Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

Armatür (Aydınlatma Cihazları) CE Belgesi

Aydınlatma cihazları kalite belgelendirme sistemi konusunda kurumsal danışmanlık almak istediğinizde sizlere özel prosedür uyguluyoruz.
Armatür aydınlatma cihazları ce belgesi almak firmanıza çok sayıda katkıyı sağlayan uygulamalar bütünüdür. Aydınlatma cihazlarını AB standartları kapsamında uygun hale getirerek bu piyasada satabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık olarak Türkiye’nin bir çok üretici firması ile çalıştık. Bir çok markanın imal ettiği aydınlatma cihazları, armatürler ve benzeri ürünler için kısa sürede CE sertifikasına sahip olunabilmesi adına gerekli adımları attık.

Sizlerde işinde uzman danışmanlarımızdan bilgi almak isterseniz web sitemizdeki canlı destek hattımızı kullanabilirsiniz.

Armatür CE Belgesi İdari Gereklilikler Nelerdir?

Armatür CE belgesi idari gereklilikler içerisinde en önemlisi uygunluk belgesi ve teknik dosyadır. Bu ikisi gerçekleştirildiğinde CE Belgesi de almış ve işarete sahip olmuş olursunuz. İşaretlendirme için öncelikle uygunluk konusunda gereken prosedürleri tamamlamış olmalısınız.

Armatür malzemeler arasındaki aydınlatma cihazlarının teknik şartnamesi, AB tarafından belirlenen yönetmeliğe göre ayarlanmaktadır. AB cihaz uygulama yönetmeliğini belirleyen teknik maddeler, belirli aralıklarla değişebileceği için güncelleme konusunda destek almalısınız.  

Dosya hazırlığı, teknik şartname içerisinde yer alan kapsamlı yönetmelik maddeleri, bir arada ele alındığında çok sayıda detay ortaya çıkacaktır. Gerekli olan madde sıralaması konusunda danışmanlık belgelendirme sistemlerimiz devreye girecektir. CE belgesi ve armatür malzemelere yönelik çözümler için doğru adresten gerekli yönlendirmeleri alabilirsiniz.

Aydınlatma Cihazları, TS 8710 EN 60598 – 2 – 22 Sayılı Acil Aydınlatma ve TS EN 60598 sayılı standarda göre Metrel 2094 LVD Alçak Gerilim Test Cihazı ile test edilerek belgelendirilmektedir.

CE Belgelendirme aşamalarını tamamlamak için

1. EN 60598 Standardı ile testin gerçekleştirilmesi ve LVD Test Raporu Alınması

2. Teknik Dosyanın Hazırlanması

3. AT Uygunluk Beyanı Hazırlanması

4. Ürüne CE işaretleme iliştirilmesi

ile tamamlanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için info@asandanismanlik.com a mail atmanız yada sitemizde bulunan bilgi formunu doldurmanız yeterlidir.
Gerekli yasalara, mevzuatlara uygunluğunuzu göstermek ve kısa süre içerisinde CE sertifikasını ürününüz için temin etmek için Aşan Danışmanlık firmasına web sitesinde yer alan telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Armatür (Aydınlatma Cihazları) CE Belgesi


Armatür CE Belgesi Faydaları


Armatür CE Belgesi’ni faydaları bakımından tanımlayan en önemli durum, AB satışlarına açık olmanızdır. AB satışları için gereken CE Belgesi’ni almak üzere kalite standartları konusunda belirli planlamalar oluşturmanız gerekecektir.

Uluslararası satış yapmayı planlayan bir imalat firması için AB satışı sayesinde marka değeri önemli ölçüde genişleyecektir. Globalleşme açısından önemli bir yol alarak büyüme süreci desteği almış olursunuz.

Firmanızın üretimini yapmış olduğu aydınlatma cihazları CE Belgesi aldığında, fabrika üretim kapasitesinde verim artışı gözlenebilir. İmalat artmasına bağlı olarak yeni kazanç sahaları elde edebilirsiniz.

Aydınlatma Cihazları CE Belgesi Yönetmelikleri

Alçak gerilim yönetmeliği, elektromanyetik uyumluluk ve Rohs yönetmeliği armatür kategorisinde verilecek CE Belgesi için geçerlidir. Bu prosedürler AB kapsamındaki faaliyetleri doğrudan yerine getirmeye yönelik teknik ihtiyaçları kapsamaktadır.  Ayrıca test yapılırken TSE kapsamındaki aydınlatma armatür prosedürleri de dikkate alınacaktır.

TS kapsamında çok sayıda geçerli prosedür olmakla beraber TS 60598 ve TS 8698 maddelerine göre ayarlamalara rastlanabilir. Yurt içi ve yurt dışı üretimi destekleyen prosedürleri daha profesyonel bir kanaldan hazırlamak istiyorsanız firmamıza başvurabilirsiniz.
 

Armatür CE Belgesi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Aydınlatma armatürlerine yönelik CE Belgesi alacağınızda öncelikle firmamız gereken proje taslak çalışması sunacaktır. Sizlerden onay aldıktan sonra ürün için hangi yöntemler uygulanacaksa aşamalı olarak kaydedilecektir. Teknik dosya hazırlıkları ardından uygunluk beyan hazırlıkları prosedürlerini sizlere özel olarak sunuyoruz.
 

Armatür CE Belgesi Fiyatları


CE belgelendirme
sistemleri içerisinde size özel olarak hazırlanan projeleri uygun fiyatlarla sunuyoruz. Güncellemeler, piyasa geneli durumlar, armatür CE Belgesi almak için istenen evraklar vs. ile titizlikle çalışmaları sürdürmekteyiz.  Uygun kampanyaları mutlaka değerlendirmenizi öneriyoruz.

Danışmanlık, eğitim ve armatür aydınlatma cihazları ce belgesi fiyatları için net bilgi almak üzere başvuru yapabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık firmamıza sitede yer alan telefon numarası, whatsapp hattı veya canlı destek hattından ulaşabilirsiniz. Ayrıca işletmemizin müşteri temsilcilerinden anlık bilgi alabilmek için INSTAGRAM sayfamıza ulaşabilirsiniz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp