlarına uygn lması istenilir. BRC belgesi sistemlerinde diğer spesifik gerekliliklerin ugulanabiliyor olması şartı vardır.

Küresel anlamda gıda güvenliğine sahip olabilmek için BRC Belgesi gerekir. HACCP hijyen, gıda güvenliği ve kalite sistemleri hakkında yeterli olduğunuzu da göstermiş olursunuz. Aşan Danışmanlık firmasından BRC KALİTE BELGESİ danışmanlığı alarak ürünlerinizde tüketici güvenliğini de sağladığınızı son kullanıcıya göstermiş olacaksınız.

NEDEN BRC BELGESİ ALINMALIDIR?


Brc belgesi Dünya´nın en büyük gıda perakendecilerinin dahil olduğu, Dünya´nın en büyük gıda imalatçılarının yer aldığı ve bunlar tarafından desteklendiği uluslararası gıda güvenliği standartlarını içeren bir kalite belgesidir. Küresel gıda güvenliği oldukça önemlidir. Firmaların gıda güvenliği hususları ile ilgili koşullarını yerine getirebilmesi için Aşan Danışmanlık firması hizmetlerini sizlere ulaştırmakta ve gıda güvenliği ile alakalı küresel standartlara uyumunuzu ortaya çıkarmaktadır. Firmanızın yeterliliğini gösterebilmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

BRC’NİN FİRMANIZA SAĞLAYACAĞI BAZI YARARLAR


BRC Global Gıda Standardında risklerin yönetilmesini sağlayacaksınız. Tehlike analizleri ve kritik kontrol noktalarında HACCP Gıda güvenliği planını sizlere sunar. Ayrıca brc kalite standardı sayesinde üst kademe yönetim için yeterli kaynak sağlayacaksınız.

BRC belgesine sahip olan markaların kurumsal ve yönetimsel politikalarını belirlemek çok daha kolay olacaktır. İyi hijyen uygulamaları ve iyi imalat uygulamalarını kontrol altında tutmak ve gerekli çevre, firma koşullarının sağlanması için brc önem taşır.

Brc global gıda standardına dahil olabilmek ve kısa süre içerisinde bu belgeye sahip olabilmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Helal Belgesi Nasıl Alınır?
  Türkiye´de ihtiyacınız olan Helal Sertifikası ve diğer belgeler için Aşan Danışmanlık her zaman hizmetinizdedir. Helal Belgesi Nasıl Alınır? sorusunun kapsamlı yanıtı için sitemizi ziyaret edin.
  10.11.2023 11:27:17
 • SASO İhracat Belgesi
  Türkiye´de faaliyetteki firmanız için SASO İhracat Belgesi ihtiyacınız mı var? Aşan Danışmanlık işletmesine ait telefon numaralarına ulaşarak hemen teklif talep edebilirsiniz.
  8.5.2023 14:16:35
 • Ukrayna Ukr SEPRO Sertifikası
  Aşan Danışmanlık ile Ukrayna Ukr SEPRO Sertifikası sahibi olmak çok kolay! Web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayarak hemen en uygun teklifleri alabilirsiniz.
  15.5.2023 14:46:37
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp