Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 20 34
info@asandanismanlik.com

ADR Eğitimleri

SRC-5( ADR) Sürücü Eğitimlerimiz 23-24-25/11/2012 günü başlamaktadır. Kayıt verecek olan kişilerin bilgilerini 16.11.2012 saat 15:00 a kadar isim listesini ve gerekli belgeleri tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. SRC Eğitimleri kayıt işlemleri Mesleki Yeterlilik Eğitim Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde yürütülecek olup, eğitim başlamadan isimlerin 6 gün öncesinden Bakanlığa bildirilmesi zorunludur.

Bakanlığa bildirim yapıldıktan sonra (eğitime 6 gün kala) yapılan iptallerde eğitim ücretinin 3/1’i tahsil edilecektir.

Eğitime kayıt süreci isim listesini ve istenilen evrakların Bakanlığa e-mail olarak gönderilmesi ile başlamaktadır. İsim listesi ve istenilen evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra kaydınız alınmış olacaktır.

ADR Eğitim Bildirisi İçin Gerekli Olan Evraklar;

* Nüfus Cüzdan Fotokopisi
* Ehliyet Fotokopisi
* SRC–3 veya SRC–4 Belge Fotokopisi (SRC-3 veya SRC-4 belgesi elinde olmayıp Bakanlığın sitesinde hak etmiş olarak gözüküyorsa bu kişide eğitime girebilir.)
* 2 Adet Resim
* Diploma fotokopisi
* Sürücü Gsm no
* Adres bilgisi (doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir)

Bu evraklar Bakanlığa bildiri yapılmadan önce bizde olmalıdır.İstenilen belge ve bilgileri e-mail olarak bildirebilirsiniz.Katılım kesin ise son günü beklemeyip kayıt yaptırılması rica olunur.

Eğitimler önceden olduğu gibi 2,5 gün sürmektedir. Eğitim sonunda sınav düzenlenecek olup başarılı olan katılımcılar Eğitim Tamamlama Belgesi almaya hak kazanarak Bakanlığın düzenleyecek olduğu SRC–5 Sınavına girmeye hak kazanacaklardır.

Önemli not:2012 yılı sonunda limanlara giriş çıkış yapacak tüm araç sürücülerinin İMDG eğitimini alması gerekmektedir.İMDG eğitimine SRC-5 belgesini hak kazanmış kişiler katılabilir.Bu anlamda firmanızın sıkıntı yaşamaması için sürücülerinizin için en kısa sürede SRC-5 eğitimini tamamlayıp sınavına katılması gerekmektedir .

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki telefonlardan bizi arayabilirsiniz.

Ücret: 350 TL+KDV Eğitim bildirisinden önce banka hesap numaralarına eğitim ücretinin ödenmesi gerekmektedir.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

Ne Aramıştınız ?