Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

Bandaj CE Belgesi

Bandaj CE Belgesi almak isteyen tüm ziyaretçilerimize en iyi teklifleri sunuyoruz. Ülkemizde imal edilen ürünlerin piyasaya arz edilebilmesi için ihtiyacı olan tüm belgeler Aşan Danışmanlık´ta.. Tıbbi Yüksek Kaliteli Bandaj imalatçıları için Ce Belgesi ihtiyaçlarına tüm çözümler burada.  Avrupa Birliği pazarında ve ülkemiz pazarında ürünlerinizin rahat dolaşımı için Ce işaretinin ilişkilendirilmesi yasal bir zorunluluktur. Medikal ve sağlık alanında faaliyette bulunacak olan tüm ürünler, tüm firmalar için biz en uygun fiyatları sunuyoruz.

İmal ettiğiniz ürünün CE işaretlemesi zorunluluğunun olup olmadığını öğrenebilmeniz için kurumsal sitemizde canlı destek hattımızı aktif ettik. Sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile anında canlı destek hattı üzerinden konuşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Direktifler, yönetmelikler arasında imal ettiğiniz BANDAJ ürününün hangi kapsama girdiği, hangi şartları kapsaması gerektiğini biz size aktaracağız. Aşan Danışmanlık olarak ürünlerinizin denetimlerinin yapılması, testlerinin tamamlanması ve tüm eksiklerinin giderilerek CE belgelendirme süreci kapsamına girebilmesi için ekiplerimiz ile pür dikkat çalışmaktayız. Hem zamandan hemde maliyetten size kazandıracak olan alanında profesyonel danışmanlar ile İstanbul merkezli çalışmaktayız. Türkiye´nin en önemli, en tecrübeli ekipleri ile çalışıyoruz.

Medikal ürünler arasında imal edilen tüm ürünleri biz CE belgesi alabilmesi için geniş bir kapsamdan geçirmekteyiz. Bu alanda en uygun fiyatlı CE sertifikası alım ücretlerinden yararlanabilmek için hemen iletişim sayfamızda yer alan numaramızı arayabilirsiniz.

Bandaj Nedir?

Türkçe´de bandaj´ın anlamına baktığımızda ise kelimenin aslında Fransızca kökenli bir kelime olduğnu görmekteyiz. Sargı ile sarma, bağ, sargı anlamlarına da gelen bandaj dilimizde tek başına veya farklı cümleler içerisinde sık sık kullanılmaktadır.

Sağlık sektöründe, medikal alanda ülkemizde imalat fırmalarının yer aldığı, bu alanda ürün imal ettiği ve hem ülke sınırları içerisinde hemde Avrupa´da ürünlerini sattığını, Avrupa pazarlarında da yer aldığını bilmekteyiz.

MEDİKAL BANDAJ CE SERTİFİKASI


CE sertifikalandırma süreçlerinde en uygun fiyatları sunuyoruz. AB´de ürünlerin rahat dolaşımı için ekiplerimiz ile buradayız. Yüksek risk grubunda bulunan ürünlerin piyasaya arz edilmesinden hemen önce uzman ve 3.taraf kurumlar tarafından AB Resmi gazetesinde yayımlanmış olan denetleyici kuruluşlar tarafından uygunluk değerlendirmeleri yapılmalıdır. Bu değerlendirme zorunluluk içerisindedir. İmal ettiğiniz tüm medikal cihazların, bandaj ürünlerinin testleri, muayeneleri ve sertifikalandırma için ihtiyaç duyulan diğer detayları uzmanlarımız tarafından sizlere aktarılacaktır.

Aşan Danışmanlık olarak sizlere Medikal Cihaz Ce Belgesi kapsamında ve diğer Ce belgelendirme kapsamlarında en uygun teklifleri sunma gayretindeyiz. Ce Sertifikalandırma süreçleri için uzmanlarımız ile pro çözümler sunmaktayız. Faaliyet gösterdiğiniz sektörde kendini kanıtlamış, tecrübe sahibi bir kadroya sahibiz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Exproof Atex Sertifikası Nedir?
  Aşan Danışmanlık bilgilendirmeye devam ediyor. Exproof Atex Sertifikası Nedir? sorusunun geniş kapsamlı yanıtı ve önemli bilgiler için hemen bu içeriğimize göz atın.
  12.1.2024 09:55:15
 • CO2 Emisyonlarını Azaltmak
  CO2 Emisyonlarını Azaltmak için karbon ayak izi belgelendirme hizmetlerindne yararlanın. Aşan ile Sera gazı hesaplama, yeşil mutabakat, green deal ve sürdürülebilirlik raporu için arayın.
  10.10.2022 12:52:30
 • KC Belgesi (Güney Kore Kalite Belgesi)
  KC Belgesi (Güney Kore Kalite Belgesi) ile alakalı uzmanlaşan kadromuz ile tüm Türkiye´de sizlere hizmet sağlamaktayız. Aşan Danışmanlık KC Sertifikası için en iyi teklifleri sizlere sunar.
  12.1.2023 10:40:27
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp