Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Atex Sertifikası

Aşan Danışmanlık´tan dev fırsat! Atex Sertifikası ihtiyacı olan işletmeler için uzman danışmanımız hemen yanınızda! Detaylı bilgi ve avantajlı fiyatlar için bizi arayabilirsiniz. Firma olarak sizlere atex sertifikası vermeye ve bu konuda yetkili olarak sizlere bilgilendirmeye devam ediyoruz. Bu kelime ilk gecelerinden meydana gelmesinin yanı sıra patlayıcı atmosferleri ifade etmektedir. Aynı zamanda yanıcı maddelerin gaz ve buhar ile atmosferik şartlar altında hava ile oluşturmuş olduğu tutuşturucu kaynakla temasında tümüyle yanabilen karışımı adını da verebiliriz.

Bu ekipmanlarla yapılacak olan zorunluluklar yeni yaklaşımları kapsayan bir talimat olarak karşımıza çıkmaktadır bu nedenle özellikle 2003 tarihinin 1 Temmuz undan itibaren zorunlu olmaktadır. Bu talimatta ihtiyaç duyulan şartları yerine getiren marka sahibi kuruluşlar Avrupa’nın her yerinde rahat bir şekilde satışlarını da gerçekleştirebilmektedir.

Sektörün öncü firması Aşan Danışmanlık´a sitede yer alan canlı destek hattı, kurumsal numara veya INSTAGRAM hesabından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Atex Sertifikası Ne İşe Yarar?


Siz de özellikle bir firma yetkilisi iseniz ya da bir ürün satıyorsanız atex sertifikası işlevini bilmeli ve buna göre ürünlerinizi hissetmeden önce bu belgeyi almalısınız. Firma olarak sizlere bu belgeyi veriyor ve kaliteli bir şekilde de hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Aynı zamanda parlayıcı ve kolay yanıcı ortamlarda kullanılan ürünlerin yapıldığı yer için alınan uluslararası bir sertifika olup güvenlik açısından da oldukça önemli ve değerli bir yere sahiptir.

Siz de patlayıcı parlayıcı ya da kolay olarak yanan ürünleri satıyorsanız ya da bu tarz ürünlerin satılmasını yapıyorsanız yapmanız gereken tek şey uluslararası olan bu sertifikayı almak olacaktır.
 

Ateks Sertifikası Nasıl Alınır?


Bu sertifikayı almak için yetkili olan firmalarla iletişime geçmek yeterli olacaktır. Bu konuda yetkili olan firma olarak siz de bizimle iletişime geçebilir ve kolay bir şekilde sertifika almak için gerekli kriterleri firmamızla iletişime geçerek konuşabilirsiniz. Gerekli resmi evrakları ve gereken işlemleri doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamladığınızda firma olarak sizlere bu belgeyi veriyor ve bu sayede uluslararası olarak Avrupa’da dahi ürünlerini satımını kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi önünü açıyoruz.

Atex Sertifikası Neden Alınmalı?

Siz de atex sertifikası almak istiyorsanız firmamızla hemen iletişime geçebilir ve detaylı bir şekilde de bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu konuda sizlere sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Kaliteli hizmet veren firmamız en kısa sürede bu sertifikayı almanız için elinden geleni de yapmaktadır.
 

Atex Sertifikası Neden Alınmalı?


Bu sertifikanın alınma nedenlerinden belli başlı nedenler bulunabilir. Ancak siz bu sertifikayı firmamızdan alarak öncelikle ürünlerinizin kolay bir şekilde uluslararası pazarda satılmasını sağlayabilirsiniz. Bu açıdan oldukça önemli ve değerli kullanım alanına sahip olduğu için birçok yanıcı ya da parlayan ürün üretimi yapan firmalar bu sertifikayı almak için bizlere başvurmaktadır.

Siz de Atex sertifikası istiyorsanız firmamızda hemen iletişime geçerek detaylı bilgiye alarak kısa sürede bu sertifikaya firmamız aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Bu konuda sizlere sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmet veren firmamız sizlerin her zaman destekçisidir.

Uygun fiyatlandırma seçeneklerimiz için lütfen iletişim sayfamızdaki numaramızı arayın veya Aşan Danışmanlık´a ait e-mail adreslerinden bilgi talebinde bulunun.  

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Voluntary Qualified Importer Program (VQIP)
  Gönüllü Nitelikli İthalatçı Programı (VQIP) olarak dilimize çevrilmiştir. İlgili programın katılımcısı olan tüm ithalatçıların hayvan gıdaları ve insan gıdaları için Amerika´ya hızlı bir şekilde ithal işlemlerinin sağlan
  3.6.2022 10:16:59
 • Tekerlekli Sandalye İçin CE Belgesi
  Tekerlekli Sandalye İçin CE Belgesi ihtiyaçlarınıza kısa süre içerisinde çözüm üretecek, alanında uzman, tecrübe sahibi danışmanlar ile hizmetlerimizi tüm Türkiye´de veriyoruz.
  17.10.2022 13:27:46
 • Ukrayna Ukr SEPRO Sertifikası
  Aşan Danışmanlık ile Ukrayna Ukr SEPRO Sertifikası sahibi olmak çok kolay! Web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayarak hemen en uygun teklifleri alabilirsiniz.
  15.5.2023 14:46:37
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp