Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

Biyolojik Ürünler Endüstrisi Birliği (BPIA) Kayıt ve Belgeleri

Aşan Danışmanlık´ta Biyolojik Ürünler Endüstrisi Birliği (BPIA) Kayıt ve Belgeleri için uzman danışmanlar görev yapmaktadır. Soru ve talepleriniz öncesinde sizler için hazırlanan bu içeriği inceleyebilirsiniz.

Dünya´da bir çok firmanın biyolojik ürün kullandığı bilinir. Özellikle de gıda sektörlerinde biyolojik ürünlerin sıklıkla kullanıldığı bilinmektedir. Farklı amaçlar ve farklı yöntemlerde BPIA Kaydı kullanılıyor.

Biyolojik ürünler endüstrisi birliğinde tarımdaki verimliliğin arttırılması ve ürünlerin saklama, taze kalmalarındaki sürenin daha uzun olması, ürünlerin tüketicilerden gelen taleplere göre şekillendiriliyor olması gibi durumlar örnek olabilir. Lakin gıda sektöründe kullanılan bazı biyolojik ürünler tüketici tarafından bazı sorunları beraberinde getirebiliyorlar. Bazı endişeleri ortaya çıkarabiliyorlar.  Özellikle medya ve bazı internet kaynaklarında biyolojik ürünlerin, kimyasal maddeleirn kanserojen madde içerdiği ve sağlığa zararlı olduğu gibi bilgiler en büyük endişeleri beraberinde getirmektedir. Bu kapsamda kalite standartlarının belirlenmesi ve daha istikrarlı bir hal alması için gerekli denetlemeler yapılmaktadır. Aşan Danışmanlık size BPIA kaydı ve belgelerinin hazırlanması için uzmanları ile destek sunacaktır. Firmaların ulusal kurumlar veya uluslararası kurumlar tarafından standartlara tabi olduğu, uyması gereken özellikler ve detaylar bulunduğu bilinmektedir. İlgili standartların belirlenmesinde 1.numaralı kurum BPIA kurumu yani Biyolojik Ürünler Endüstrisi Birliği´dir. Bir çok firmanın üye olduğu bu kurumun parçası olmak isteyen firmaların BPIA KAYDI ve BELGELERİNİ eksiksiz hazırlaması gerekir. İşte tüm bu belgelerin, tüm bu sertifikaların eksiksiz hazırlanarak başvuruların tamamlanması adına bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

BPIA KİMDİR?Biyolojik Ürünler Endüstrisi Birliği  kısaltmasıdır. Bu birlik biyolojik ürünler ile alakalı hedeflerin gerçekleşmesi ve gerekli olan kaynakların, odakların bir araya gelmesi için çalışmaktadır. Biyolojik ürünler ile ilgili olarak birlik USEPA, USDA, PMRA gibi regülatörlerle beraber çalışmakta ve uygun olan zeminleri hazırlamaktadır. Bir çok düzenleyici için sorunların gideirlmesi, sorunların çözüme kavuşturulması, politika ve düzenlemelerin yapıcı hale gelmesi, tescil ettiren kurumların sunumlarının daha uygun daha uyumlu olması gerekir. Birliğin sektörde yer alan firmaların nasıl gelişeceği konusunda da destekleri bulunmaktadır. Biyolojik ürünlerin sektörlerde farklı amaçlar ile kullanıldığı biliniyor. Bu ürünlerde biyolojik bileşenlerin kullanılması ve ilgili bileşenlerin standartlara göre tercih edilmesi gerekir.

BPIA kayıt işlemleri için profesyonel destek almak istediğinizde Aşan Danışmanlık firmasını arayabilirsiniz. Bulunduğunuz web sayfasında yer alan telefon numaralarından hemen müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçin.

Biyokimyasal Ürün Kaydı Danışmanlık HizmetleriBiyokimyasal ürünler ekolojiye, ürüne zarar vermeyi önleyici olan kimyasal ürünler olarak bilinir. Biyokimyasal ürünler bir çok haşerenin büyümesini, ürüne zarar vermesini engelleyecek tarzda geliştirilmiştir. Bu tarz ürünler ile alakalı ciddi ve sıkı regülasyonlar bulunuyor. Ürünlerin verimliliğinin artması ve bilinçli bir şekilde kullanılması için danışmanlık hizmetlerinin alınarak ilgili başvuruların uygun bir şekilde tamam lanması gerekir.

BPIA Kayıt ve Belgelerinin hazırlanması için firmamızdan destek alabilirsiniz. Bitki yerleştirme regülataörü ve organik asitler ile alakalı merak ettiğiniz tüm hususlar için canlı destek hattımızdan anlık olarak bilgi almanız için danışmanlarımız hizmetinizde.

Biyolojik Ürünler Endüstrisi Birliği (BPIA) Kayıt ve Belgeleri için bizi aramaktan çekinmeyin.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Sosyal Sorumluluk Standardı (SA 8000)
  Firmaların içerisinde sosyal anlamda kabul edilebilir uygulamaları meydana getirebilmesi, sürdürülebilir olması ve uygulamalara teşvik edilebilir olması adına Sosyal Sorumluluk Standardı (SA 8000) uluslararası bir standarddır.
  15.7.2022 09:45:03
 • BCI Belgesi
  İhtiyaç duyduğunuz BCI Belgesi için Aşan Danışmanlık sizlerin yanında! Hemen web sitemizde bulunan irtibat numaralarımız ile müşteri temsilcilerimizden konu ile alakalı bilgi alabilirsiniz.
  28.6.2024 12:55:26
 • Güneş Enerjisi Sistemleri ve Sürdürülebilirlik
  Güneş Enerjisi Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir? ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için Aşan Danışmanlık firmasının sizler için hazırladığı bu web sayfa içeriğini inceleyebilirsiniz.
  28.3.2022 13:40:12
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp