Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ATEX Belgelendirme Hizmetleri

ATEX Belgelendirme Hizmetleri için bize ulaşım sağlayabilir ve alanında uzman kadromuzdan bu hizmet için en iyi teklifleri anında alabilirsiniz. Aşan Danışmanlık tüm Türkiye´de sizin hizmetinizde. Patlamadan korunmak için çalışanların olası sorunlara karşı önlem alması gerekir. Atex sertifikası bu konuda sizlere yardımcı olur.

Atex Belgelendirme, çalışanların sağlık ve güvenliğini esas alınarak tasarlandı. ATEX sertifikası parlayıcı ve kolay yanıcı ortamlarda kullanılan ürünler için derlenmiştir. Atex uluslararası bir sertifikadır. ATEX belgeleme süreci kuruluşumuz tarafından başarılı bir şekilde tasarlanır. Müracaatlarınız sonrasında sizlere gereken desteği verebiliriz. Ürün için Atex işaretlemesi, tehlikeli alanlarda kullanımı anlamına gelir. İmalat sonrasında testlerin ve incelemelerin başarılı olarak tamamlanması ile işletmeler gerekli çalışmalara başlayabilir. Bu belge üreticilerin ekipmanlarını belirlenen pazar alanlarına satılmasına yardımcı olur. AB dışına yerleştirecek ekipmanlar için değişik farklı standartlar yer almaktadır. Ekipmanların ATEX, standartlarına göre belgelendirilmiş olması halinde, patlama dayanıklılığının bulunduğunu gösterir.
Değerlendirme prosedürü sırasında teknik dokümantasyonun incelenmesini, numunelerin akreditasyon laboratuvarlarında test edilmesi ele alınır. IECEX belgesi bulunan ekipmanlar için Atex işaretleme süreci çok daha kolaydır. Uygunluk değerlendirmesi için farklı destek sistemlerinden yararlanılabilir.

Aşan Danışmanlık firması sizlere 1 telefon kadar yakın. Ayrıca merak ettikleriniz için INSTAGRAM hesabımızdan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
 

ATEX Sertifikası Nasıl Alınır?


Atex belgesini alabilmek için gerekli şartların sağlanması gerekir. Atex belgesi ticaret içerisindeki her durumda gerekmemektedir. Yanma veya patlama riski bulunan ürünlerin detaylı bir şekilde incelenmesi gerekir. Bununla beraber alandaki elektrik işleyişi ve yanma durumu üzerine de hesaplama yapılmalıdır. Tehlikeli alanlarda kullanılan ürünlerin özel olarak sertifikalandırılması gerekir. Bu alanda belgelendirme desteğinden yararlanılır. Ayrıca ürünün montajı yapılacaksa buna uygun talimat da verilmelidir. Kullanma talimatı ve güvenlik talimatı da ürünün üzerinde bulundurulması gerekir. Exproof patlayıcı, yanıcı, zararlı gazların bulunduğu ortamlara uygun üretilen cihazların ait olduğu standarttır. Firmamız kaliteden ödün vermeden, uzman denetçileriyle beraber belge alanında sizlere destek verebiliyor.

Atex Belgesi


ATEX Belgesi İçin Biz Ne Tapıyoruz?


Yıllardır işletmelerin ATEX belgesini alabilmeleri için çalışmalarımızı sunuyoruz. Bize başvurduğunuz zaman sizlere belgelendirme konusunda detayları veriyoruz. Ürün tanımı, ürün görseli ve ürünün kullanıldığı alanlara göre hareket ediyoruz. Belge çalışmalarında başvurunuz alındıktan sonra tarafınıza hizmet teklifi gönderilecektir. Teklif onayınızdan sonra denetim ekiplerimiz sizleri ziyaret edecektir. Ürünler ilgili testlerden geçerseniz sertifika hakkınızı elde edebilirsiniz. Atex belgesi farklı endüstriyel işlemlerde tozların, yanıcı gazların ve sıvıların risklerini belirler. Yıllardır belgelendirme alanında çalışmalarını gerçekleştiren firmamız en uygun çalışmalarını sizler için sunuyor. İnternet üzerinden bizlerle iletişime geçerek gereken uygulamalardan yararlanabilirsiniz.

ATEX talimatındaki gerekli koşulları yerine getirdiğiniz zaman CE markası sahibi üretici firmalar, ex-proof ürünlerini Avrupa’nın her yerine güvenle satabilir. Firmamız ATEX Belgelendirme işlemlerinizin tamamına profesyonel destek veriyor. Atex Belgelendirme olarak yıllardır saha tecrübemizle hareket ediyoruz. Bu alanda bünyemizde bulundurduğumuz teknik ve baş denetçi mühendislerimizle çalışmalarımız devam ediyor. Sertifika alanında gerekli yönetmelik ve standartlara göre hareket ederek ihtiyaçlara yanıt veriyoruz. Belge hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.  

Aklınıza takılan sorularınız ve fiyat talepleriniz için firmamız Aşan Danışmanlık müşteri temsilcilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ATEX Belgelendirme
  Aşan Danışmanlık firmasına ulaşarak ATEX Belgelendirme hizmeti hakkında en uygun teklifleri alabilir ve işletme ile yola çıkabilirsiniz.
  26.5.2023 14:26:04
 • Kurumsal İtibar Yönetimi Danışmanlık Hizmeti
  Kurumsal İtibar Yönetimi Danışmanlık Hizmeti ile alakalı hazırlanmış olan bu içeriğimize kurumsal web sitemizden hemen erişebilir ve anında uzman desteği alabilirsiniz.
  16.12.2022 12:50:21
 • Organik Tarım Ürünleri Sertifikasyon
  Organik Tarım Ürünleri Sertifikasyon süreci ile alakalı bilgilere Aşan Danışmanlık tarafından erişebilir ve bu alanda merak ettiğiniz tüm hususlar için uzman desteğini firmamızdan alabilirsiniz.
  30.5.2022 13:06:57
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp