Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ASTM Standartları

American Society for Testing and Materials olarak bilinen ASTM Standartları hakkında tüm bilgilere kurumsal web sitemizden erişebilir  ve uzmanlarımızdan anında danışmanlık talep edebilirsiniz.

Firmaların ASTM standartlarına sahip olan ürünlere sahip olması bu ürünlerin güvenilir olduğunun kanıtı olmaktadır. Hem tüketiciler hemde üreticilerin neler sunması gerektiği ile alakalı önemli bilgileri edinebilmek için bir çok test bulunmaktadır. Bu testlerle ilgili olarak tüketicilerin satın almış oldukları tüm ürünlerdeki etkinin ve beklenilenlerin ne şekilde çalışacağından emin olması gerekir. Tedarikçileirn ürünlerle alakalı 1.sınıf tedarik sistemi dahilinde olduğu ve ürünler için müşterilere en iyi kalitenin sunuluyor olduğunu gösterecektir.

ASTM nedir?Firmalar için uluslararası çapta bir kalite elde edilebilmek amacıyla firmaların ortak bir karar alması için önem taşıyan bu standart kapsamında ASTM INTERNATIONAL´ın dünyamızın en büyük gönüllü standart geliştirme kurumlarından sadece birisi olduğunu biliyor muydunuz? Ürünlerle ilgili, sistemlerle alakalı, materyallerle ilgili, sistemlerle alakalı tüm standartların geliştirilmesi için ve yayınlanabilmesi için kar amacı gütmeyen bu kuruluş  markalar için ürünlerdeki kalitenin arttırılması, sağlık ve güvenlik hususlarında güvenilirliğin sağlanabilmesi, ürünlerin pazara erişimleri ve ticaretlerin daha güçlü olabilmesi için ve ayrıca ürünleri satın alacak olan müşterilere güven sağlayabilmesi için Dünya üzerinde 12 Binden daha fazla ASTM Standardı bulunduğunu biliyor muydunuz?

American Society for Testing and Materials (ASTM International) tamamen destekleyici olan malzemeler, küresel ürünler ve hizmetlerle alakalı olarak üretim sistemleri için kritik bir önem taşır. Uluslararası standartları petrolde, tüketim mallarında ve bir çok küresel konuda geçerliliğe sahip olan bu standart için danışmanlık taleplerinizde hiç zaman kaybetmeden Aşan Danışmanlık firmasını arayabilirsiniz. Bir çok güvenlik standardı setini, sürdürülebilir bir şekilde sağlayabilmek için, güvenli olarak sunabilmek için süreç ve araçların belirlenmesinde ASTM tarafından belirlenmektedir. ASTM Standartları size küresel anlamda varlığınızın daha iyi olmasını sağlayacaktır. Yerleşik anlamda beklentilerin aşılması ve fark yaratabilmeniz için önemlidir. En yeni ürünlerin uygulanabilirliğine destek veren bu standart ile alakalı merak ettiğiniz tüm hususlar için bize iletişim sayfamızda yer alan numaramızdan yada whatsapp hattımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

American Society for Testing and Materials (ASTM)ASTM International Danışmanlığı hizmetlerinde tecrübeli bir ekip ile ülkemizin her ilinde hizmet verebiliyoruz. Hizmette bulunduğunu sektör için ihtiyacınız olan teknik içeriklere, prosedürlere, operasyon detaylarına kolaylıkla ulaşabileceğiniz Aşan Danışmanlık firmasını aramanız yeterli olacaktır. ASTM kurumu 1898 yılında kurulmuştur. Dünya´nın en büyük uluslararası standartları geliştirmekte olan kurumları arasındadır. Bir çok kurum ve uzman ASTM yayınlarını satın almakta, kullanmakta ve sözleşmelerine katmaktadır.

Firmaların ASTM Standartlarına sahip olduğu ürünlerde güvenilir olduklarını da kanıtlamış oldukları sebebiyle en iyi kaliteyi sunma gayretinde olan markalar için en çok talep edilenler arasındadır. Ayrıca boru sanayisinde kullanılan ve sıklıkla karşılaştığımız standart ise ASTM-A269´dur.


ASTM Standardının Amacı Nedir?Her dünya ülkesinde firmaların, bireylerin, kurumların kullandığı yayın içerisinde ASTM mutlaka yer alır. ASTM dökümanlarının satın alınması ve satışlardaki sözleşmelere dahil edilmesi olasıdır. Mimarların, tasarımcıların, mühendisleirn tüm dökümanlarında bu detaylar dahil olabilmektedir. Bir çok devlet kurumu da dökümanlarındaki kodlara, yasalarına, düzenlemelerine bunları referans olarak dahil etmektedir. Aşan Danışmanlık olarak sizlere teknik döküman, yayınlama ve standartlara erişim için hizmet sunabilmekteyiz Bize iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızdan ulaştığınızda ASTM DANIŞMANLIĞI alabilir ve merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını öğrenebilirsiniz. Basılı ve dijital bireysel dökümanların hazırlnaması, kurumunuza veya projenize özel dökümantasyon hizmetleri ve çözümleri için bizi aramaktan çekinmeyin.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • EcoVadis Belgelendirme
  EcoVadis Belgelendirme hizmetleri kapsamında Aşan Danışmanlık sizlere en hızlı adımları attırmakta ve daha sürdürülebilir bir dünya için uzman danışmanları ile hizmet vermektedir.
  16.1.2023 09:17:55
 • Karbon Ayak İzini Azaltmak İçin Öneriler
  Aşan Danışmanlık firmasının sizler için hazırlanan bugünki içeriğinde "Karbon Ayak İzini Azaltmak İçin Öneriler" konusunu ele aldık. Hemen sitemizden sizler için hazırlanan önerileri inceleyebilirsiniz.
  15.4.2022 10:02:43
 • Kapasite Raporu Danışmanlığı
  Aşan Danışmanlık´tan alacağınzı Kapasite Raporu Danışmanlığı sayesinde kısa süre içerisinde ihtiyacınız olan belgelere sahip olur ve daha hızlı işinize adapte olabilirsiniz.
  10.4.2023 16:03:18
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp