Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

AQAP 2110 Belgesi

AQAP 2110 Belgesi almaya ihtiyacınız var ve bu alanda güvenebileceğiniz bir danışmanlık-belgelendirme firması mı arıyorsunuz? Öyleyse ihtiyacınız olan profesyonel destek için doğru yere geldiğinizi bilmelisiniz.

Marka tescil, patent alımı ve çeşitli belge başvurularına ilişkin danışmanlık ve belgelendirme hizmetleri sunduğumuz gibi, AQAP 2110 Belgesi konusundaki taleplere de etkin şekilde cevap veriyoruz. Tam donanımlı uzman kadromuz sayesinde tüm müşterilerimize aynı üstün kalitenin ayrıcalığını yaşatıyor, efektif çözümlerimiz sayesinde seçkin markaların ve büyük ölçekli tanınmış firmaların ilgi odağından hiç çıkmıyoruz..

Öncü belgelendirme firması Aşan Danışmanlık sizlere bu alanda en iyi danışmanlar ile hizmet verecektir. Daha fazlası için iletişim numaralarımız veya sitemizdeki canlı destek hattından bilgi alabilirsiniz.

AQAP 2110 Belgesi Nedir?


Firmamızın danışmanlık hizmetleri muhtevasında kendine yer bulan AQAP 2110 Belgesi, NATO ülkelerindeki orduların bütün tedarikçileri için zorunlu bir standarttır. Bu; üretim, geliştirme ve tasarım kalite gereklerinin karşılanması için büyük önem arz etmektedir.

Türkiye’de ise Milli Savunma Bakanlığı’nın düzenlediği askerî malzeme ihalelerine katılım sağlamak isteyen bütün firmalar, AQAP 2110 Belgesi almak zorundadır.
Sizin de;

•    Mühimmat,
•    Silah,
•    Harp araç-gereçleri,
•    Patlayıcı maddeler,
•    Askerî araç-gereçlere, silah ve mühimmatlara ait yedek parça çeşitleri,
•    Tıbbî cihaz ve farmasötik birincil ambalaj malzemeleri alanında faaliyet gösteren, bu sektörlerde malzeme imâlâtı yapan bir firmaya sahipseniz, ihtiyacınız olan AQAP 2110 Belgesi alımı için bize başvurabilirsiniz.

AQAP 2110 Belgesi Nedir?

Böylelikle ürünlerinizin yüksek kalitesini ve güvenilirliğini garanti etmeyi, uluslararası standartlara uygunluk sağlamayı ve ihracat faaliyetlerinize hız kazandırmayı başararak, mâliyetlerinizi azaltırken kârlılık oranınızı yukarı taşıyabilirsiniz. Müşterileriniz nezdinde güvenli bir tedarikçi konumuna yükselir, pazardaki itibarınızı daima güçlü tutarsınız. Öyleyse tüm bu avantajlara firmamız sayesinde sahip olmak için, AQAP 2110 Belgelendirme ihtiyacınızı bizimle çözüme kavuşturun!
 

AQAP 2110 Belgesi Nasıl Alınır?


AQAP 2110 Belgesi başvurusu için bize müracaat eden değerli firmalarımıza süreç boyunca kusursuz hizmet anlayışımız ve uzmanlığımız ile destek oluyor, böylelikle zamandan tasarruf ettiriyor ve ilgili belgenin kolayca temin edilmesini sağlıyoruz.

Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz işlemlerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

1.    İmâlât faaliyetleriniz ve bunlarla alâkalı hizmetleriniz için kalite yönetimine ilişkin üretim, tasarım ve geliştirme operasyonlarında kılavuz görevi üstlenecek KSD yani Kalite Sistem Dokümanı hazırlamanıza yardımcı oluyoruz. Bu dokümanda Kalite Sistem Prosedürleri’ne ve Kalite El Kitabı’na yer verilmesini sağlıyoruz.
2.    Ardından, kalite yönetim sisteminize yönelik hazırlanmış olan bu KSD´lerin eksiksiz ve doğru olduğunu kontrol ediyoruz.
3.    Müracaat sırasında istenecek bütün ek belgeleri de noksansız bir şekilde derleyip toparlamanıza yardım ediyoruz. (Örneğin; formlar, talimatlar, kalite standartları, firmanıza ait tanıtım formu, müracaat yazısı, vergi mükellefiyet belgesi, Ticaret sicil kaydı, Kuruluş/Üretim Müsaadesi Belgesi vb.)
4.    Daha sonra ise bunları, KGM yani Kalite Güvence Müdürlüğü’ne ulaştırıp AQAP 2110 Belgesi talebinde bulunuyoruz.
5.    Sunulan protokoldeki belgelendirmeye esas şartları başarıyla yerine getirmenize destek oluyor; eğer ön inceleme sırasında düzeltilmesi gereken hususlar tespit edildiyse, bunları tashih etmenizi sağlıyoruz.
6.    KSD´niz yönetmeliğe uygun bulunup inceleme programına alındıktan sonra size bildirilecek tetkik tarihi için gerekli programı yapmanıza yardım ediyoruz. (Tanıtım brifingi, ilgili kayıt ve uygulamaların hazır bulundurulması vb.)
7.    İncelemelerde gerekli görülen organizasyon ve dokümantasyon düzenlemelerini gerçekleştiriyor, ardından KGM´ye resmî bildirim olarak sunuyoruz.
8.    Öte yandan; AQAP 2110 Belgesi alımının yanı sıra, belge yenileme işlemlerinde de firmalara profesyonel olarak destek veriyoruz.

Siz de; kurumsallaşma ve markalaşma hedeflerinizi başarıyla gerçekleştirmek için firmamızı tercih edebilir, tescil ve belgelendirme süreçlerinizi başından sonuna kadar bir uzmanın yönetmesini sağlayabilirsiniz.

NATO’ya dâhil ülkeler için hizmet ve ürün üreten, geliştiren ve tedarik eden bir firmanız varsa, ihtiyacınız olan AQAP 2110 Sertifikası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son olarak Aşan Danışmanlık’tan bu ve bunun gibi konular için bilgi alabileceğiniz INSTAGRAM hesabını takip etmenizi öneririz.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp