Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

Asan Danışmanlık Firma Profili

Aşan Danışmanlık – Hakkımızda


2003 senesinden bu yana KOBİ’lere gerek danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaya devam eden Aşan Danışmanlık, kısa süre içinde alanında öncü olmayı başarmıştır. Aşan Danışmanlık başarısını kaliteli hizmet anlayışına ve danışmanlık, eğitim, belgelendirme, iş sağlığı, iş güvenliği ya da denetleme gibi konularda görev alan nitelikli personel kadrosuna borçludur. Kurumsallaşmanın gerekliliklerini yerine getirmeyi ve markalaşmayı amaç edinen paydaşlara, profesyonel düzeyde hizmet vermenin yanında kalite bilincine de yepyeni bir boyut kazandırmayı başarmaktadır.
Kendini devamlı geliştiren bir organizasyon olan Aşan Danışmanlık, var olan üst düzey bilgi ve teknik donanımını paydaşlarının lehine kullanmakta ve pazar payında etkili ve güvenli bir şekilde rol almalarını sağlamaktadır. Toplum sağlığı, eğitim, güvenlik, denetim, ürün kalitesi gibi alanlarda söz sahibi olmak isteyen işletmeler, Aşan Danışmanlık’ın 20 yıla yaklaşan deneyimi sayesinde yerel ve uluslararası standartlara uyum sağlayabiliyor.  Aşan Danışmanlık’ın hemen her sektörden temsilcilerle kurduğu uzun soluklu bağ, firmaların ekonomik ve kurumsal gelişimlerini de desteklemektedir.
Organizasyonların faaliyetlerini kontrollü bir şekilde yönetmek, süreçleri takip etmek, gerekli analizleri ve yönlendirmeleri yapan Aşan Danışmanlık, günümüzde binlerce firmayla kurduğu bağ sayesinde sektöre yön vermeye devam ediyor. Belgelendirme, Danışmanlık ve Eğitim başlıkları altında tüm hizmetlerden profesyonel bir çerçevede yararlanmak için Aşan Danışmanlık’ın uzman ekibiyle şimdi iletişime geçin.

Amacımız Ve Kalite Politikamız

Şirketler için artık "Herkesin elinden gelenin en iyisini yapması" bu hedefleri yakalamak için yeterli bir çözüm olamamaktadır. İlk başta gerekli olan, herkesin ne yapması gerektiğini bilmesidir. Doğru zamanda doğru hizmeti almak bile bir danışmanlık uzmanlığı gerektirir. Kurum ve kuruluşlara başta yönetim danışmanlığı ve kurumsallaşmaya yönelik tüm eğitim ve danışmanlık hizmetlerini sağlıyoruz. Aşan Danışmanlık, oldukça güçlü danışman kadrosuyla fark yaratıyor. Markalaşmayı ve dolayısı ile kurumsallaşmayı hedefleyen işletmeleri sıfırdan ele alarak optimum projeler üretmeyi, bunları hayata geçirmeyi, tüm bu çalışmaları yaparken de işletmenin kendisine tanınan tüm haklardan (teşvik ve destekler vb) yararlanmasını hedefliyoruz. Markalaşma ile ilgili her adımda aklınıza gelen her soruda bizi ailenizden birini arar gibi arayabilirsiniz.

AŞAN DANIŞMANLIK bünyesinde çok sayıda anlaşmalı uzman görev yapmaktadır. Bu uzmanların çoğu Denetçi / Baş Denetçi unvanına sahiptir. SGS UK tarafından verilen Denetçi Sertifikalarımızın yanında, Uzmanlık alanlarımızdan en önemlileri olan İş Güvenliği konusunda ÇASGEM tarafından verilen “İş Güvenliği Uzmanlık Sertifikalarımız A, B, C sınıfı İş Güvenlik Uzmanlığı Belgelerimiz”, Çevre Danışmanlık Firması olarak (www.cevredanismanligifirmasi.com) yetki belgesi olarak "Çevre Görevlisi Belgemiz", Kimyasalların MSDS Formu (Ürün Güvenlik Bilgi Formu) hazırlanmasına ilişkin Tebliğ gereği TSE tarafından sınav sonucu verilen "GÜVENLİK BİLGİ FORMU (GBF) HAZIRLAYICISI" Sertifikamız, Kalite Sistemi ve Ürün Kalitesi ile ilgili danışmanlık hizmetlerimize ilişkin TSE tarafından verilen "TSE Danışmanlık Hizmet Yeterlilik Belgemiz", Taşıma Yönetmeliği Kapsamında ticari araçlarla ilgili Denizcilik ve Ulaştırma Bakanlığı Tarafından verilen "K2 Yetki Belgemiz", ISO 17020, ISO 17021, ISO 17025 Akreditasyon Standartlarına ilişkin "TURKAK Eğitim Sertifikalarımız" mevcuttur.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Sanayi Sicil Belgeleri
  Aşan Danışmanlık olarak sizlere bu alanda hizmet sağlayabilmekte ve uzmanlarımız ile danışmanlık sunabilmekteyiz. Sanayi sicil sistemine kayıt müracaatında bulunabilmek için bize ulaşın.
  12.9.2022 08:15:34
 • Oyuncaklar İçin CE Belgesi
  Oyuncak İçin CE Belgesi ihtiyacınız mı var? Hemen Aşan Danışmanlık firmasını arayın ve en uygun fiyatlardan ihtiyacınız olan belgeye sahip olun.
  17.2.2023 11:18:32
 • ISO 17021 Sistem Belgelendirme Kuruluşları Akreditasyonu
  ISO 17021 Sistem Belgelendirme Kuruluşları Akreditasyonu ile alakalı merak ettiğiniz tüm bilgiler için bizlere kurumsal web sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan ulaşabilir ve anında teklif alabilirsiniz.
  11.11.2022 11:25:07
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp