Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

As 9100 Belgesi

As 9100 belgesi hizmet ve ürün kalitesinin çok rahat bir şekilde ortaya koyulmasını sağlar. Uzay, savunma ve havacılık sanayi sektörlerinde yer alan firmaların hizmet alanı fark etmeksizin bu belgeye gereksinim duyulur. Bu noktada sektörler arasında belgelendirme işlemlerinin değişebileceğini belirtmeliyiz. Aynı zamanda uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ve uzman ekibimiz aracılığıyla ihtiyaçlarınıza özel olarak harekete geçiyor ve profesyonel çerçevede beklentilerinize hitap ediyoruz.

Aşan danışmanlık sizlere 1 telefon kadar yakındır

As 9100 Belgesi Standardı

Havacılık endüstrisi için kabul görmüş ve uluslararası bir belgelendirme çeşidi olan As 9100, Otomotiv Mühendisler Birliği ile beraber Uzay Sanayi Birliği tarafından alınan ortak karar doğrultusunda hazırlanmış standartları içerir. Motorlu araçlar ve uzay araçları üretiminde faaliyet gösteren firmalar, bu belgeyi mutlaka almalıdır. Böylece Avrupa Standartları gereğince uyumlu çalışmalar yürüttüğünüzü gösterebilirsiniz.

Standardın en önemli özellikleri, güvenliğin sağlanması ve risk faktörünün sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılmasının amaçlanmasıdır. Aynı zamanda belge, havacılık endüstrisinde kalite standartlarının yakalandığını ifade eder. Uzman ekibimizin belgelendirme çalışmaları sayesinde ise birçok avantajı aynı anda elde edebilirsiniz. Gerekli işlemlerin tamamlanmasının ardından ürün veya hizmetleriniz için hata ve iş kazası gibi riskler azalırken önemli standartlara uygun çalıştığınızı da rahatlıkla gösterebileceksiniz.

Türkiye´nin önde gelen belgelendirme firması Aşan Danışmanlık´ta ihtiyacınız olan As 9100 Belgesi için en uygun seçenekleri sunuyor ve anında sağlıyoruz.
 

As 9100 Belgesi Nasıl Alınır?


Malzeme, hizmet veya bir ürün için kalite belgesine sahip olmak, genel olarak zorlu süreçlerin tamamlanmasını gerektirir. Aşamaların kısaltılması ve kısa süre içerisinde belgenize ulaşmanız için öncelikle alacağınız hizmetin çok önemli olduğunu belirtmeliyiz. Bu yüzden alanında gerekli uzmanlığı taşıyan ekibimize mail veya telefon yoluyla ulaşarak, benzersiz bir hizmet alacağınızın garantisini veriyoruz.

Belge almak istediğiniz konu hakkında öncelikli olarak analiz ve testler, tarafımızdan gerçekleştirilir. Titizlikle sürdürülen çalışmalarımız sayesinde önemli prosedürler, kesinlikle göz ardı edilmeden uygulanır. Bununla birlikte tüm norm ve standartlara hâkim olmamız, markanıza değer katma noktasında elinizi fazlasıyla güçlendirir. Ayrıca faaliyetleriniz için alacağınız bu belgeyle tanıtım ve reklam aşamalarında da avantaj kazanırsınız. Kalitenizi ispat etmeniz anlamına gelen As 9100 belgesi ile artık çalışmalarınızı yüksek standart düzeyinde sürdürebileceksiniz. Yapmanız gerekenleri öğrenmek içinse bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

As 9100 Belgesi

İhtiyacınız olan bu belge için en uygun teklifleri Aşan Danışmanlık işletmemizden edinebilirsiniz.

As 9100 Belgesinin Sağladığı Avantajlar

Sahip olacağınız belge sayesinde elde edeceğiniz avantajlar, oldukça önemli özellikleriyle dikkat çeker. Firmamız aracılığıyla mümkün olan en kısa süre içerisinde alacağınız belgeyle sahip olacağınız bazı ayrıcalıklar ise şu şekilde sıralanır:

•    Hizmet ve ürünleriniz için risklerin yanı sıra ölümcül hata oranlarını düşürmüş olursunuz.
•    Savunma ve hava sanayi sektöründe ürettiğiniz taşıtların kalitesini rahatlıkla kanıtlayabilirsiniz.
•    Ticaret lisansı alabilmeniz için gerekli prosedürleri tamamladığınızı gösterir.
•    Üretici veya satıcı firma olarak, işletmenizin saygınlığını ortaya koyar.
•    Firmanızı tercih eden müşteri sayısını doğrudan arttırır.
•    Hissedarlarınız ve müşterileriniz için kusursuz bir güven göstergesine sahip olursunuz.
•    Uluslararası alanda firmanızı geliştirme imkânı kazanırsınız.
•    Faaliyetleriniz sırasında sürekli bir iyileşme sağlamaya devam edersiniz.

Yararlanacağınız belgelendirme işlemlerimiz sayesinde kaliteye odaklandığınızı, zorlanmadan gösterebileceksiniz. Bunun yanı sıra kalite yönetim sistemi standartlarını karşılayarak, mevzuatla tam bir uyum içerisinde hizmet vermeyi sürdüreceksiniz. Bu aşamada herhangi bir sorunla karşılaşmadan belge almak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak adına kesinlikle bizimle iletişim kurmalısınız.
 

As 9100 Belgesi Almak Zorunlu mu?


Havacılık alanında faaliyetlerinize devam ediyorsanız, hizmet ve ürünlerinizin kalitesini gösterebilmek için bu belgeyi almanız şarttır. Özellikle firmanızın kalite standartları ölçüsünde hizmet vermesi ve bunu açık bir şekilde belirtebilmesi için belgeye sahip olmalısınız. Sektörümüz içerisinde kaliteli uygulamalarımız ve uzman kadromuzla öne çıkmayı başardığımız için tüm beklentilerinizi tek bir adresten karşılamanız son derece kolaydır. Siz de ekibimize ulaşarak, kusursuz bir hizmetin başlamasını sağlayabilirsiniz.

Aklınıza takılan hususların tamamı için Aşan Danışmanlık müşteri temsilcilerimize sitemizde yer alan numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu ve diğer sertifikalar ile alakalı INSTAGRAM hesabımızdan bilgilere her zaman erişebilirisniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 22881 Danışmanlığı
  Aşan Danışmanlık ile ihtiyacınız olan ISO Sertifikaları kısa süre içerisinde adresinizde! Hemen ISO 22881 Danışmanlığı almak için bizi arayın ve en uygun tekliflerden yararlanın.
  1.3.2024 14:41:54
 • ISO 22881 Nedir?
  Aşan Danışmanlık´ta ISO 22881 Nedir? sorusunun yanıtı bugün ele alındı. Sizleri bilgilendirmek isteyen ekibimiz detaylı bir içeriği sundu,hemen inceleyebilirsiniz.
  5.4.2024 11:21:22
 • ISO 27017 Bulut Hizmetlerinde Bilgi Güvenliği Danışmanlığı
  ISO 27017 Bulut Hizmetlerinde Bilgi Güvenliği Danışmanlığı taleplerinizde uzmanlarımız ile Türkiye´nin her yerinde sizlerin hizmetindeyiz, Aşan Danışmanlık bu alanda tecrübeli bir işletmedir.
  26.2.2024 11:55:53
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp