0212 438 04 76
0545 556 60 45
Teklif Al

Asan Danışmanlık Firma Profili

Aşan Danışmanlık – Hakkımızda


2003 senesinden bu yana KOBİ’lere gerek danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaya devam eden Aşan Danışmanlık, kısa süre içinde alanında öncü olmayı başarmıştır. Aşan Danışmanlık başarısını kaliteli hizmet anlayışına ve danışmanlık, eğitim, belgelendirme, iş sağlığı, iş güvenliği ya da denetleme gibi konularda görev alan nitelikli personel kadrosuna borçludur. Kurumsallaşmanın gerekliliklerini yerine getirmeyi ve markalaşmayı amaç edinen paydaşlara, profesyonel düzeyde hizmet vermenin yanında kalite bilincine de yepyeni bir boyut kazandırmayı başarmaktadır.
Kendini devamlı geliştiren bir organizasyon olan Aşan Danışmanlık, var olan üst düzey bilgi ve teknik donanımını paydaşlarının lehine kullanmakta ve pazar payında etkili ve güvenli bir şekilde rol almalarını sağlamaktadır. Toplum sağlığı, eğitim, güvenlik, denetim, ürün kalitesi gibi alanlarda söz sahibi olmak isteyen işletmeler, Aşan Danışmanlık’ın 20 yıla yaklaşan deneyimi sayesinde yerel ve uluslararası standartlara uyum sağlayabiliyor.  Aşan Danışmanlık’ın hemen her sektörden temsilcilerle kurduğu uzun soluklu bağ, firmaların ekonomik ve kurumsal gelişimlerini de desteklemektedir.
Organizasyonların faaliyetlerini kontrollü bir şekilde yönetmek, süreçleri takip etmek, gerekli analizleri ve yönlendirmeleri yapan Aşan Danışmanlık, günümüzde binlerce firmayla kurduğu bağ sayesinde sektöre yön vermeye devam ediyor. Belgelendirme, Danışmanlık ve Eğitim başlıkları altında tüm hizmetlerden profesyonel bir çerçevede yararlanmak için Aşan Danışmanlık’ın uzman ekibiyle şimdi iletişime geçin.

Amacımız Ve Kalite Politikamız

Şirketler için artık "Herkesin elinden gelenin en iyisini yapması" bu hedefleri yakalamak için yeterli bir çözüm olamamaktadır. İlk başta gerekli olan, herkesin ne yapması gerektiğini bilmesidir. Doğru zamanda doğru hizmeti almak bile bir danışmanlık uzmanlığı gerektirir. Kurum ve kuruluşlara başta yönetim danışmanlığı ve kurumsallaşmaya yönelik tüm eğitim ve danışmanlık hizmetlerini sağlıyoruz. Aşan Danışmanlık, oldukça güçlü danışman kadrosuyla fark yaratıyor. Markalaşmayı ve dolayısı ile kurumsallaşmayı hedefleyen işletmeleri sıfırdan ele alarak optimum projeler üretmeyi, bunları hayata geçirmeyi, tüm bu çalışmaları yaparken de işletmenin kendisine tanınan tüm haklardan (teşvik ve destekler vb) yararlanmasını hedefliyoruz. Markalaşma ile ilgili her adımda aklınıza gelen her soruda bizi ailenizden birini arar gibi arayabilirsiniz.

AŞAN DANIŞMANLIK bünyesinde çok sayıda anlaşmalı uzman görev yapmaktadır. Bu uzmanların çoğu Denetçi / Baş Denetçi unvanına sahiptir. SGS UK tarafından verilen Denetçi Sertifikalarımızın yanında, Uzmanlık alanlarımızdan en önemlileri olan İş Güvenliği konusunda ÇASGEM tarafından verilen “İş Güvenliği Uzmanlık Sertifikalarımız A, B, C sınıfı İş Güvenlik Uzmanlığı Belgelerimiz”, Çevre Danışmanlık Firması olarak (www.cevredanismanligifirmasi.com) yetki belgesi olarak "Çevre Görevlisi Belgemiz", Kimyasalların MSDS Formu (Ürün Güvenlik Bilgi Formu) hazırlanmasına ilişkin Tebliğ gereği TSE tarafından sınav sonucu verilen "GÜVENLİK BİLGİ FORMU (GBF) HAZIRLAYICISI" Sertifikamız, Kalite Sistemi ve Ürün Kalitesi ile ilgili danışmanlık hizmetlerimize ilişkin TSE tarafından verilen "TSE Danışmanlık Hizmet Yeterlilik Belgemiz", Taşıma Yönetmeliği Kapsamında ticari araçlarla ilgili Denizcilik ve Ulaştırma Bakanlığı Tarafından verilen "K2 Yetki Belgemiz", ISO 17020, ISO 17021, ISO 17025 Akreditasyon Standartlarına ilişkin "TURKAK Eğitim Sertifikalarımız" mevcuttur.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • Bileşenlerde CE Belgesi Varsa Malzeme İçin Belge Almak Gerekli Mi?
    Birden fazla alt bileşen içeren ürün üreten üreticiler, zaman zaman hangi direktife göre CE markalaması yapmaları gerektiğini tespit etmekte zorlanıyorlar. Makina, elektrik vs bileşenleri için CE belgesi varsa, yapı malzemesi için de CE be
    25.4.2020 15:40:10
  • Neden Asan Osgb?
    İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda Aşan OSGB olarak temel amacımız; işyerlerinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlanması amacıyla iş sağlığı ve güvenliği hizmeti vermektir. Çalışanların sağlığına zarar verebi
    25.4.2020 16:07:28