Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

Avrupa Topluluğu Tüm Araç Tip Onayı

Tip onay belgesi olarak da bilinen Avrupa Topluluğu Tüm Araç Tip Onayı hakkında bir çok bilgiye sitemizden erişebilir ve aklınıza takılan tüm hususlar için Aşan Danışmanlık firmasından destek alabilirsiniz. Avrupa Topluluğu Tüm Araç Tip Onayı - European Community Whole Vehicle Type Approval (ECWVTA) danışmanlık hizmetlerini firmamız Türkiye´nin her şehrinde verebilmektedir.

Tip Onay BelgesiOnay kurumlarının belli bir araç ile sistem, aksam ve diğer ayrı  teknik özelliklerindeki ünite tiplerinin, resmi standartlarınnı tamamına uygun bir şekilde üretildiğini ve onaylandığını resmi açıdan bildiren belgeyi ifade etmektedir. Tip onay belgesi hakkında detaylı bilgi edinmek istediğinizde sitemizde yer alan telefon numaralarımızı hemen arayabilir ve uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

TC Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı aracılığı ile yayınlanmış olan tekerlekli olan araçlar ve bu areaçlarda kullanılan bir çok aksan için ilgili yönetmelikler ile teknik düzenlemelere göre uygunluğun onaylanmasına verilen isimdir. Bu belgeyi almak için araçlara ait aksam, sistem ve ayrı teknik üniteler ile alakalı AT yönetmeliklerine v eya BM AEK regülasyonlarına uygunluğa dair olan teknik servislerin rapor vermesi gerekir.

İlgili süreç hakkında detaylı bilgi edinmek istediğinizde kurumsal sitemizin canlı destek hattı sorularınızı yanıtlamak isteyecektir. Aşan Danışmanlık olarak bir çok belgelendirme için sizlere uzman desteği sağlamaktayız. Kurumunuzun ihtiyacı olan TIP ONAYI yada farklı bir belgelendirme talebi için uzmanlarımız her an sizin yanınızda olacaktır. TIP ONAY BELGESİ almak için en iyi hizmetleri edinmek adına bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

TİP ONAY BELGESİ BAŞVURUSUBu belgeye başvurabilmek için elektronik ortamda bir e-imzaya ihtiyacınız vardır. TSE´nin kurumsal web sitesinden firmanızın adına yetkili kişinin hesap oluşturması ve oluşturulan hesabın üzerinden FİRMA YETKİ TALEBİ oluşturması işlemi ile bir sonraki aşamaya geçiş yapılacaktır. Tip onay belgesi almak için sürecin takip edilmesi ve sizlere profesyonel ekiplerimiz aracılığıyla danışmanlık hizmeti verilmesini sağlıyor ve kısa süre içerisinde belgeye sahip olmaya hazır hale gelmenizi sağlıyoruz.

Aşan Danışmanlık firmasından alacağınız destek ile esas teknik raporunuzun hazırlanması ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile yapılan protokoller gereğince TSE ULMB belgelendirme müdürlüğü tarafınca verilecek olan belge ile sizlerde ihtiyaçlarınıza çözüm bulacaksınız.

Tip Onay belgesi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve aklınıza takılan soruların yanıtlarını almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Oyuncaklar İçin CE Belgesi
  Oyuncak İçin CE Belgesi ihtiyacınız mı var? Hemen Aşan Danışmanlık firmasını arayın ve en uygun fiyatlardan ihtiyacınız olan belgeye sahip olun.
  17.2.2023 11:18:32
 • SASO İhracat Belgesi
  Türkiye´de faaliyetteki firmanız için SASO İhracat Belgesi ihtiyacınız mı var? Aşan Danışmanlık işletmesine ait telefon numaralarına ulaşarak hemen teklif talep edebilirsiniz.
  8.5.2023 14:16:35
 • Uygunsuz Atık Yönetimi
  Aşan Danışmanlık´ta Uygunsuz Atık Yönetimi ile alakalı bir çok detaya erişebilir ve uzmanlarımızdan işletmeniz için bu alanda profesyonel destek hizmetleri alabilirsiniz.
  12.8.2022 09:38:23
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp