Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

50 Soruda Kurumsal Sürdürülebilirlik Yolculuğu Kitabı D&R´da

Dilek Aşan 50 Soruda Kurumsal Sürdürülebilirlik Yolculuğu Kitabı D&R´da satışta. Bir çok önemli detayın yer aldığı, bir çok hususa değinilen bu kitabı Aşan Danışmanlık olarak öneriyoruz.

Çağımızın anahtar kelimesi: Sürdürülebilirlik. Bireylerin, kurumların, toplumların geleceğini inşa eden sihirli sözcük... Peki sürdürülebilirlikle ilgili bilgimiz ne düzeyde? Neyi, ne kadar biliyoruz? Doğrularımız ve yanlışlarımız neler? Sorumlu bir vatandaş veya fark yaratan bir işletme olmak için sürdürülebilirlikle ilgili neler yapmalı? Bugün büyük markaların almak için gayret ettiği Ecovadis ödülleri neden bu kadar önemli? Yerel yönetimlerin, ülkelerin ve tüm dünyanın sürdürülebilirlik politikaları var mı; nasıl olmalı?

Bu kitap, sürdürülebilirliği her yönüyle anlamanıza yardımcı olacak. Sürdürülebilirliğin temel yapıtaşlarını, ilkelerini ve politikalarını kitap içerisinde bulabileceksiniz. Kişisel yaşamınızı yeniden düzenlemeniz ve topluma iyi bir örnek olmanız için gerekli motivasyonu sunacak size. Bir kurum olarak Ecovadis ödüllerine giden yolculuğunuz için çok önemli bir başlangıç noktası oluşturacak. Dünyadan haberdar olmanızı, sürdürülebilirliğin en güzel örneklerini öğrenmenizi sağlayacak.

Şahsım ve genel müdürlük görevini yürüttüğüm, kitabın hazırlanmasına büyük katkılar sunan Taksim Danışmanlık Hizmetleri adına, kitabın tüm okuyuculara sürdürülebilir faydalar sağlamasını diliyorum.

 
(Tanıtım Bülteninden)

Sipariş Link : https://www.dr.com.tr/Kitap/Kurumsal-Surdurulebilirlik-50-Soruda-Kurumsal-Surdurulebilirlik-Yolculugu/Dilek-Asan/Egitim-Basvuru/is-Ekonomi-Hukuk/Yonetim-is-Gelistirme-Kalite/urunno=0001954860001

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Polis ve Asker Koruma Kıyafetleri Test Standartları
  Polis ve Asker Koruma Kıyafetleri Test Standartları - Savunma Sanayi Ürün Testleri ile alakalı ihtiyacınız olan bilginin tümüne bu içerik aracılığıyla erişebilir ve hemen firmamızdan uzman desteği alabilirsiniz.
  7.11.2022 12:46:38
 • ISO 27017 Faydaları Nelerdir?
  Aşan Danışmanlık´ta sizler için alanında uzman ekipler hizmet veriyor. Hemen sitemizden ISO 27017 Faydaları Nelerdir? sorusunun yanıtını inceleyin ve anında bilgi sahibi olun.
  23.2.2024 15:01:01
 • Koltuk Değnekleri İçin CE Belgesi
  Koltuk Değnekleri İçin CE Belgesi ile alakalı tüm bilgilere kurumsal sitemizden erişebilirsiniz. CE belgelendirme konusunda uzman müşteri temsilcileri ile uzun senelerdir hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
  25.11.2022 11:29:14
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp